Trenowała słonie i skakała z trampoliny. A teraz kocha się w piłkarzu. Poznajcie wnuczkę Grace Kelly

Wnuczka Grace Kelly odziedziczyła po niej zmysłową urodę i wielką grację. Nie chce podbijać show-biznesu, ale nie unika fleszy, gdy zajedzie taka potrzeba. Uwielbia modę, sport i... sportowców. Kim jest Pauline Ducruet?
Pauline Ducruet Pauline Ducruet East News

Pauline Ducruet

Pauline Grace Maguy Ducruet zajmuje ostatnie miejsce w linii sukcesji monakijskiego tronu. Jednak ze względu na swoją wyjątkową urodę, przykuwa nie mniejszą uwagę niż członkowie rodu, którzy mają znacznie większe szanse na objęcie władzy w kraju. 19-latka jest córką Daniela Ducruet, byłego ochroniarza i księżnej Stefanii Grimaldi. Ma starszego o dwa lata brata.

Pauline Ducruet

Pauline Ducruet Pauline Ducruet East News

Stefania Grimaldi i Daniel Ducruet

Daniel Ducruet i Stefania Grimaldi wzięli ślub w 1995 roku. Księżna podjęła taką decyzję, żeby zapewnić swoim dzieciom możliwość dziedziczenia tronu. Niestety, małżeństwo rozpadło się już po roku. Przyczyną rozstania pary były romanse Ducrueta, który zdradzał księżną z belgijską Miss Topless, Muriel Houtteman. Para rozwiodła się w 1996 roku.

Już rok później Stefania Grimaldi związała się z Jeanem Raymondem Gottliebem, synem komendanta żandarmerii. W 1998 roku przyszło na świat ich dziecko, córka Kamila Gottlieb, jednak ojcostwo komendanta nigdy nie zostało oficjalnie uznane.

W sierpniu 2003 roku prasa opublikowała zdjęcia księżnej, która towarzyszyła w czasie występu cyrkowego w Lucernie, swojemu nowemu partnerowi, Portugalczykowi Adansowi Lopez Perez. Mężczyzna był pracownikiem cyrku Franka Knie. Ku zaskoczeniu wszystkich, księżna zdecydowała się zawrzeć kolejny związek małżeński. 12 września para wzięła ślub, a niespełna dwa lata później, bo 15 marca 2005 roku, byli już po rozwodzie.

Pauline Ducruet

Pauline Ducruet Pauline Ducruet East News

Daniel i Pauline Ducruet

Pauline i Ludwik Ducruet zawsze tworzyli zgrane rodzeństwo. Obydwoje wykształcenie traktują jako rzecz priorytetową. Pauline studiuje obecnie lingwistykę, zna trzy języki obce: angielski, francuski i dialekt monakijski. Ludwik poza nimi włada jeszcze językiem włoskim, niemieckim i japońskim. Jest wielbicielem piłki nożnej, więc ma wiele wspólnych tematów z ukochanym swojej siostry, Paulem-Noël Ettorim.

Pauline Ducruet

Pauline Ducruet Pauline Ducruet Screen z Facebooka

Pauline Ducruet i Paul-Noël Ettori

Pauline Ducruet i Paul-Noël Ettori spotykają się od 2011 roku. Piłkarz jest o 4 lata starszy od Ducruet. Para po raz pierwszy oficjalnie pokazała się w kwietniu 2013 roku.

Pauline Ducruet Pauline Ducruet East News

Pauline Ducruet

Pauline Ducruet trenuje gimnastykę artystyczną. Kiedy była nastolatką, uczyła się trenować słonie. Obecnie najczęściej nurkuje i pływa. W 2010 roku wzięła udział w Juniorskich Mistrzostwach Świata w Akwizgranie, kilka miesięcy później w Juniorskich Mistrzostwach Europy w Pływaniu i Nurkowaniu w Helsinkach. Reprezentowała też Monako w pierwszej edycji Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży.

