Syn Artura Barcisia pokazał narzeczoną. Ładna z nich para?

Artur Barciś w sobotę z dumą pozował do zdjęć z przyszłą synową na premierze spektaklu "Old love" teatru Kamienica w Warszawie. Zobacz zdjęcia przyszłej panny młodej!
Artur Barciś, Franciszek Barciś, Joanna Żydowicz, Beata Dorota Barciś. Artur Barciś, Franciszek Barciś, Joanna Żydowicz, Beata Dorota Barciś. WBF

Przedstawił ją jako swoją narzeczoną

Wybranką Franciszka Barcisia, syna wybitnego aktora Artura Barcisia, jest Joanna Żydowicz, którą na premierze Franciszek przedstawił jako swoją narzeczoną. Ładnie się prezentują?

Franciszek Barciś, Joanna ŻydowiczWBF

Franciszek Barciś, Joanna Żydowicz, Beata Dorota Barciś, Artur Barciś. Franciszek Barciś, Joanna Żydowicz, Beata Dorota Barciś, Artur Barciś. WBF

Rodzina w komplecie

Ukochana Barcisia juniora jest absolwentką Kulturoznawstwa i Łódzkiej Szkoły Filmowej. Jej ojciec to Marek Żydowicz, organizator znanego na całym świecie festiwalu Cameraimage. Skoro Franciszek Barciś przedstawił ja jako swoją narzeczoną, to można się spodziewać, że para myśli o ślubie.

Joanna Żydowicz. Joanna Żydowicz. Facebook.com

Joanna Żydowicz

Joanna Żydowicz, podobnie jak jej ojciec, również jest związana ze światem filmowym. Pracuje w Fundacji Tumult, zajmującej się organizacją festiwalu Cameraimage. Z kolei Franciszek Barciś jako dziecko zagrał w filmie "Nic śmiesznego" oraz gościnnie w serialu "Miodowe lata", którego gwiazdą był jego tata. Oprócz tego zajmuje się montażem, produkcją i reżyserią.

Franciszek BarciśFacebook.com