Przerażająco SMUTNA Anna Maria Jopek pierwszy raz publicznie od afery "z kochankiem"

Dawno nie widziana na salonach piosenkarka pojawiła się w środę na premierze kolekcji Vocalise W.Kruk, którą zaprojektowała wspólnie z Anną Orską.
Anna Maria Jopek Anna Maria Jopek Kapif

Anna Maria Jopek

Anna Maria Jopek na środowej prezentacji jej autorskiej linii biżuterii dla W.Kruk wyglądała niezwykle pięknie, ale nie możemy pozbyć się wrażenia, że jej uśmiech nie jest do końca szczery. Z jej oczu bił bowiem przerażający smutek? Obejrzyjcie wideo z konferencji, widać na nim, jak się zachowuje.

Anna Maria JopekKapif

Anna Maria Jopek Anna Maria Jopek Kapif

Anna Maria Jopek

Anna Maria Jopek rzadko widywana jest ostatnio na salonach. Być może przyczyną są niedawne doniesienie mediów o jej rzekomym romansie z Krzysztofem Herdzinem (Zobacz: Czułe pocałunki na plaży, obejmowanie. Tak wyglądał spacer Anny Marii Jopek z... kolegą z zespołu). Gwiazda kusiła i siliła się na uśmiechy, ale wydaje nam się, że była to tylko poza.

Anna Maria Jopek Anna Maria Jopek EastNews

Anna Maria Jopek

Jopek czarowała fotografów. Myślicie, że jest szczęśliwa czy tylko udawała przed fotografami?

Anna Maria Jopek, Anna Orska Anna Maria Jopek, Anna Orska Kapif

Anna Maria Jopek

Sukces Jopek świętowała z przyjaciółmi. Niektórzy mówią, że był wśród nich Krzysztof Herdzin, rzekomy kochanek gwiazdy, którego miała ponoć zostawić, by na nowo ułożyć sobie życie z mężem Marcinem Kydryńskim. (Zobacz: Jopek rzuciła "kolegę z zespołu" i wróciła do męża? "Przestraszyła się, że może jej się rozpaść rodzina"). Jednak nie mamy ich wspólnych zdjęć, więc może to tylko plotka.

Anna Maria Jopek, Jerzy MazgajKapif