Przeciętna Anja Rubik, Doda o bystrym spojrzeniu i urocza Natalia Lesz. Zobacz, jak one wyglądały w DZIECIŃSTWIE!

Kiedy byli mali, wyglądali jak przeciętne dzieci. Wyrośli na gwiazdy.
Anja Rubik. Anja Rubik. fot. Facebook

Anja Rubik

Prawdę mówiąc, Anja Rubik nigdy nie była ładnym dzieckiem. Kto by pomyślał, że z "brzydkiego kaczątka" wyrośnie taki piękny łabędź.

Anja Rubik

Gwiazda za młodych lat miała buntowniczy wyraz na twarzy. Na szczęście z tego wyrosła.

Anja Rubik

Anja Rubik dzisiaj prezentuje się tak:

Piosenkarka w młodości Piosenkarka w młodości screen z you tube

Ewa Farna

Ewa Farna jest ulubienicą polskiej, ale i czeskiej publiczności. Nic więc dziwnego, że filmik z jej zdjęciami z dzieciństwa wywołał w sieci furorę. Mała Ewa jest do siebie w ogóle nie podobna...

Mając 12 lat wystąpiła w "Szansie na sukces". Już wtedy zarażała pozytywną energią i zachwycała mocnym dojrzałym głosem.

Dzisiaj Ewa Farna nie jest już tak urocza, ale talent pozostał niezmiennie.

Rihanna. Rihanna. fot. Twitter

Rihanna

Rihanna była chyba najbardziej uroczym dzieckiem jakie widzieliśmy. Urocza Barbadoska zachwyca swoimi dużymi oczami i miną kota ze "Shreka" ;) Dzisiaj niestety nie jest już tak urocza jak kiedyś.

Rihanna

Doda. Doda. fot. Plotek Exclusive

Doda

Kto by pomyślał, że taka urocza dziewczynka o rozbieganym spojrzeniu, wyrośnie na jedną z największych polskich gwiazd. Doda, bo to oczywiście ona uśmiecha się do nas ze zdjęć, już wtedy z radością pozowała z mikrofonem. I te blond włosy!

Doda

Kiedyś była dziewczynką, teraz jest seksbombą:

Natalia Lesz. Natalia Lesz. fot. archiwum artysty

Natalia Lesz

Natalia Lesz to kolejna z gwiazd, która wyrosła na piękną kobietę. Uśmiechnięta Lesz wygląda dzisiaj zdecydowanie lepiej.

Natalia Lesz

Poznalibyście ją po tych zdjęciach?

Joanna Krupa. Joanna Krupa. fot. Twitter

Joanna Krupa

Joanna Krupa jakiś czas temu umieściła swoje zdjęcie na Twitterze. Fani aktorki byli wniebowzięci. Trzeba przyznać, że znana celebrytka była bardzo ładnym dzieckiem. I tak pozostało do dziś.

Ada Szulc. Ada Szulc. fot. Facebook

Ada Szulc

Finalistka pierwszej edycji programu "X-Factor", jak na prawdziwą gwiazdę przystało, również pochwaliła się swoim zdjęciem z dzieciństwa. Waszym zdaniem była ładnym dzieckiem?

Dzisiaj wygląda tak:

Szulc Ada

Nicole Richie. Nicole Richie. screen z Facebook

Nicole Richie

Nicole Richie już jako mała dziewczynka przejawiała swoje zainteresowanie modą. Przebrana za księżniczkę z radością uśmiechała się w stronę aparatu. Dzisiaj przyjaciółka Paris Hilton jest projektantką i zdecydowanie nie przypomina uroczej dziewczynki ze zdjęcia.

Actress Nicole Richie attends the FiFi Fragrance Awards at Alice Tully Hall, Monday, May 21, 2012, in New York. (AP Photo/Evan Agostini)

Michał Piróg. Michał Piróg. fot. Facebook

Michał Piróg

Ten wzrok w ogóle się nie zmienił. Michał Piróg jakiś czas temu wrzucił na swojego Facebooka zdjęcie z dzieciństwa, przedstawiając się jako "rozkoszna małpka". Mamy wrażenie, że nie zmienił się za bardzo...

Mila Kunis Mila Kunis Screen z Youtube.com

Mila Kunis

Mila Kunis, mając 11 lat, zagrała w "Słonecznym Patrolu". Dzisiaj ma 29 lat i jest uznawana za jedną z najseksowniejszych kobiet Hollywood.

Dzisiaj wygląda tak:

Mila Kunis is seen backstage at the MTV Movie Awards on Sunday, June 3, 2012 in Los Angeles. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)

Więcej o: