Te NOGI są do samej ziemi! Ola Kwaśniewska ma się czym pochwalić

Ola Kwaśniewska przyciągnęła mnóstwo ciekawskich spojrzeń, kiedy na sobotnie warsztaty w ramach Karuzelii Kooltury, założyła ultrakrótkie szorty. Czy ktokolwiek był w stanie oderwać wzrok od tych nóg i zatopić się w dyskusji? Śmiemy wątpić. Zobaczcie, jak wyglądała!
Ola Kwaśniewska. Ola Kwaśniewska. Forum

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska chętnie pozowała fotografom i przyjmowała uwodzicielskie pozy. Ona z całą pewnością jest świadoma swoich wdzięków! A jeszcze do niedawna sądziliśmy, że to taka skromna dziewczyna ;)

Ola KwaśniewskaForum

 

Ola Kwaśniewska. Ola Kwaśniewska. Forum

Ola Kwaśniewska

Na tych nogach nie ma nawet grama cellulitu. Kwaśniewska należy do tych szczęśliwych kobiet, które zgrabną figurę otrzymały w genach. Z pewnym zakłopotaniem przyznała, że nic specjalnie nie robi, by jej nogi prezentowały się tak smukło.

Chyba mamie zawdzięczam zgrabną sylwetkę, bo powiła mnie na swój wzór. Mam to szczęście, że nie muszę wiele robić, żeby być szczupłą. Aż głupio jest się do tego przyznać, bo wypadałoby powiedzieć, że się je bardzo zdrowo. Oczywiście nie obżeram się, staram się odżywiać w miarę zdrowo, jem dużo warzyw. Brukselki nie znoszę, jem mało tłustego - zdradziła swoją dietę w rozmowie z Plotek.pl.

Ola ma jedną słabość:

Uwielbiam słodycze i strasznie często grzeszę w tym kierunku - wyznała nam.

Jeśli grzeszy, to tego nie widać. Waży jedynie 48 kg przy wzroście 164,5 cm.

Tak kuse szorty wymagały wyjątkowej odwagi i, nie oszukujmy się, nienagannej sylwetki. Kwaśniewska ma i jedno i drugie.

Ola KwaśniewskaForum

I tak już długie nogi wyszczupliła butami na niebotycznej koturnie.

Ola KwaśniewskaForum

Ola Kwaśniewska. Ola Kwaśniewska. East News

Ola Kwaśniewska

Nic dziwnego, że odważny strój Kwaśniewskiej wzbudził ogromne zainteresowanie. Fotografowie nie mogli się oprzeć, by nie uwiecznić takich nóg na fotce. Nie odstępowali więc jej ani na krok. Kwaśniewska jednak chętnie pozowała do zdjęć.

Ola KwaśniewskaEast News