Tym razem na Telekamerach Doda naprawdę NIE MIAŁA na sobie bielizny?

Doda nie przestaje szokować. Nawet na oficjalnej gali!
Doda Doda WBF

Doda

Chyba wszyscy pamiętamy głośny proces pomiędzy Dodą a wydawcą "Super Expressu". Kością niezgody były majtki piosenkarki na rozdaniu Telekamer w 2008 roku. A właściwie to, czy artystka miała je na sobie czy nie. Cała Polska żyła tym  absorbującym problemem. W tym roku suknia Dody od Dawida Wolińskiego pozwala na zadanie tego samego pytania. Do tak powycinanej sukienki raczej nie dało się włożyć nic pod spód!

Doda. Doda. Kapif

Doda w 2008 roku

Przypomnijmy sobie, jak wyglądała Doda na gali Telekamer pięć lat temu. Suknia z głębokim rozcięciem odsłaniała naprawdę dużo. W tym roku było odważniej! Zobaczcie!

dodaKJ/Forum

Doda Doda Kapif

Doda

Piosenkarka miała na sobie sukienkę z charakterystycznymi wycięciami po bokach. Odsłaniały całkowicie sporą część ciała Dody.

Doda Doda Kapif

Piersi

Doda NAJPEWNIEJ nie mogła włożyć pod taką suknię tradycyjnego stanika.

Doda Doda Kapif

Majtki

Jak widać na zdjęciach, raczej ciężko byłby też dopasować majtki do takiej sukni.

Doda Doda Kapif

Doda

Po pięciu latach znów powraca wiekopomne pytanie: czy Doda na Telekamerach miała majtki czy nie? W tym roku można do niego dorzucić jeszcze: czy założyła na galę biustonosz. Zdrowy rozsądek podpowiada, że piosenkarka pod sukienką nie miała absolutnie nic, ale...

Doda Doda WBF

Doda

Głębokie wycięcia sprawiły, że mogliśmy dokładnie przyjrzeć się tatuażom piosenkarki.

Doda Doda WBF

Doda

Doda zdecydowała się odsłonić trochę ciała, jednak wycięcia z jej kreacji nie są w stanie zagrozić innej, doskonale nam znanej, sukni.

Anja Rubik Anja Rubik BEHAR ANTHONY/SIPA/EAST NEWS/BEHAR ANTHONY/SIPA

Anja Rubik

Suknia Dody z Telekamer to przecież nic w porównaniu z ekstremalnie powycinaną kreacją Anji Rubik. Top modelka zapewniła wówczas rozemocjonowanych dziennikarzy, że nie była na gali naga i wszystko miała pod kontrolą. Suknia Anji miała bowiem wszyte specjalne body, które nie pozwalało na żadną wpadkę. Jak było w przypadku Dody? Przyjrzyjmy się...

Doda Doda Kapif

Doda

.

Doda Doda Kapif

Doda

.

Doda Doda Kapif

Doda

.

Doda Doda Kapif

Doda

.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.