Ach, te włosy! Pamiętacie przystojnego Byrona Sully'ego z serialu "Dr Quinn"? Zobaczcie, jak wygląda dzisiaj!

Długowłosy, zabójczo przystojny Byron Sully przyciągał do serialu "Dr Quinn" jak magnes. Kobiety podkochiwały się w nim, mężczyźni skrycie zazdrościli urody. Obecnie Don Juan z Dzikiego Zachodu ma 52 lata i wygląd daleko odbiegający od tego, jaki zapamiętaliśmy z serialu.
Joe Lando, Jane Seymour. Joe Lando, Jane Seymour. Kapif

Joe Lando

Piękne, delikatnie spływające na ramiona włosy były wizytówką Byrona Sully'ego, którego grał Joe Lando, amerykański aktor telewizyjny. Sully w serialu "Dr Quinn" dzielnie partnerował głównej bohaterce, niekiedy zresztą skupiając na sobie więcej uwagi, niż tytułowa Michaela Quinn, grana przez Jane Seymour.

Joe Lando, Jane SeymourYoutube.com

Joe Lando. Joe Lando. Youtube.com

Joe Lando

Joe Lando urodził się 9 grudnia 1961 roku w Prairie View, w stanie Illinois. Choć jest Amerykaninem, płynie w nim krew rosyjska, włoska i... polska. Od 16 lat jest żonaty z Kristen Barlow, z którą ma trzech synów i jedną córkę.

Joe LandoYoutube.com

Joe Lando. Joe Lando. Youtube.com

Joe Lando

Długie włosy były czymś w rodzaju jego dowodu tożsamości. Nie miał prawa ich obciąć.

Ludzie domagali się, żebym obciął włosy, gdy robiłem inne rzeczy, ale zawsze trzeba to było jakoś obejść, ponieważ w pierwszym rzędzie byłem związany umową z "Dr Quinn". Wszystko inne było drugoplanowe. Więc za każdym razem trzeba było znaleźć sposób, żeby dopasować włosy do historii. Nie możesz zagrać bankiera z długimi włosami licząc, że to zadziała - czytamy na portalu "The DQ Times".

Poniższe zdjęcia pochodzą z filmu "Cień pożądania", nakręconego w 1994 roku, zatem kiedy zobowiązany umową z producentami "Dr Quinn". Przekonująco zagrał tutaj lekkoducha i cwaniaka, a długie włosy tylko go w tym uwiarygodniły.

Joe LandoYoutube.com

Joe LandoYoutube.com

Joe Lando. Joe Lando. Youtube.com

Joe Lando

Joe Lando dzisiaj wygląda tak. Podobny do Sally'ego? Aktor ma świadomość, że już do końca świata będzie kojarzony z długowłosym ciachem z serialu "Dr Quinn". Lubi sobie z tego niekiedy pożartować, jak w wywiadzie dla "The DQ Times":

Wystąpię publicznie i pokażę się - zdradził swój sprytny plan zadziwienia ludzi. - Spojrzą na mnie, potem na zdjęcia i zapytają: "Co się stało z twoimi włosami"?

A aktor odpowie:

Obciąłem.

Sprytne, prawda?

Joe Lando. Joe Lando. Joelando.org

Joe Lando

Tak wygląda oficjalna strona aktora. Jak widać, Lando troskliwie hołubi wizerunek przystojniaka o indiańskiej krwi, jakim utrwalił się w pamięci fanów serialu "Dr Quinn".

Jesteś pierwszą znaną mi osobą, która wykorzystała swój zarost do chronologicznego określenia rozwoju kariery - zauważył podczas jednego z wywiadów rozmawiający z aktorem redaktor.
Obcięli mi włosy w drugim roku i to był naprawdę zły pomysł. Ale dzięki temu wiem, że to był to drugi rok, mniej więcej w połowie sezonu! - powiedział dla "The DQ Times".
Joe Lando. Joe Lando. Pr Photos

Joe Lando

Joe Lando to pracuś. Docenia postęp technologiczny, który nie tylko ułatwia pracę na planie, ale też znacznie ją przyspiesza.

Przywykłem do bardzo szybkiej pracy. Większość mojej kariery dokonała się w telewizji, a teraz, z cyfrowymi aparatami i całą tą technologią, jesteśmy w stanie pracować szybciej - powiedział dla Assignmentx.com.

Joe LandoPr Photos

Joe Lando. Joe Lando. Youtube.com

Joe Lando

Aktora mogliśmy ostatnio zobaczyć w serialu "The Secret Circle".

Joe LandoYoutube.com

Joe LandoYoutube.com

Joe Lando. Joe Lando. Youtube.com

Joe Lando

Wcześniej zagrał  między innymi w serialu "J.A.G. Wojskowe biuro śledcze", a także w "Summerland". Wyobrażacie go sobie teraz z długimi włosami?

Joe LandoYoutube.com

Joe LandoYoutube.com

Jane Seymour, Joe Lando. Jane Seymour, Joe Lando. Youtube.com

Joe Lando i Jane Seymour

Tak się Jane Seymour i Joe Lando wyglądają obok siebie teraz, prawie 20 lat po zakończeniu produkcji "Dr Quinn":

Joe Lando, Jane SeymourYoutube.com

Jane SeymourYoutube.com

Więcej o:
Komentarze (18)
Ach, te włosy! Pamiętacie przystojnego Byrona Sully'ego z serialu "Dr Quinn"? Zobaczcie, jak wygląda dzisiaj!
Zaloguj się
 • kerkopithekion

  Oceniono 53 razy 47

  całkiem ładnie się koleś starzeje, nie ma się do czego przyczepić

 • atesia88

  Oceniono 55 razy 43

  Pisaliscie już o Robie z Żaru Tropikow, teraz Joe z Dr Quinn, to teraz poprosze mą kolejną milosc z dziecinstwa.. Co tam u Herkulesa i Renagata ? :p

 • dark_queen

  Oceniono 52 razy 28

  Przystojny facet i mało się zestarzał, ona bardziej. Ale włosów brak..

 • rudawydra

  Oceniono 24 razy 20

  nadal smakowicie

 • art_102

  Oceniono 8 razy 8

  Oboje wyglądają świetnie i niewiele się zmienili. Ot, przybyło trochę lat, i tyle. Jednak szczegółne uznanie należą się i Jane Seymour, która, bagatela, jest 10 lat starsza od Joe! Uwierzycie?! Zapewne dba o swój wygląd, może i korzysta z osiągnięć medycyny estetycznej, ale jeśli nawet, to robi to tak, ze ani nie ma maski zamiast twarzy, ani nie pozuje na dwudziestolatkę. Po prostu zadbana, ładna kobieta w średnim wieku - bo tak wygląda...

 • kocica1

  Oceniono 23 razy 5

  Wolałam go jak miał dłuższe włosy!!

 • alizaryna

  Oceniono 5 razy 3

  @rudawydra
  Powiedziałabym nawet że smaczniejszy, przedtem to taki chłoptaś efebowaty był :)

  --
  www.pl.dawanda.com/shop/pracowniakucoloty

 • wilda

  Oceniono 3 razy 1

  Teraz jest przystojniejszy bez zarostu.Facet z brodą lub nie dogolonym zarostem wygląda niechlujnie.Oboje starzeją sie ładnie.Chyba Jane jest starsza od niego?

 • nitkaid

  Oceniono 27 razy -17

  Jakoś nigdy mnie nie podniecał. Jak model bez charakteru :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX