"Moda na sukces" odmładza? Serialowa Brooke ma 52 lata i wygląda rewelacyjnie!

Pomimo 52 lat na karku Katherine Kelly Lang, czyli serialowa Brooke, trzyma się świetnie. Zupełnie jakby występowanie w niekończącej się "Modzie na sukces" miało walory konserwujące.
Katherine Kelly Lang. Katherine Kelly Lang. East News

Co za figura!

Co za figura! Tak Katherine Kelly Lang prezentowała się kilka dni temu na spotkaniu ekipy "Mody na sukces" z fanami. Zorganizowano je w Hollywood.

Katherine Kelly Lang. Katherine Kelly Lang. Facebook.com

Kelly to przydomek

Tak naprawdę nazywa się Katherine Lang, a "Kelly" to przydomek z dzieciństwa. Aktorka tak się do niego przywiązała, że z czasem włączyła go do swojego nazwiska. Jako Brooke Logan Forrester pojawiła się w serialu w 1987 roku.

Katherine Kelly Lang, Ronn Moss. Katherine Kelly Lang, Ronn Moss. Pr Photos

Kochliwa Brook

Serialowa Brook jest niezwykle kochliwą osobą. "Eye Of Fashion" wyliczył, że w swojej "karierze" miała 9 istotnych facetów. Spała już z ojcem swojego męża, z jego bratem, z mężem córki i chłopakiem swojej siostry. Bez prowadzenia szczegółowej ewidencji, trudno się w tym połapać.

Ronn Moss, Katherine Kelly LangTwitter.com

Katherine Kelly Lang. Katherine Kelly Lang. Pr Photos

Pracuje nad sylwetką

Nie tylko my jesteśmy pod wrażeniem jej fenomenalnego wyglądu. Redaktor "Daytime Royality" również zwrócił uwagę na jej doskonałą formę. Zapytał aktorkę czy pracowała nad tym, czy też przyszło to samo, bez wysiłku.

Żartujesz sobie? - odparła. - Ciężko pracowałam, żeby to utrzymać! I im starsza jestem, tym jest to trudniejsze. Biegam 13 mil, pracuję nad górnymi partiami ciała, pływam, jeżdżę konno po 50 mil. Niedawno zostałam wegetarianką.
Katherine Kelly Lang. Katherine Kelly Lang. Pr Photos

Lubi wyglądać sexy

Śmiało można założyć, że Katherine Kelly Lang nie obyła się bez pomocy chirurga plastycznego, lecz akurat w tym przypadku specjalista od skalpela chyba nie posunął się za daleko. Lekko naciągnięta twarz aktorki wygląda całkiem nieźle.

Lubię patrzeć na seksownych ludzi i podoba mi się, gdy ludzie postrzegają mnie w ten sam sposób. To nie zawsze musi być kwestia wyglądu - powiedziała. dla "Eye of Fashion".

Katherine Kelly LangTwitter.com

Katherine Kelly LangPr Photos

Katherine Kelly Lang. Katherine Kelly Lang. Pr Photos

Miała dwóch mężów

Prywatnie ten demon seksu trzyma "normę" Hollywood. Aktorka była "tylko"  dwukrotnie zamężna. W latach 1989-1995 była żoną Skotta Snidera, a w latach 1997-2012 Alexa D'Andrei. Z pierwszym mężem ma 2. synów: Jeremiego i Juliana, z drugim - córkę Zoę Katrinę.

Katherine Kelly LangTwitter.com

Katherine Kelly Lang. Katherine Kelly Lang. East News

Młodzieńcza sylwetka

Po prawie 26 latach pracy na planie "Mody na sukces" Katherina Kelly Lang zachowała promienny uśmiech i młodzieńczą sylwetkę.

Katherine Kelly LangEast News

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.