Doda na konferencji "Lata z Radiem". Kusa sukienka odsłoniła jej zgrabne i mocno poharatane nogi!

Doda w kusej sukience.
Doda Doda Kapif

Doda

W piątek odbyła się konferencja prasowa 42. edycji "Lata z Radiem", na której nie mogło zabraknąć także Dody - gwiazdy tegorocznego cyklu koncertów. Królowa wystąpi już dziś w Uniejowie, a potem 27 lipca w Krynicy Morskiej. Choć z Polskim Radiem Doda zagra tylko dwukrotnie, to jej występy mają być wyjątkowe.

Także publiczność będzie brała udział w show. Dzieci mogą wejść nawet na scenę - zachęcała w rozmowie z Karoliną Rożej i Romanem Czejarkiem

DodaKapif

Doda Doda Kapif

Doda

Wyjątkowa była też jak zwykle kreacja Dody. Piosenkarka pojawiła się w bardzo króciutkiej mini w azteckie wzory, kapeluszu z szerokim rondem, dużych okularach i z hipisowską torbą. W klimacie "dzieci kwiatów" pozostawała też fryzura - prosta grzywka i długie, rozpuszczone włosy.

DodaWBF

Naszą uwagę zwróciły jednak nogi piosenkarki. Całe łydki były mocno posiniaczone i podrapane.

 

Doda nogi, siniaki, zadrapaniKapif

 

Nogi Doda, siniakiWBF

Doda Doda Kapif

Doda

Doda mówiła wielokrotnie, że jej trasa czwarta już koncertowa "Fly High Tour" jest bardzo forsowna, nie sądziliśmy jednak, że skomplikowane układy choreograficzne mają aż takie konsekwencje.

Doda nogiKapif

Doda Doda WBF

Doda

Choć na nogach Dody widać siniaki i zadrapania, nie można się za to dopatrzeć ani grama cellulitu. Króciutka, obcisła sukienka odsłoniłaby wszelkie mankamenty sylwetki. Próżno jednak ich szukać.

DodaWBF

 

 

DodaWBF

Doda, pupaWBF