Anna Bałon znów przytyła! A miała się odchudzać... Skąd te dodatkowe kilogramy?

Na czwartkowej imprezie w klubie Temat Rzeka pojawiła się Anna Bałon. Uczestniczka 2. edycji programu "Top Model" wprawiła nas w osłupienie. Dziewczyna znów się zaokrągliła. Co się z nią dzieje i dlaczego jej sylwetka tak drastycznie się zmieniła?
Ania Bałon Ania Bałon WBF

Anna Bałon

Za każdym razem, gdy Anna Bałon pojawia się na salonach, nie można oderwać od niej wzroku. Powodem nie jest niestety jej zachwycający wygląd, lecz bardzo widoczne przybranie na wadze. Na imprezie urodzinowej ALOHA FROM THE DEER, Ania podkreśliła swoje krągłości zakładając nazbyt obcisłe legginsy. Ubranie dziewczyny ukazało wszystkie mankamenty jej figury.

Ania BałonWBF

Anna BałonWBF

Bałon ostatnio złamała palec u nogi i znów nie może ćwiczyć, co odbija się na jej sylwetce. O kontuzji poinformowała fanów na Facebooku.

Anna BałonScreen Facebook.com

Ania Bałon. Ania Bałon. East News

Anna Bałon

Na imprezie "Projekt modelka" w marcu Bałon lepiej dobrała kreację, ale nie dało się ukryć, że sporo przybrała na wadze od czasu finału programu. Jakiś czas temu Anna Bałon zapowiadała, że ma zamiar wziąć udział w reality show, w którym będzie się odchudzać na oczach milionów Polaków. Na razie na przeszkodzie stanęła kontuzja modelki. Rezolutna Bałon podeszła do sprawy z dystansem i poinformowała na Facebooku, że ma na siebie pomysł.

Wyprzedzając portale plotkarskie, sama napiszę o sobie newsa :D
Zdesperowana finalistka Top Model 2 chciała zrobić karierę na swojej nadwadze, bo w modelingu jej nie wyszło. Jednak i tym razem musi zmienić swoje plany bo złamała palec u nogi i nie może ćwiczyć. Program podobno startuje od września wiec Bałon postanowiła tymczasem pobawić się w dziennikarkę. O nie! Mylicie, ze tym razem jej się uda?
A tak na poważnie - uważam, że warto promować osoby z tak wielkim potencjałem by zaistnieć na polskiej scenie muzycznej. Mówię Wam, mam czuja do talentów ;)
Wyprzedzając portale plotkarskie, sama napiszę o sobie newsa :D
Zdesperowana finalistka Top Model 2 chciała zrobić karierę na swojej nadwadze, bo w modelingu jej nie wyszło. Jednak i tym razem musi zmienić swoje plany bo złamała palec u nogi i nie może ćwiczyć. Program podobno startuje od września wiec Bałon postanowiła tymczasem pobawić się w dziennikarkę. O nie! Mylicie, ze tym razem jej się uda?
A tak na poważnie - uważam, że warto promować osoby z tak wielkim potencjałem by zaistnieć na polskiej scenie muzycznej. Mówię Wam, mam czuja do talentów - napisała na swoim Facebooku.

Anna Bałon. Anna Bałon. East News

Anna Bałon

Zmiany w sylwetce Bałon dostrzegliśmy w styczniu, kiedy uczestniczka show pojawiła się na gali Moda&Styl. Wtedy zwróciła uwagę nie tylko zmienioną sylwetką, ale i wyjątkowo nietrafioną kreacją, która z założenia miała tuszować mankamenty figury. Aspirująca modelka znacznie przybrała na wadze przez kontuzję nogi, co uniemożliwiło jej treningi.

Niestety, podczas biegania pękła mi torebka stawowa w kostce i teraz mam na nodze gips. Potem czeka mnie jeszcze rehabilitacja i długa przerwa. Na razie nie myślę zatem o wybiegach. Potrzebuję czasu na powrót do pełnej sprawności. Nie będę przecież mogła dłuższy czas obciążać tej nogi, a modelka często ma do czynienia z wysokimi szpilkami - powiedziała w rozmowie z Opole.gazeta.pl.

Anna BałonEast News

Poza tym celebrytka zmieniła też dietę i styl życia:

Później jak się przeprowadziłam do Warszawy, zmienił się mój styl życia. Nie było czasu na regularne posiłki ani na taką ilość ćwiczeń, żyłam 24 godziny w gonitwie. Zmieniłam styl życia na normalny to wiadomo, że mi przybyło ciała -  wyjaśniła w "Dzień dobry TVN".
Ania Bałon Ania Bałon mat. prasowe

Anna Bałon

Podczas trwania programu Ania była jedną z najszczuplejszych uczestniczek. Kiedy przebywała w domu modelek zdradziła, że schudła aż 24 kg! Niestety, teraz waga modelki powoli zaczyna powracać.

anna bałonTVN

Plotki na temat sugerowanej przez inne uczestniczki bulimii, ucięła opowiadając o swojej diecie i ćwiczeniach.

Miałam dobrą motywację. Schudłam po prostu dla chłopaka - powiedziała modelka. - Zaczęłam zdrowo się odżywiać. Odrzuciłam słodycze, fast foody. Tylko 5 posiłków dziennie. Małych porcji oczywiście. I do tego ostatni posiłek przed 17. Ważne, aby pić 2 litry wody dziennie - mówiła w "DD TVN".

Anna BałonKapif

 

Anna Bałon, wrzesień 2012Kapif

Anna Bałon, listopad 2012. Anna Bałon, listopad 2012. Kapif

Anna Bałon

Po finale "Top model" Bałon zaczęła się zaokrąglać. Pojawiła się na imprezie w  listopadzie 2012 roku w krótkiej sukience, która opinała jej kształtną pupę.

Anna Bałon, listopad 2012WBF