Tłuste włosy, rozciągnięte dresy. Mila Kunis i Ashton Kutcher wyglądają OKROPNIE!

Mila i Ashton przestali ukrywać swój związek i... zapomnieli o dbaniu o siebie. Nie zależy im już na tym, jak wyglądają?

Mila Kunis i Ashton Kutcher

Na najnowszych zdjęciach Mila Kunis i Ashton Kutcher nie wyglądają najlepiej. Paparazzi przyłapali ich, gdy wychodzili z jednej z kawiarni w Studio City, zamożnej dzielnicy Los Angeles. Mila jest nieumalowana, ma brudne włosy. Aż się zastanawiamy, czym zasłużyła sobie na tytuł najseksowniejszej żyjącej kobiety wg magazynu "Esquire"?

Mila KunisForum

Ashton także nie prezentuje się najlepiej. Rozumiemy, że wygoda jest ważna, ale aktor wygląda, jakby w pośpiechu wyszedł z łóżka i założył to, co akurat miał pod ręką.

Ashton KutcherForum

Mila Kunis i Ashton Kutcher

Mila i Ashton przestali ukrywać swój związek niespełna rok temu, możemy więc sądzić, że to, co jest między nimi ciągle jest w fazie rozkwitu. Czemu więc przestali o siebie dbać? Wychodząc na spacer, nie muszą zakładać garnituru i czy butów na wysokich obcasach, ale oni naprawdę nie wyglądają najlepiej... Może żyją miłością i nie zależy im na zdaniu innych? Mogliby jednak zrobić nam przyjemność i czasem pokazać się w czymś innym niż w luźny t-shirt :)

Mila Kunis, Ashton KutcherForum

Mila Kunis Mila Kunis fot. Forum

Mila Kunis i Ashton Kutcher

Może Ashton dopasowuje swój styl do wyglądu ukochanej? Aktorka od pewnego czasu najlepiej czuje się w niezobowiązującym stroju. Rezygnuje z makijażu, a brudne włosy związuje w kucyk.

Mila Kunis Mila Kunis fot. Forum

Mila Kunis

Legginsy i luźne t-shirty stały się ulubionymi elementami garderoby aktorki.

Mila Kunisfot. Forum

Mila Kunis Mila Kunis Forum

Mila Kunis

Nie musi się malować jak na galę. Ale mogłaby po prostu umyć włosy.

Mila KunisForum

Mila Kunis Mila Kunis Forum

Mila Kunis

Mila przestała o siebie dbać i zaczęła wyglądać bardzo niechlujnie. Najwyraźniej nie było to dobrą reklamą dla Diora, którego twarzą była aktorka. Dom mody zerwał z nią współpracę jeszcze przed wygaśnięciem kontraktu.

Firma zapłaciła jej fortunę i są bardzo niezadowoleni z tego, jak Mila wygląda. Odkąd spotyka się z Ashtonem jest nieustannie fotografowana i wygląda tragicznie. To nie wizerunek, jaki Dior chce przekazać swoim klientkom - powiedziała osoba pracująca w domu mody w wywiadzie dla Star Magazine.

Mila Kunisfot. Forum

Mila Kunisfot. Forum

Mila Kunis Mila Kunis EastNews

Mila Kunis

Odkąd spotyka się z Ashtonem, Mila przytyła siedem kilo. Nie dba o fryzurę, makijaż, ani o to to, w co się ubiera. Ma chłopaka więc najwyraźniej przestało jej zależeć na dobrym wyglądzie.

Mila Kunisfot. Forum

Mila Kunisfot. Forum

Mila Kunis Mila Kunis EastNews

Mila Kunis

A to taka piękna dziewczyna...

Mila Kunis

Na imprezach pojawia się Mila, jaką oglądaliśmy wcześniej. Taką ją lubimy i żałujemy, że to już przeszłość.

Mila KunisEast News

Ashton Kutcher

Ashton na oficjalnych galach także wygląda dobrze. Czemu nie prezentuje się tak na spacerach z ukochaną?

Ashton KutcherAP

mila kunis,  ashton kutcher mila kunis, ashton kutcher forum

Mila Kunis i Ashton Kutcher

Mila i Ashton przestali ukrywać swój związek w lipcu ubiegłego roku, gdy paparazzi przyłapali ich na namiętnym pocałunku. Uśmiechnięci, zadbani mieli szansę na to, aby zostać najpiękniejszą parą Hollywood.  Szkoda, że nią nie są.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.