Wirtualne życie gwiazd: Czym się chwalą na Facebooku? A jakie informacje wolą zachować dla siebie? Zobacz, co ujawniają w sieci najbogatsi Polacy

Są znani i bogaci czy jednak chwalą się tym w sieci? Zobacz, którzy z najbogatszych Polaków chronią swoją prywatność, a którzy wykorzystują swoje nazwiska, żeby się promować także w internecie?
Nicole Soszyńska Nicole Soszyńska screen z Facebook.com

Nicole Soszyńska

Nicole Soszyńska, córka Doroty i Wojciecha Soszyńskich, właścicieli firmy kosmetycznej Oceanic, wiedzie życie jak z baki. Fortuna jej rodziny wyceniana jest na ok. 450 mln złotych, jednak to nie przewróciło jej w głowie. Przynajmniej w nie widać tego w internecie. 25-latka na swoim profilu większość informacji zastrzegła. Wszyscy mogą oglądać jedynie jej klika zdjęć.

Nicole SoszyńskaScreen z Facebook.com

Choć w widocznych publicznie zdjęciach, przeważają fotki z oficjalnych imprez, jest także kilka "rodzynków". Na przykład zdjęci Nicoli z wakacji.

 

 

Nicole SoszyńskaScreen z Facebook.com

Udostępniła skany sesji z modowych czasopism czy okładkę książki kucharskiej. I to nie byle jakiej, nosi tytuł: "Penis Pasta". Czyżby makarony były ukrytą pasją Nicoli?

Piotr Woźniak-Starak, Julia Starak Piotr Woźniak-Starak, Julia Starak Screen z Facebook.com

Piotr Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak, producent filmowy, jest synem Anny Starak. Ta jest właścicielką Belvedere Łazienki Królewskie oraz firmy cateringowej. Jak dowiadujemy się z Facebooka Piotra, swego czasu sam pracował w jednej z restauracji matki, ekskluzywnej Belvedere. W jakim charakterze? Niestety tego nie napisał.

Piotr nie ukrywa za bardzo swojego życia w sieci. Bez skrępowania chwali się fotkami z przejażdżki motorówką, a także zdjęciami cadillaca czy czarnego, pięknego lexusa.

 

Piotr Wozniak-StarakScreen z Facebook.com

Piotr Wozniak-StarakScreen z Facebook.com

 

 

Piotr Wozniak-StarakScreen z Facebook.com

 

Sporo miejsca zajmują też jego pupile.

 

Piotr Woźniak-StarakScreen z Facebook.com

Piotr Woźniak-StarakScreen z Facebook.com

Piotr Woźniak-StarakScreen z Facebook.com

 

Poza psem w rajstopach w albumie Piotra nie mogło zabraknąć także reklamy firmy odzieżowej Kings & Queens, której jest właścicielem.

Dominika Kulczyk-Lubomirska Dominika Kulczyk-Lubomirska Screen z Facebook.com

Dominika Kulczyk-Lubomirska

Dominika Kulczyk-Lubomirska Facebooka wykorzystuje do popularyzacji swojej organizacji. Jako założycielka polskiego oddziału międzynarodowej organizacji Green Cross, jest jego fundatorem i wiceprezesem. Przy pomocy swojego nazwiska popularyzuje działania organizacji. Na tym profilu nie znajdziemy żadnych prywatnych zdjęć z wakacji czy "sweet foci" z ręki.

Dominika Kulczyk-LubomirskaScreen z Facebook.com

Sebastian Kulczyk Sebastian Kulczyk Screen z Facebook.com

Sebastian Kulczyk

Sebastian Kulczyk, syn biznesmenów Jana i Grażyny Kulczyków, choć często pojawia się na różnego rodzaju imprezach, gdzie roi się od fotografów i gwiazdek, to jednak swój profil na Facebooku ma jedynie do zaufanych znajomych. Nikomu nie chce ujawniać żadnych informacji o sobie, no chyba że należymy do elitarnego grona 510. internetowych przyjaciół.

 

Sebastian KulczykScreen z Facebook.com

Joanna Przetakiewicz Joanna Przetakiewicz Screen z Facebook.com

Joanna Przetakiewicz - La Mania

Profilu Joanny Przetakiewicz próżno szukać na Facebooku. Za to bardzo aktywnie stara się promować na portalu społecznościowym swoją firmę odzieżową - La Manię. Marka ma swoją własną stronę i wiele pokaźnych albumów ze zdjęciami.

 

Joanna PrzetakiewiczScreen z Facebook.com

 

Oczywiście najwięcej miejsca w galeriach zajmują zdjęcia ubrań, np. z magazynów czy z pokazów, jednak na drugim miejscu jest sama Joanna Przetakiewicz. Publikowane są fotografie nie tylko te z oficjalnych wyjść, kiedy jest ubrana w kreacje własnego projektu.

 

Joanna PrzetakiewiczScreen z Facebook.com

 

Na profilu La Mani możemy znaleźć także wiele zdjęć Przetakiewicz robionych amatorskim aparatem lub komórką, np. z pracowni czy podróży biznesowych. Polska projektantka była nawet w Chinach, czym oczywiście nie omieszkała się pochwalić.

Joanna PrzetakiewiczScreen z Facebook.com

 

Joanna PrzetakiewiczScreen z Facebook.com

Tobias Solorz. Tobias Solorz. Kapif

Cichociemny

Istnieje także dość spora grupa bogaczy, którzy mimo że bywają na salonach i dają się fotografować fotoreporterom, to jednak nie prowadzą życia publicznego w sieci. Do internetowych cichociemnych możemy z pewnością zaliczyć Tobiasza Solorza. Przystojny syn miliardera i twórcy Polsatu, Zygmunta Solorza-Żaka, pojawia się jedynie na oficjalnych rautach. Wielka szkoda. 32-latek jest tak przystojny, że spokojnie mógłby zarabiać także swoją twarzą, a nie tylko interesami.

 

Solorz TobiasKapif

Jędrzej Dużyński i Victoria Wejchert Jędrzej Dużyński i Victoria Wejchert fot. WBF

Cichociemna

Równie niechętna ujawnianiu się na portalach społecznościowych jest Victoria Wejchert. Córki milionera Jana Wejcherta, jednego z założycieli Grupy ITI, nie wyszukamy po nazwisku na Facebooku. Zastanawiamy się jednak czy może to ulec zmianie. Od jakiegoś czasu dziewczyna spotyka się z synem Maryli Rodowicz - Jędrzejem Dużyńskim, który nie stroni od show-biznesu. Myślicie, że Victoria się przełamie?

 

Bal Fundacji TVN, Teatr Wielki, 08.09.2012, fot. WBFfot. WBF

Więcej o:
Copyright © Agora SA