Oni są skazani na sukces! Zobacz, komu rodzinne koneksje otworzyły drzwi do kariery!

Ich rodzice już odnieśli sukces: są właścicielami dobrze prosperujących firm, mają bogatą i uznaną filmografię czy dyskografię. Jednak słynna mama, taka czy nawet dziadek to nieoceniona pomoc na drodze sławy! Zobacz, komu sukces jest pisany?
Katarzyna Figura, Aleksander Chmielewski Katarzyna Figura, Aleksander Chmielewski Viva

Aleksander Chmielewski

Aleksander Chmielewski dopiero od niedawna zaczął lansować się u boku sławnej mamy. Wcześniej nie mieli z Katarzyną Figurą zbyt ciepłych stosunków. Chłopak od wielu lat mieszkał ze swoim biologicznym ojcem - aktorem Janem Chmielewskim, byłym mężem Figury.

Figura Katarzyna Kasia syn dziecko

fot. Kapif

Wszystko zaczęło się układać dopiero w tym roku. Aleksander spędza obecnie więcej czasu z matką, zbliżyli się do siebie. Pojechali nawet wspólnie na Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni. Na tym jednak nie koniec rodzinnej promocji. Matka i syn wystąpili wspólnie w sesji do magazynu "Viva!". Koneksje z pewnością ułatwiły także Aleksandrowi angaż w serialu kryminalnym TVP - "Komisarz Alex 2"

Ola Jędruszczak. Ola Jędruszczak. Kapif

Ola Jędruszczak

Małgorzata Foremniak od zawsze zachwycała urodą i wdziękiem. Te cechy odziedziczyła po niej jej śliczna córka Ola Jędruszczak. Wraz ze słynną mamą dziewczyna pojawiała się wielokrotnie na salonach i to tam zachwyciła się nią Izabela Łapińska. Projektantka mody zaangażowała nawet Jędruszczak do swojego pokazu.

NZ. Malgorzata Foremniak z corka Ola Jedruszczak  Pokaz mody Izabeli Lapinskiej, Polonia Palace Hotel, 17.03.2008, Warszawa  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUMMałgorzata Foremniak i Ola Jędruszczak/RN/Forum

Ola, dzięki swojej znanej mamie wystąpiła także w telewizji. Foremniak załatwiła córce rolę w serialu Polsatu - "Hotel 52".

 c?rka Ma?gorzaty Foremniak , Ola AleksandraOla Jędruszczak, Małgorzata Foremniak/Kapif

Kasia Tuska, Donald Tusk Kasia Tuska, Donald Tusk kapif

Kasia Tusk

Chyba nie ma dziś w Polsce osoby, która nie wiedziałaby, kim jest Kasia Tusk. Prowadzi ona obecnie bardzo popularnego w sieci bloga www.makelifeeasier.pl. Z pewnością jednak, gdyby nie fakt, że jest córką premiera, nie miałaby -już na starcie - zapewnionej tak wielkiej liczby odsłon.]

 

 Kasia Katarzyna Tusk, Stefano Terrazzino KAPIF

Nicole Soszyńska. Nicole Soszyńska. fot. WBF

Nicole Soszyńska

Nicole Soszyńska jest córką Doroty i Wojciecha Soszyńskich - właścicieli znanej kosmetycznej marki - Oceanic.

Kulczyk Jan, Soszynska Dorota maz corka Nicole dziecko

fot. KAPIF

Grube miliony na koncie rodziców pozwoliły Nicole odebrać gruntowne wykształcenie. Dziewczyna ukończyła studia architektoniczne na uczelni w Paryżu. Uczęszczała także do berlińskiej szkoły mody.

Prócz nazwiska i fortuny Nicole odziedziczyła także żyłkę do interesów. 25-latka, przy Mokotowskiej, jednej z najmodniejszych warszawskich ulic, otworzyła właśnie butik ze swoimi ulubionymi francuskimi markami.

Soszynska Dorota, Soszynska Nicolefot. KAPIF

Wojciech Mann i Marcin Mann. Wojciech Mann i Marcin Mann. KAPIF

Marcin Mann

Ilu 20-latków ma szansę poprowadzić ogólnopolski festiwal? Cóż tylko tylu, ilu ma sławnych rodziców. W czerwcu tego roku, Wojciech Mann załatwił swojemu synowi Marcinowi niezłą fuchę. Chłopak wraz ze swoim znanym tatą  poprowadził pierwszy koncert Opola 2012 - Szalone lata 60. podczas 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej.

Wojciech Mann z synem Marcinem.OswiadczenieJa, Wojciech Mann, oswiadczam, ze lekkomyslnie i bezdusznie posadzilem syna mego, Marcina, o to, ze nie chcial przeczytac "Trzech muszkieterow". Bylo to wierutne klamstwo. Przeczytal, i podobalo mu sie. Ponadto jestem obecnie w posiadaniu najnowszych, wiarygodnych dowodow, swiadczacych o tym, ze przeczytal szereg innych ksiazek (z wylaczeniem "Winnetou"). SLOWA KLUCZOWE:PORTRETYFot. Marcin Mann

Niezły początek kariery, prawda? Choć podobno Marcin nie chce iść w ślady ojca, to jednak nie ma co tu kryć, nazwisko Mann otworzy mu z pewnością wiele drzwi.

 Wojciech Mann z synem KAPIF

Agata Nizińska. Agata Nizińska. wbf

Agata Nizińska

Agata Nizińska ma nie tylko śliczną buzię i świetne ciało, lecz także dobre koneksje. Ta atrakcyjna brunetką jest bowiem wnuczką słynnego aktora - Wojciecha Pokory

Pokora Wojciech, Agata Nizinska wnuczka

fot. KAPIF

Słynny dziadek, uroda i talent zapewniły nieznanej wcześniej dziewczynie rolę w serialu TVP - "Wszystko przed nami".

Konferencja serialu WSZYSTKO PRZED NAMI - 06.08.2012,Restauracja Endorfina, fot.WBF/Piotr Podlewskiwbf

Premiera filmu Jestem Bogiem, Zlote Tarasy. 18.09.2012, fot. WBF/Piotr Podlewskiwbf

Antoni Królikowski Antoni Królikowski kapif

Antoni Królikowski

Antoni Królikowski jest synem aktorskiego małżeństwa: Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Uznane w branży nazwisko z pewnością pomogło mu w karierze. Dzięki niemu miał szansę zabłysnąć talentem  w wielu produkcjach telewizyjnych i kinowych np. "Bitwie Warszawskiej", "Och, Karol 2", "39 i pół" czy "Ja to mam szczęście!".

Krolikowski Antoni Antekwww.KAPIF.pl

Szkoda tylko, że jego liczne pijackie wybryki nie pozwalają wyrobić mu pozycji w środowisku.

 

Krolikowski Antoni Antekfot. KAPIF

Dominika Ostałowska, Hubert Zduniak Dominika Ostałowska, Hubert Zduniak KAPIF.PL/KAPIF

Hubert Zduniak

To się dopiero nazywa dobry początek! 10 letni Hubert - syn Dominiki Ostałowskiej i Huberta Zduniaka - dzięki swojej sławnej mamie już rozpoczął karierę i to w jednym z najpopularniejszych polskich seriali - "M jak miłość"! Jedna z osób pracująca przy produkcji tasiemca, zdradziła tygodnikowi "Na Żywo":

Ostałowska poprosiła producenta, żeby dał jej synowi rolę w "M jak miłość". Chce w ten sposób podratować domowy budżet.

 

Kazimierz Dolny, 01-10.08.2003. 9 LATO FILMOW - FESTIWAL FILMOWY I ARTYSTYCZNY: n/z HUBERT ZDUNIAK, DOMINIKA OSTALOWSKA Z SYNKIEM HUBERTEM. Fot. Rafal Maciaga/FORUMFORUM

Hubert wcieli się w rolę nieślubnego syna partnera serialowej Marty. Tajemniczy informator dodaje:

To będzie kolejny powód konfliktu między kochankami. Wywoła sporo zamieszania.

Gratulujemy Ostałowskiej zaradności.

Dominika Ostałowska, Krystian WieczorekMateriały prasowe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.