Najbardziej ŻENUJĄCE okładki z udziałem GWIAZD! O tych zdjęciach chcieliby zapomnieć [CZĘŚĆ 1]

Okładki polskich celebrytów sprzed lat. Zobaczcie, czego mogą się wstydzić.

Edyta Górniak i Robert Kozyra

Edyta Górniak, Robert Kozyra

Kiedy Edyta Górniak i Robert Kozyra byli parą, chętnie pozowali do wspólnych zdjęć. Po związku zostały jedynie wspomnienia... i okładka, na której para zdecydowanie nie wygląda korzystnie.

Krzysztof Ibisz i Anna Zejdler- Ibisz

Krzysztof Ibisz, Anna Ibisz

Krzysztof Ibisz i Anna Zejdler- Ibisz liczyli chyba na klimatyczną sesję. Trzeba przyznać, że nie wyszło to dość dobrze. Miało być chyba poważnie, wyszło raczej śmiesznie. I ten czarny golfik prezentera...

Członkowie Ich Troje z ówczesnymi partnerami

Ich Troje

Ich Troje to zespół, który swojego czasu pobijał w Polsce rekordy popularności. W sesji dla "Vivy" członkowie zespołu wystąpili ze swoimi partnerami. Jak wiemy, wiele się od tego czau zmieniło - zarówno ich wygląd, jak i... drugie połówki. Michał Wiśniewski nie jest już z Mandaryną, a narzeczony Justyny Majkowskiej, Błażej Szychowski, spotyka się z ...Dodą. Okładka z 2002 roku jest, powiedzmy sobie szczerze... STRASZNA!

Doda

Doda

Dorota Rabczewska ulubienicą nastolatków? Pismo "Cogito", które pomagało przygotować się do matury, na okładce zamieściło zdjęcie ówczesnej wokalistki Virgin. Z pewnością o tej okładce Doda chciałaby zapomnieć. Od tamtego czasu wokalistka zmieniła styl (na szczęście) ze zbuntowanej nastolatki na kontrowersyjną seksbombę.

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

To miała być ostra sesja zdecydowanej i dojrzałej kobiety. Wyszło nieco mrocznie i, co gorsza, zabawnie. Czytelnicy pisma chyba nie zrozumieli inwencji stylistów. Zamiast zachwytu, była ostra krytyka. W internecie szeroko komentowany był również rozpięty rozporek w spodniach. Znana z idealnego, ciepłego wizerunku aktorka z pewnością chciałaby wymazać tę okładkę z pamięci.

Katarzyna Cichopek

Kora

O zdjęciach Kory w "Playboyu" chyba wszyscy zdążyli zapomnieć. My jednak przypominamy ostrą stylizację piosenkarki. Ciekawe, czy wciąż jest dumna z tej okładki...

Cezary Pazura i Weronika Marczuk

cezary pazura

Rodzina w komplecie i do tego z wiernym pupilem! Cezary Pazura, jego córka Anastazja oraz była żona Weronika Marczuk przypominają na okładce typową polską rodzinę. Blask gwiazd nie poraża, ale zmiany wizerunku są naprawdę zaskakujące.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.