Pauline Ducruet Pauline Ducruet East News

Pauline Ducruet

Pauline Ducruet w maju 2012 roku została wybrana Prezydentem Jury Nowego Międzynarodowego Festiwalu dla Młodych Artystów, będącego częścią Międzynarodowego Festiwalu Cyrkowego Monte Carlo.

Pauline Ducruet Pauline Ducruet East News

Pauline Ducruet

Pauline Ducruet, tak jak jej mama, księżna Stefania, lubi modę. Razem chętnie oglądają pokazy w czasie tygodni mody. Stefania Grimaldi była modelką na pokazach haute couture. Jej zdjęcia znalazły się też na okładkach niemieckiego wydania magazynu "Vogue" i amerykańskiej edycji "Vanity Fair". W 2008 roku zgodziła się być gościem specjalnego wydania magazynu "Vogue".

Stefania GrimaldiVogue

Pauline Ducruet Pauline Ducruet East News

Pauline Ducruet

Pauline Ducruet wiedzie bardzo spokojne życie, z dala od skandali. Nie unika mediów i kiedy musi, chętnie i cierpliwe pozuje fotoreporterom. Nie chce iść śladami matki i robić kariery piosenkarki, modelki i projektantki. Póki co skupia się na rozwijaniu swoich pasji i wywiązywaniu się z obowiązków członka rodziny książęcej. Matka Pauline jest z niej niezwykle dumna.

Moja relacja z Pauline jest wyjątkowa. Łączą nas specjalne, nierozerwalne więzi - powiedziała księżna Stefania w rozmowie z magazynem "Hello!". - Pauline wie, że zawsze może na mnie liczyć. Zawsze będę przy niej.

Paulina jest bardzo podobna do matki.

Mamy takie same gesty i miny. Czasem mówię jej, że jest mini wersją mnie - żartowała księżna.
Więcej o:
Komentarze (18)
Trenowała słonie i skakała z trampoliny. A teraz kocha się w piłkarzu. Poznajcie wnuczkę Grace Kelly
Zaloguj się
 • czarunia

  Oceniono 96 razy 76

  'zmyslowa uroda" to jakies zarty? ja widze prostacka twarz i przecietnosc nad przecietnosciami

 • infekcja

  Oceniono 85 razy 59

  Bez przesady, nie jest znowu taka piękna. Ładniejsza od matki, to pewne, ale jej kuzynka (Charlotte Casiraghi) jest po babci bardzo ładna.

 • rzygamnaplotka

  Oceniono 42 razy 40

  ni uja nie podobna do babki...

 • andrea

  Oceniono 63 razy 35

  Grace Kelly to było cudo, ikona, styl, szyk na dodatek nie miała wyskoków ani skandali w życiorysie. W przeciwieństwie do tej nieudanej córeczki. Księżna Stefania - nieślubne dziecko, co rok, inny małżonek. Trochę - słaby przykład dla poddanych prawda? Ale jakoś, w dzisiejszych czasach nikogo to nie dziwi, a "księżna" podejmowana wszędzie z pompą.

 • sensacja

  Oceniono 54 razy 32

  Dziewczyna ma zapewnione dostatnie życie, więc może realizować swoje pasje, a że nie są one szczególnie ambitne: cyrk, trenowanie słoni, pływanie, skoki do wody, kto by się tym przejmował.

 • kris.kawon

  Oceniono 23 razy 21

  Obce, to te języki są autorowi tego "artykułu".
  Francuski i dialekt monakijski to są jej języki ojczyste!

 • pan.malowany

  Oceniono 20 razy 14

  O wlasnie, to jest ciekawy temat a nie cyce jakies Wegrowskiej czy ojcostwo Kalisza czy Rutkowskiego.

 • forfiter_jr

  Oceniono 18 razy 12

  Przyjemne dziewczę, ale zajęcia, którymi się para, dość oryginalne.

 • szoferek1

  Oceniono 8 razy 8

  To nie nasza Brodka??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX