Dlaczego ona to sobie robi? Jackie Stallone wygląda coraz gorzej!

Mama gwiazdy kina, Sylvestra Stallone, jest fanką medycyny estetycznej i zastrzyków botoksu. Jednak to, jak teraz wygląda, przestało być już estetyczne i budzi wręcz przerażenie.
Jackie Stallone Jackie Stallone MUST READ - JEFF RAYNER/COLEMAN-RAYNER/EAST NEWS/Jeff Rayner/Coleman-Rayner

Teraz

Wygląda na to, że uzależniona od chirurgii plastycznej Jackie Stallone przeszła kolejną operację. Lub nawet kilka. Parę dni temu pozowała fotografom w swoim domu w Santa Monica i należy przyznać, że jest ledwo rozpoznawalna. Obecna twarz mamy Sylvestra Stallone jest zniekształcona operacjami plastycznymi i próżno doszukiwać się w niej jakiejkolwiek naturalnej części. Jackie Stallone próbując zachować młodość posunęła się zdecydowanie za daleko, a jej obecny wygląd może przestraszyć nie tylko małe dzieci.

EXCLUSIVE - Pictures by Jeff Rayner/Coleman-Rayner Sylvester Stallone's mother, Jackie Stallone relaxes in her pajamas whilst photographed at her home in Santa Monica, CA with her dog GG. CREDIT LINE MUST READ: Jeff Rayner/Coleman-Rayner Tel US (001) 323 687 8025 - Mobile Tel US (001) 310 474 4343 - Office jeff@coleman-rayner.comMUST READ - JEFF RAYNER/COLEMAN-RAYNER/EAST NEWS/Jeff Rayner/Coleman-Rayner

3 lata temu wyglądała nieco inaczej.

Jackie Stallone Jackie Stallone RUSS EINHORN / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Russ Einhorn / Splash News

2010 rok

Tak prezentowała się na jednej z imprez w 2010 roku. 92-letnia mama Sylvestra Stallone nigdy nie ukrywała, że chce zachować młodość i regularnie poddawała się zabiegom "upiększającym". Podczas występów w wielu telewizyjnych show, m.in. jako astrolog i uczestniczka programu "Big Brother", pokazywała swoją twarz w różnych odsłonach. Niestety, za każdym kolejnym razem wyglądała coraz gorzej.

Jackie Stallone Jackie Stallone RUSS EINHORN / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Russ Einhorn / Splash News

2012 rok

Jackie Stallone pojawiła się w 2012 roku na premierze filmu "Niezniszczalni 2" , w którym występuje jej ukochany syn. Na pierwszym planie widać jej przeogromne usta, które musiały chyba czymś zawinić chirurgowi, który tak srogo  je potraktował. Poza tym, jak na 91-letnią kobietę, sylwetka Jackie Stallone wyglądała niesamowicie. Nie podejrzewamy jednak, że jest to kwestia dobrych genów. Biorąc pod uwagę obecny wygląd dawnej astrolog, nie jest powiedziane, że wielkie usta i twarz z 2012 roku były takie złe.

Jackie StallonePAUL MARKS/BROADIMAGE/EAST NEWS/Paul Marks/Broadimage

Więcej o:
Komentarze (16)
Dlaczego ona to sobie robi? Jackie Stallone wygląda coraz gorzej!
Zaloguj się
 • princess_leya

  Oceniono 54 razy 46

  Może grać w horrorach bez charakteryzacji, brrrrrr ..........

 • browaryr

  Oceniono 51 razy 41

  jaka mama rambo toz to siwiec za 10 lat!!!

 • aldonathebest

  Oceniono 37 razy 31

  Jak sie ma prawie sto lat na karku, to ma sie w doopie wszystko i mozna poeksperymentowac ze swoim pyskiem, gorzej, ze takie qq robia sobie mlode cipki, ktore wygladaja gorzej niz ta Jakie Stalone!

 • recsiu

  Oceniono 30 razy 24

  Jak bede miala 100 lat to tez bede tak wygladac. I to bez operacji. W trumnie.

 • kkmm

  Oceniono 51 razy 23

  jak na jej wiek po 90 nie wyglada wcale zle
  jest okropnie pomalowana i to dodatkowo ja szpeci,ale wlosy,ubranie jak na te lata jest ok

 • go

  Oceniono 20 razy 16

  Po co kobiecie w wieku ponad 90 lat takie usta jakie prezentowała w 2012r.? Litości! Niestety, Sylwek też podąża ścieżką matki ...

 • martuskaaa123

  Oceniono 19 razy 5

  jak ona może to sobie robić ? -.-

 • jagger2009

  Oceniono 5 razy 3

  niech wie Ania Przybylska starzeje sie normalnmie i bez obaw bo jak zacznie wydziwiac to bedzie tak wlasnie wygladac

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX