Łuczenko, Kuna, Górniak... Polskie gwiazdy pokazują swoją BIELIZNĘ!

Prześwitujące stylizacje gwiazd.

Marina Łuczenko po raz pierwszy...

Marina Łuczenko to jedna z tych gwiazd, które nie wstydzą się swojego ciała. Wręcz przeciwnie. Piosenkarka uwielbia prześwitujące stylizacje. W takiej koronkowej kreacji pojawiła się na tegorocznej imprezie "Joy Trendy".

Natalia Lesz

Natalia Lesz

Natalia Lesz jest tak szczupła, że graficy obrabiający jej zdjęcia do popularnych magazynów mają bardzo mało pracy. Seksowna wokalistka na jednej z imprez zaprezentowała się w koronkowej sukience, spod której wyłania się świetnie dopasowana bielizna.

Marina Łuczenko po raz drugi...

Luczenko Marina

Marina Łuczenko kilkakrotnie pojawiała się w prześwitujących kreacjach. Tę kobiecą stylizację zaprezentowała na zeszłorocznym pokazie Macieja Zienia w Soho Factory.

Edyta Górniak

edyta górniak

Edyta Górniak na imprezie "Viva Comet" zaprezentowała się aż w trzech kreacjach. Jedna z nich była bardzo seksowna. Opinie na temat koronkowej białej sukienki, zestawionej z czarną bielizną były bardzo zróżnicowane. Naszym zdaniem wyglądała świetnie!

Marina Łuczenko po raz TRZECI!

Marina Łuczenko

To nie żarty! Uprzedzaliśmy, że Marina Łuczenko to jedna z tych gwiazd, które najczęściej epatują nagością. Piękna piosenkarka po raz kolejny pokazała ciało na zeszłorocznym pokazie Roberta Kupisza. Młoda artystka to prawdziwa fanka eksponowania swojej bielizny!

Natasza Urbańska

Urbanska Natasza

Natasza Urbańska w jednym z odcinków "Tańca z gwiazdami" zaprezentowała swoje wdzięki i kształtny biust. Wyglądała rewelacyjnie!

Anna Mucha

anna mucha

Anna Mucha, zanim została mamą, uwielbiała zwracać uwagę swoimi kreacjami. Na jednej z imprez pojawiła się w koronkowej czarnej kreacji, spod której wyraźnie było widać jasną bieliznę. Czy aktorka powróci do kuszących kreacji?

Małgorzata Socha

Socha Malgorzata

Małgorzata Socha jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Na jednym z pokazów pokazała się w ciekawej stylizacji z prześwitującą bluzką. Warto zwrócić uwagę na piękną bieliznę. Fotografowie i zgromadzeni goście nie mogli oderwać od niej wzroku! I słusznie, bo wyglądała bardzo dobrze.

Dorota Gardias

Gardias Dorota

Dorota Gardias to kolejna gwiazda, która nie wstydzi się swojego ciała. Na imprezie zorganizowanej przez magazyn "Joy" olśniła czarną kreacją. Oczywiście ze stanikiem w roli głównej.

Katarzyna Zielińska

Zielinska Katarzyna Kasia

Aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" pojawiła się niedawno na deskach teatru muzycznego "Roma". Oczy wszystkich widzów spektaklu "Berlin, czwarta rano" były zwrócone głównie na nią. Zaprezentowała się w odważnej, długiej prześwitującej kreacji. Trudno było nie zauważyć jej czarnej bielizny. Sądząc po wybornym nastroju aktorki, gwiazda bardzo dobrze czuła się w zaprezentowanej stylizacji.

Honorata Skarbek

Skarbek Honorata Honey

Honorata Skarbek za tę stylizację zebrała mnóstwo negatywnych opinii. Mimo, że męska część, uczestnicząca w gali "Moda i Styl" była zachwycona, to pasjonatki mody twierdziły, że źle zestawiła ze sobą poszczególne ubrania. Nie obroniła się także prześwitująca bluzeczka.

Małgorzata Lewińska

Lewinska Malgorzata

Małgorzata Lewińska wielokrotnie zaskakiwała nas swoimi dziwnymi stylizacjami. Na jednym z eventów mogliśmy ją zobaczyć w czarnej przezroczystej bluzce z żabotem. Artystka pod spód założyła biały stanik, nawiązujący do jasnych spodni. Niby seksownie, ale nie do końca...

Agnieszka Włodarczyk

Wlodarczyk Agnieszka

Na pokazie mody Dawida Wolińskiego popis dała Agnieszka Włodarczyk. Założyła na siebie sukienkę mini, która nie tylko eksponowała jej zgrabne nogi... Spod dzianinowej kreacji przebijał się czarny biustonosz. Stringi, jak to stringi, były niewidoczne...

Mika Urbaniak

Na rozdaniu "Fryderyków" również pojawił się mały prześwit. Do dzisiaj nie wiemy, czy było to działanie celowe, czy zwykła wpadka. Zdjęcie nie kłamie. Córka Urszuli Dudziak na imprezie pojawiła się w cienkim łososiowym swetrze, spod którego wyraźnie wyłaniał się jasny biustonosz.

Halina Młynkova

Mlynkowa Halinka

Halina Młynkowa na jednym z pokazów Zienia zaprezentowała się w długiej, bordowej spódnicy maxi i wzorzystej, przezroczystej koszuli. Czarny stanik to na salonach chyba już standard. Wokalistka również skusiła się na ten seksowny trend.

Weronika Marczuk

Weronika Marczuk

Weronika Marczuk, mimo 40-stki na karku, nadal stara się wyglądać młodo. Podobnie jak jej o połowę młodsze koleżanki, na jednej z imprez pojawiła się w prześwitującej bluzce. I u niej można zauważyć czarny stanik.

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska poszła o krok dalej. Na jednym ze swoich koncertów zaprezentowała się w czarnej sukience. Oczywiście przezroczystej. Wokalistka najwyraźniej chciała uszczęśliwić swoich wiernych fanów. Zadowoleni?

Anna Samusionek

Anna Samusionek

Anna Samusionek na zeszłorocznym pokazie Rodrigo de la Garzy zachwyciła wszystkich swoją stylizacją. I tym razem na pierwszy plan wyłonił się biustonosz...

Iza Kuna

iza kuna

Iza Kuna zaskoczyła wszystkich na premierze filmu "Lincz". Wyeksponowała swoje kształtne piersi, które były prawdziwymi bohaterkami tego wydarzenia. To się nazywa samoakceptacja! Gratulujemy.

Kasia Sowińska

Kasia Sowińska

Kasia Sowińska na pokazie Rodrigo de la Garzy zachwyciła ażurową sukienką. Można byłoby się domyślić, że i ona założyła czarny biustonosz.