Niesamowite! W Hollywood AŻ ROI SIĘ od sobowtórów!

Są wielkimi gwiazdami, znanymi na całym świecie. Ale łączą ich nie tylko sława i wielkie pieniądze. Zobaczcie, które gwiazdy mają w branży swoich sobowtórów.
Amanda Seyfried i Dakota Fanning. Amanda Seyfried i Dakota Fanning. cudacuda.pl

Dakota Fanning i Amanda Seyfried

Najsłynniejsza młoda aktorka Hollywood - Dakota Fanning i jej starsza koleżanka Amanda Seyfried (znana z "Mamma mia!" czy "Listów do Julii") wyglądają jak siostry. Gwiazdy mają identyczne fryzury i bardzo podobne rysy twarzy. Na niektórych zdjęciach trudno rozpoznać, która jest która!

Cast member Amanda Seyfried arrives at the premiere of "In Time" in Los Angeles, Thursday, Oct. 20, 2011.  "In Time" opens in theaters Oct. 28, 2011. (AP Photo/Matt Sayles)

dakota fanning

Keira Knightley i Natalie Portman. Keira Knightley i Natalie Portman. cudacuda.pl

Keira Knightley i Natalie Portman

Możecie wierzyć lub nie, ale na tych zdjęciach nie uwieczniono jednej osoby! To dwie aktorki - Keira Knightley i Natalie Portman. Taki sam układ kości policzkowych, takie same oczy, nos, usta... Aktorki mogłyby być dla siebie dublerkami!

Kim Kardashian i Nicole Scherzinger. Kim Kardashian i Nicole Scherzinger. Cudacuda.pl

Kim Kardashian i Nicole Scherzinger

Co łączy naczelną celebrytkę w USA i liderkę grupy "Pussycat Dolls"? Na pewno wygląd. Obie gwiazdy są brunetkami i mają bardzo podobne fryzury. Na dodatek tak samo się uśmiechają i malują.

nicole scherzinger

kim kardashian

Bradley Cooper i Ralph Fiennes. Bradley Cooper i Ralph Fiennes. Cudacuda.pl

Bradley Cooper i Ralph Fiennes

Znany przede wszystkim z roli Phila w komedii "Kac Vegas" Cooper i słynny Laszlo z "Angielskiego pacjenta", czyli Ralph Fiennes, wyglądają jak bracia bliźniacy! Cooper jest młodszy od kolegi po fachu o 13 lat, tej różnicy zupełnie nie widać. Seksowne spojrzenie, tajemniczy uśmiech-  to jest po prostu podwójna siła rażenie.

bradley cooper

26.11.2005 LODZ PLAC DABROWSKIEGO - CAMERIMAGE 2005 - INTERNATIONAL FILM FESTIVAL OF THE ART OF CINEMATOGRAPHY - XIII MIEDZYNARODOWY FESTIWAL AUTOROW ZDJEC FILMOWYCH - AKTOR RALPH FIENNES LAUREAT NAGRODY AKTORSKIEJ IMIENIA KRZYSZTOFA KIESLOWSKIEGO  FOT. SERGIUSZ PECZEK / AGENCJA GAZETA

Zooey Deschanel i Katy Perry. Zooey Deschanel i Katy Perry. Cudacuda.pl

Zooey Deschanel i Katy Perry

Aktorka Zooey Deschanel, znana m.in. z roli w "500 dni na miłość", do złudzenia przypomina popularną piosenkarkę, Katy Perry! Obie panie mają podobny typ urody. Czarne włosy i jasna cera, a do tego podobna mimika i figura - to sprawia, że trudno je czasami odróżnić.

Zooey Deschanel

katy perry

Russell Crowe i Ben Mckenzie. Russell Crowe i Ben Mckenzie. Cudacuda.pl

Russell Crowe i Ben McKenzie

Ben McKenzie to ewidentnie młodsze wcielenie Russella Crowe! Aktorów dzieli 14 lat... I to by było na tyle, jeśli chodzi o różnice. Crowe od lat uchodzi za jednego z najbardziej pożądanych mężczyzn na świecie. Czy młodszy kolega po fachu też podbije serca kobiet?

Russell Crowe arrives at the premiere of "Revolutionary Road" in Los Angeles on Monday, Dec. 15, 2008.  (AP Photo/Matt Sayles)

Actor Ben McKenzie arrives at the NBC Summer press tour party in Pasadena, Calif. on Wednesday, Aug. 5, 2009. (AP Photo/Dan Steinberg)

Jennifer Garner i Hillary Swank. Jennifer Garner i Hillary Swank. Cudacuda.pl

Jennifer Garner i Hilary Swank

Choć Hilary Swank odnosi zdecydowanie większe sukcesy jako aktorka, urodą nie przewyższa Jennifer Garner. Obie gwiazdy wyglądają po prostu niemal identycznie! Rozbroiły nas zwłaszcza uśmiechy aktorek. Są po prostu IDENTYCZNE!

jennifer garner

hilary swank

Więcej sobowtórów na stronie CudaCuda.pl.

Która para celebrytów jest do siebie najbardziej podobna? Zagłosujcie w sondażu.