Iza Miko na premierze obok Sharon Stone. Jej kariera w USA nabiera tempa. Wiemy, jakie ma plany

Iza Miko pojawiła się w Egyptian Museum w Los Angeles na premierze filmu "Lovelace". Polka w produkcji nie zgrała, ale pojawiła się na imprezie obok największych gwiazd i pozowała na tym samym dywanie co Sharon Stone i Amanda Seyfried.
Sharon Stone i Amandy Seyfried Sharon Stone i Amandy Seyfried SUSHI / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Sushi / Splash News

Iza Miko pozowała obok Sharon Stone i Amandy Seyfried

Izę Miko zaproszono na uroczystą premierę filmu "Lovelace". Polka pozowała fotoreporterom obok Sharon Stone i Amandy Seyfried.

Kariera Miko nabiera tempa. Młodą aktorkę reprezentują dwie agencje - w Polsce i w USA, które mają pod swoimi skrzydłami znane gwiazdy. Melanie Greene - agentka Izy w Stanach Zjednoczonych - reprezentuje m.in. Davida Duchovny'ego, Paula Bettany czy Claire Holt (gwiazda serialu "Pamiętniki Wampirów").

Jak powiedziała Dagmara Marjańska, agentka Izy z polskiej agencji IQ ART, Miko jest na dobrej drodze do wielkiej kariery.

Iza nie gra tylko Słowianek. Cały czas szkoli akcent, a na castingach aspiruje do ról na równi z aktorkami urodzonymi w Stanach.

Dodaje też, że Izę można było zobaczyć w różnych odsłonach.

Iza grała już Polki, Francuzki, Włoszki, Rosjanki i Amerykanki.

Ostatnio Iza zagrała obok Whoopi Goldberg w filmie telewizyjnym "Sensitive Men" oraz ze Sienną Miller w filmie "Two Jacks", w którym także śpiewa.

Iza Miko Iza Miko VERONICA SUMMERS / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Veronica Summers / Splash News

Iza Miko podczas premiery filmu "Lovelace"

Wielka Gala wymaga pięknej oprawy. Miko w czarnej kreacji prezentowała się bardzo szykownie. Naszą uwagę zwróciły dodatki. Co o nich sądzicie?

The Los Angeles premiere of 'Lovelace' held at the Egyptian Theatre in Hollywood, CA on August 5, 2013. <P> Pictured: Izabella Miko <P><B>Ref: VERONICA SUMMERS / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Veronica Summers / Splash News

The Los Angeles premiere of 'Lovelace' held at the Egyptian Theatre in Hollywood, CA on August 5, 2013. <P> Pictured: Izabella Miko <P><B>Ref: SPL590127  050813  </B><BR/> Picture by: Veronica Summers / Splash News<BR/> </P><P> <B>Splash News and Pictures</B><BR/> Los Angeles:	310-821-2666<BR/> New York:	212-619-2666<BR/> London:	870-934-2666<BR/> photodesk@splashnews.com<BR/> </P>VERONICA SUMMERS / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Veronica Summers / Splash News

The Los Angeles premiere of 'Lovelace' held at the Egyptian Theatre in Hollywood, CA on August 5, 2013. <P> Pictured: Izabella Miko <P><B>Ref: SPL590127  050813  </B><BR/> Picture by: Veronica Summers / Splash News<BR/> </P><P> <B>Splash News and Pictures</B><BR/> Los Angeles:	310-821-2666<BR/> New York:	212-619-2666<BR/> London:	870-934-2666<BR/> photodesk@splashnews.com<BR/> </P>VERONICA SUMMERS / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Veronica Summers / Splash News

Iza Miko Iza Miko Forum

Aktorskie wyzwania

Iza cały czas próbuje swoich sił za oceanem. Ostatnio zagrała Amerykankę w musicalu "Make Your Move". W trakcie kręcenia filmu Miko musiała wykazać się umiejętnościami akrobatycznymi.

Iza Mikoscreen z portalu Instagram

Przypomnijmy, że Iza Miko ukończyła szkołę baletową i ćwiczyła pod okiem najlepszych w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Kontuzja kostki i kolana zaprzepaściły jej marzenia o zostaniu sławną baleriną. Teraz największe nadzieje Polka łączy z filmem.

Iza Miko Iza Miko FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Została producentką

Iza Miko świetnie odnalazła się też jako producentka. W 2012 roku światło dzienne ujrzał film "Yellow", do którego Miko zatrudniła takie gwiazdy jak Sienna Miller czy Melanie Griffith.

Za jakiś czas premierę ma kolejny film wyprodukowany przez Miko, "Desert Dancer", w którym również nie zabraknie gwiazd.

Swój zawodowy czas Iza dzieli na audycje i spotkania produkcyjne. Już w przyszłym roku premierę także w Polsce będzie miał nowy film fabularny wyprodukowany przez Izę. W głównej roli wystąpili: Freida Pinto, Alfred Molina i Reece Ritchie.

Iza zdradziła też, jak wyglądały jej początki jako producentki. Nie było łatwo!

Pierwszy raz, kiedy przyjechałam na plan, byłam w dresach i bez makijażu. Wyglądałam jak mała zagubiona dziewczynka. Siedziałam i jadłam lunch na schodkach jednej z przyczep. Podszedł do mnie facet od świateł i mówi: "Ty mała, co tu robisz!". Było mu strasznie głupio, jak dowiedział się, że jestem jednym z producentów. W Hollywood jest wiele kobiet produkujących filmy, które mają już swoją renomę, mam nadzieję, że któregoś dnia do nich dołączę - zdradziła w wywiadzie na portalu WP.pl

My życzymy Izie samych dobrych ról i kasowych filmów, zarówno za oceanem jak i w Polsce.

dziewczyny, Iza Miko: seks i ekologia, Iza Mikofot. Grzegorz Suska