To zdjęcie rok temu zszokowało fanów "Kevina samego w domu". Jak Culkin wygląda teraz?

Kilka miesięcy temu o niezdrowo wyglądającym i wychudzonym aktorze pisały media na całym świecie. Na szczęście Macaulay Culkin wygląda już zdecydowanie lepiej niż jeszcze rok temu. Był gościem na Comic Con 2013 w Nowym Jorku
Macaulay Culkin Macaulay Culkin Bulls

Macaulay Culkin

To zdjęcie Macaulaya Culkina wywołało prawdziwą burzę! Tak aktor wyglądał w lutym 2012 roku. Culkin spacerował po ulicach Nowego Jorku z napojem energetycznym w ręku. Specjalnie dla swojej fanki zatrzymał się i zgodził pozować do zdjęcia. Po tym, jak to zdjęcie obiegło świat, zaczęto jednak spekulować nie o oddaniu fanom, ale o tym, że ma poważne problemy z narkotykami i jest przerażająco chudy. Niegdysiejszy gwiazdor "Kevina samego w domu" w niczym nie przypominał siebie. Znajomi aktora donosili, że ma problemy już od dłuższego czasu.

Macaulay Culkin jest uzależniony od narkotyków już od półtora roku. Bierze albo heroinę albo silny lek przeciwbólowy oksykodon, wydaje na nie około 6000 dolarów miesięcznie. To go zabije - mówił  bliski przyjaciel aktora w wywiadzie dla The National Enquirer.

Rzeczniczka Culkina w oficjalnym oświadczeniu stanowczo zaprzeczyła tym informacjom.

Doniesienia The National Enquirer, jakoby Macaulay Culkin miał być uzależniony od heroiny i halucynogenów, są nie tylko kategorycznie bez bezpodstawne, lecz także nieprawdopodobnie i śmiesznie fikcyjne. Dla mojego klienta są destrukcyjne i obraźliwe - twierdziła.

Macaulay Culkin, 02.2012Bulls

Tak było jeszcze rok temu, a jak aktor wygląda teraz?

Macaulay Culkin. Macaulay Culkin. Eas t News

Macaulay Culkin

W piątek Macaulay Culkin był gwiazdą na Comic Con 2013 w Nowym Jorku. Aktor podkłada głos w serialu animowanym "Robot Chicken". Na imprezie pojawił się z producentami i aktorami animacji. Gwiazdor oceniał też występy młodych komików. W różowych króliczych uszach na głowie nie wyglądał tak zatrważająco jak jeszcze rok temu. Przede wszystkim 33-latek wyglądał znacznie zdrowiej.

Stars attend the 'Adult Swim' and 'Oldboy' NYCC panels located at the Javits Center, also autograph signings by Macaulay Culkin, Seth Green, Jason David Frank and more in NYC.  Pictured: Clare Grant, Seth Green, Matthew Senreich,Breckin Meyer and Macaulay CulkinEAST NEWS

Aktor chował się co prawda za wielkimi okularami przeciwsłonecznymi, było jednak widać, że odzyskał dobry humor.

Stars attend the 'Adult Swim' and 'Oldboy' NYCC panels located at the Javits Center, also autograph signings by Macaulay Culkin, Seth Green, Jason David Frank and more in NYC.  Pictured: Macaulay CulkinEAST NEWS

Przede wszystkim jednak dało się zauważyć znacznie pełniejszą sylwetkę aktora.

Macaulay CulkinScreen z Youtube.com

Macaulay CulkinScreen z Youtube.com
Culkin w pewnym momencie zrzucił marynarkę i pozował do zdjęć tylko w białym podkoszulku. Jego ramiona wyglądają bardzo dobrze - aktor nabrały masy i mięśni.

Zdrowszy wygląd aktora jest z pewnością pocieszeniem dla jego fanów. Trudno uwierzyć, że jeszcze rok temu niemal otarł się o śmierć. Dziś dało mu się pokonać uzależnienie od heroiny. Jednak jeden nawyk podobno zastąpił drugim - pali aż 60 papierosów dziennie.

Zamiast tego zaczął palić. Niemal za każdym razem, jak go widzę, ma w ustach papierosa - donosi źródło w "National Enquirer", czytamy na "Daily Mail".

Macaulay CulkinScreen z Youtube.com

Macaulay CulkinScreen z Youtube.com

Macaulay CulkinScreen z Youtube.com

Macaulay Culkin

Screen z Youtube.com

Macaulay Culkin, 04.2013. Macaulay Culkin, 04.2013. Bulls

Macaulay Culkin

Jeszcze w kwietniu Culkin był zdecydowanie w gorszej formie i co za tym idzie, w gorszym humorze. Nachalni paparazzi chcieli zdjęć, a on robił wszystko, by było go jak najmniej widać - zasłaniał się chustą i za okularami.

Macaulay Culkin, 04.2013Bulls

Culkin jakiś czas temu poświęcił się sztuce i przerobił swoje nowojorskie mieszkanie w pracownię malarską. Wydał także wideo promujące jego najnowszą wystawę o sugestywnej nazwie "Wypoczynek piekła". Macaulay Culkin ze swoimi kolegami - Adamem Greenem i Tobym Goodshankiem - stworzył grupę zajmującą się sztuką, którą nazwali "Three Men and a Baby (3MB)", czyli "Trzech mężczyzn i dziecko".

Macaulay Culkin, 03.2013. Macaulay Culkin, 03.2013. Bulls

Macaulay Culkin

Gołym okiem widać, że Macaulay Culkin wraca do zdrowia. W marcu bawił się na 50. urodzinach Foire du Trone Pelouse w Paryżu. Słowa "zabawa" można tu użyć w jak najbardziej pozytywnym sensie. Aktor zjeżdżał ze zjeżdżalni i był naprawdę w świetnym humorze.

Macaulay Culkin, 03.2013Bulls

Chętnie dawał się fotografować.

Macaulay Culkin, 03.2013East News

Tak wyglądał w styczniu.

Macaulay Culkin, 01.2013East News

Macaulay Culkin, 01.2013East News

Macaulay Culkin, 1989. Macaulay Culkin, 1989. PR Photos

Macaulay Culkin

Chyba wszyscy pamiętają uroczego brzdąca, jakim był Macaulay Culkin. Tak wyglądał w 1989 roku. Aktor dojrzewał na naszych oczach. W 2000 roku dał się poznać już jako buntownik.

Macaulay Culkin, 2000PR Photos

Tak Macaulay Culkin prezentował się w 2004 roku. To właśnie wtedy 24-letniego Culkina aresztowano za posiadanie 17 g marihuany oraz środków psychotropowych. Wyrok 1 roku więzienia zmieniono na kaucję i przymusowy odwyk. Od tego czasu co rusz pojawiały się informacje o jego słabości do używek.

Macaulay Culkin, 2004PR Photos

Więcej o: