Księżna Kate na zakupach. Po ciążowym brzuszku nie został nawet ślad!

Księżna Kate robi zapasy! Świeżo upieczona mama po raz pierwszy od porodu pokazała się publicznie w nieoficjalnej sytuacji. Spójrzcie tylko na jej figurę. Kate wygląda fantastycznie!
Księżna Kate Księżna Kate Bulls

Księżna Kate

Księżna Kate została przyłapana na zakupach w miejscowym markecie na wyspie Anglesey w Walii w poniedziałek. To pierwszy raz, gdy Kate została zauważony w miejscu publicznym od czasu, kiedy wraz z księciem Williamem pokazali całemu światu swojego nowo narodzonego synka, księcia George'a.

Księżna KateBulls

Księżna Kate Księżna Kate Bulls

Księżna Kate

Kate ubrana była casualowo, ale wyglądała elegancko. Włosy upięła w kucyk, a na nogach miała wygodne, płaskie buty. Wielkim zaskoczeniem jest płaski brzuszek księżnej. Od narodzin księcia George'a minęło niewiele ponad miesiąc, a Kate już może pochwalić się szczupła sylwetką sprzed ciąży! Młoda mama wygląda pięknie i promienieje!

Księżna KateBulls

Księżna Kate Księżna Kate Bulls

Księżna Kate

Książę William i księżna będą mieszkać na wyspie aż do września, kiedy to przeniosą się do Londynu. Na zeszłotygodniowej imprezie Anglesey Agricultural Show, książę William z czułością wypowiadał się o czasie spędzonym na Wyspie.

Wiem, że mówię również w imieniu Katherine, kiedy stwierdzam, że nigdy w całym moim żuciu nie byłem w miejscy równie pięknym i gościnnym jak Anglesey - powiedział.

 

Księżna KateBulls

Księżna Kate Księżna Kate AP

Księżna Kate

Tak księżna wyglądała jeszcze miesiąc temu!

Księżna KateAP

 Britain's Prince William and Kate, Duchess of Cambridge hold the Prince of Cambridge, Tuesday July 23, 2013, as they pose for photographers outside St. Mary's Hospital exclusive Lindo Wing in London where the Duchess gave birth on Monday July 22. The Royal couple are expected to head to London?s Kensington Palace from the hospital with their newly born son, the third in line to the British throne.  (AP Photo/Lefteris Pitarakis)AP/Lefteris Pitarakis

Księżna Kate Księżna Kate EastNews

Księżna Kate

Kate osiągnęła upragniony cel, każdej młodej mamy. Wróciła do wcześniejszej figury i to w ekspresowym tempie. Zobacz, jak wyglądała przed ciążą.

Księżna Kate, kate middleton, książę williamBulls

księżna kate, książę williamAP

Więcej o: