Gwiazdy na wizji wyglądają nieskazitelnie. Przed nagraniem jest zupełnie inaczej...

Gdy patrzymy na gwiazdy na ekranie, często zastanawiamy się, jak one to robią, że wyglądają tak świetnie. W rzeczywistości, przed wejściem na antenę, zajmuje się nimi cały sztab fachowców i tak naprawdę nie zawsze są takie perfekcyjne. Zobacz zdjęcia gwiazd przed nagraniami!
Kinga Rusin Kinga Rusin KAPiF

Kinga Rusin

Kinga Rusin w drodze na nagranie "Dzień Dobry TVN". Ciemne okulary pomagają zakryć twarz, która jeszcze nie jest przygotowana do występów na wizji. Nieważne czy przed nagraniem, czy w trakcie, Kinga Rusin zawsze prezentuje się bardzo elegancko.

Kinga RusinKAPIF

PHOTO: PIOTR BLAWICKI / EAST NEWS  WARSZAWA   PLAN PROGRAMU DZIEN DOBRY TVN  N/Z  PROWADZACY KINGA RUSIN I BARTOSZ WEGLARCZYK  06 / 02 / 2010EAST NEWS/BLAWICKI PIOTR/x-news

Magda Gessler Magda Gessler KAPiF

Magda Gessler

Magda Gessler również stawia na ciemne okulary. Jako gość "Dzień Dobry TVN" mówiła o Portugalii, stwierdziła, że jest ona najpiękniejszym krajem w Europie.

Magda GesslerKAPiF

Magda Gesslerscreen tvp.pl

 

Bartosz Węglarczyk Bartosz Węglarczyk KAPiF

Bartosz Węglarczyk

Bartosz Węglarczyk, jako prezenter "Dzień Dobry TVN", swój wygląd powierza zdolnościom makijażystów i stylistów. Poza wizją zdecydowanie stawia na wygodę.

Bartosz WęglarczykKAPiF

Z pomocą ekspertów zamienia się w przystojnego, zadbanego człowieka.

PHOTO: JAN KUCHARZYK/EAST NEWS  WARSZAWA  29/01/2012  NA PLANIE PROGRAMU DZIEN DOBRY TVN . N/Z: BARTOSZ WEGLARCZYK I KINGA RUSINEAST NEWS/JAN KUCHARZYK/x-news

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski prowadzą "Pytanie na śniadanie" od niedawna.

Monika Richardson i Zbigniew ZamachowskiKAPiF

Po makijażu i stylizacji Richardson za bardzo się nie zmieniła, natomiast Zamachowski wygląda zdecydowanie lepiej.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowskiscreen z Pytanie na śniadanie

Łukasz Nowicki

Łukasz Nowicki prowadzi "Pytanie na śniadanie". Prezenter na wizji jest zawsze ubrany bardzo elegancko. Poza nią woli wygodniejsze ciuchy. Twarz również wygląda na nieco zmęczoną, z czym jednak poradzili sobie makijażyści.

Łukasz Nowicki, Marzena RogalskaKapif

Łukasz Nowickiscreen z tvp.pl

Maria Peszek

Maria Peszek pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie" a propos jej nominacji do Fryderyków 2013. Piotr Metz pytał ją o to, jak się czuje, będąc nominowana do prestiżowej nagrody w aż trzech kategoriach: album roku, artysta roku i utwór roku. Piosenkarka przed i po nagraniu wyglądała bardzo podobnie.

Maria Peszekscreen z tvp.pl

Hanna Lis

Hanna Lis prowadzi w "Pytaniu na śniadanie" sekcję "Kobiecy punkt widzenia". Zaprasza liderki opinii, kobiety polityki, biznesu, sztuki, mediów, działaczki społeczne, ekspertki. Przyjeżdża do studia w ciemnych okularach i wygodnych butach, w które wskakuje też od razu po nagraniu. Styliści zadbali o włosy prezenterki oraz świeży i naturalnie wyglądający makijaż.

Hanna Lisscreen z tvp.pl

Marcin Perchuć Marcin Perchuć KAPiF

Marcin Perchuć

Aktor w drodze na zimowe nagranie "Dzień Dobry TVN" nie wyglądał najlepiej. W programie opowiadał o kulisach tworzenia kalendarza "Dżentelmeni 2013".

Marcin Perchućscreen tvp.pl

Magdalena Różczka Magdalena Różczka WBF

Magdalena Różczka

Magdalena Różczka, jako Ambasador Dobrej Woli UNICEF, wsparła akcję "Reszta w Twoich Rękach". W "Dzień Dobry TVN" opowiadała, na czym polega i jak można wesprzeć tę akcję. Aktorka zazwyczaj jest uśmiechnięta i wygląda ładnie nawet przed ingerencją stylistów.

Magdalena Różczkascreen TVP.pl

Tatiana Okupnik Tatiana Okupnik WBF

Tatiana Okupnik

Jurorka "X Factor" przyszła do studia "Dzień Dobry TVN", aby opowiedzieć o pierwszych odcinkach na żywo.

Tatiana OkupnikScreen z TVP.pl

Patricia Kazadi Patricia Kazadi WBF

Patricia Kazadi

Tatianie towarzyszyła prowadząca program "X Factor", Patricia Kazadi. Obie panie pojawiły się już przygotowane do nagrania, ubrane na luzie, ale z "pazurem".

Patricia KazadiScreen z TVP.pl

Magdalena Kumorek

Magdalena Kumorek opowiadała w "Dzień Dobry TVN" o podróży do Włoch. Kręcono tam odcinki "Przepisu na życie", gdzie jej bohaterka wzięła udział w kursie kulinarnym. Kumorek opowiedziała o swoich przeżyciach i o swoich umiejętnościach jazdy na skuterze.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.