Grażyna Wolszczak jest dzisiaj spełnioną kobietą. Przeżyła jednak dramat: Śmierć męża

Grażyna Wolszczak może być dowodem na prawdziwość tezy, że życie zaczyna się po 40. Spełnienie zawodowe oraz wielka miłość przyszły, kiedy była już dojrzałą kobietą. To życiowa optymistka, która w każdej sytuacji stara się dostrzec coś pozytywnego.
Grażyna Wolszczak Grażyna Wolszczak Kapif

Późna popularność

Wraz z wiekiem, doświadczeniem, przychodzi mądrość i spokój. Grażyna Wolszczak, która spełnienie zawodowe osiągnęła dopiero, gdy skończyła 40 lat wie, że niczego się nie da przyspieszyć i czasami po prostu należy poczekać na swój czas.

Gdy robi się coś na siłę, często skutek bywa odwrotny. Dlatego czasem trzeba sobie odpuścić. Zdać się na to, co przyniesie życie - mówi w wywiadzie dla portalu Interia.pl.

Życie przyniosło aktorce role w "Na dobre i na złe", "Wiedźminie", "Na Wspólnej", "Pierwszej miłości" i wielu innych filmach i serialach. Popularność przyszła wtedy, kiedy inne aktorki pierwszą falę popularności mają już za sobą. Grażyna Wolszczak w tym roku skończy 55 lat.

Grażyna WolszczakWBF

Grażyna Wolszczak Grażyna Wolszczak Kapif

Śmierć męża

Mając 28 lat wyszła za Marka Sikorę, aktora popularnego w latach 70. Małżeństwo, niestety, nie trwało długo. 3 lata później, w wieku 37 lat, mąż aktorki umarł na wylew.

Nie było we mnie buntu, raczej zdziwienie. Wiedziałam, że muszę się z tym dramatem zmierzyć. Po śmierci Marka zrozumiałam, że jeśli pogrążę się w rozpaczy, to trudno będzie potem wrócić do normalności - powiedziała w cytowanym wywiadzie.

Marek SikoraYoutube.com

Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz. Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz. Kapif

Jest impregnowana na zazdrość

Obecnie piękna aktorka jest związana z Cezarym Harasimowiczem, scenarzystą i aktorem. Harasimowicz ma za sobą nieudane małżeństwo.

Cezarego Harasimowicza znałam jeszcze z Wrocławia - wspomina na stronie portalu Interia.pl aktorka. - Poznaliśmy się, gdy mieliśmy po 20 lat. Potem nasze drogi się rozeszły. Słyszałam o jego osobistych zawirowaniach. Wiedziałam, że coś mu się w życiu posypało. Któregoś dnia Czarek zobaczył mnie na okładce jednego z pism. To było już po śmierci Marka.  Wysłał miłego smsa, ja odpowiedziałam, potem zaczęliśmy się spotykać.

Teraz, jeżeli oboje się czegoś boją w kwestii ich związku, to rutyny.

Trzeba dbać, pielęgnować, żeby się nie wypaliło - mówił Harasimowicz w wywiadzie dla "Gali".

Para nie jest specjalnie o siebie zazdrosna.

Zazdrość jest najbardziej niszczącym ze wszystkich uczuć. Na szczęście jestem kompletnie na nią impregnowana - powiedziała Wolszczak w tym samym wywiadzie. - Musiałabym przyłapać Cezarego in flagranti, w łóżku z inną, żeby przyszło mi do głowy, że mnie zdradza.
Nie, zazdrość jest mi obca - dodaje Harasimowicz.

Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowiczmat. prasowe

Grażyna Wolszczak Grażyna Wolszczak Kapif

Czas wolny

Grażyna Wolszczak nie może narzekać na brak pracy. Gdy jednak trafi się nieco wolnego czasu, lubi go spędzić aktywnie. Oczywiście, gdy pozwalają na to okoliczności.

Gdy mam parę dni wolnych, to wyjeżdżam na przykład na narty. Jeżeli napięty plan mi na to nie pozwala, to odpoczywam na kanapie... z pilotem od telewizora - czytamy wypowiedź artystki na stronie Yaacool-uroda.pl.

Oprócz tego aktorka swoją aktywność rozładowuje poprzez regularne ćwiczenia fizyczne.

Zwykle wpadam do mojego ulubionego klubu fitness, gdzie przez pół godziny przerabiam zestaw intensywnych ćwiczeń na brzuch i na całe ciało, potem sauna i do domu. Jak mam trochę więcej czasu, to wybieram sobie dłuższe zajęcia. Niestety, już dawno zaniedbałam jogę...

Grażyna WolszczakAG

Grażyna Wolszczak Grażyna Wolszczak Kapif

Życiowa optymistka

Piękna kobieta u boku kochającego mężczyzny, spełniona zawodowo. Czy można od życia oczekiwać więcej?

Mam taką teorię, która może się wydać ściemnianiem, ale ja w to naprawdę wierzę. Myślę, że jeśli człowiek jest zadowolony z życia, lubi siebie i ludzi, widzi szklankę do połowy pełną, to się przekłada na to, jak wygląda. Mniej choruje, częściej się uśmiecha - powiedziała Grażyna Wolszczak w rozmowie z portalem Trojmiasto.pl.

Grażyna WolszczakWBF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.