Mucha, Steczkowska, Socha. Co je łączy? Dostały BARDZO DROGIE samochody!

Oni to mają dobrze! Jeżdżą sobie drogimi samochodami i w dodatku nie muszą za nie płacić.
Justyna Steczkowska. Justyna Steczkowska. Kapif

Justyna Steczkowska i peugeot

Do grona gwiazd, które w zamian za używanie samochodu reklamują konkretny model, dołączyła właśnie Justyna Steczkowska. Jak powiedziała nam agentka gwiazdy, Monika Kordowicz:

Rzeczywiście, Justyna odebrała wczoraj kluczyki do nowego modelu marki Peugeot. Została ambasadorką tego samochodu i będzie ją można zobaczyć na ulicach Warszawy w nowym aucie. Gwiazda rozpoczęła współpracę z salonem "Peugeot Longin Bielak" w podwarszawskich Łomiankach.

justyna steczkowska

Sami nie wiemy, kto prezentuje się lepiej: Nowiutki peugeot RCZ czy jego piękna właścicielka? Dodajmy, że cena podstawowej wersji tego motoryzacyjnego cacka zaczyna się od 100 tysięcy złotych.

Małgorzata Socha. Małgorzata Socha. Kapif

Małgorzata Socha i BMW

Choć na pytanie: "Z jakim samochodem kojarzy Ci się Małgorzata Socha?" większość z Was odpowie zapewne: "Z maserati!", spieszymy z informacją, że aktorka jest ambasadorką zupełnie innej marki.

Socha Malgorzata

Socha została w ubiegłym roku reprezentantką firmy BMW, z radością biorąc w użytkowanie luksusowy model BMW 650i Cabrio. Cacko, którym wozi się gwiazda, charakteryzuje się pojemnością skokową 4,4 litra, wysokim standardem wykończenia i baaaardzo wysoką ceną. Gdyby Socha zechciała zakupić auto zupełnie prywatnie, musiałaby wyłożyć przynajmniej 450 tysięcy złotych.

Socha Malgorzata

Radek Majdan. Radek Majdan. superauto24.pl

Radek Majdan i ford

Majdan był ponoć zazdrosny o kontrakt Sochy. To on miał zostać pierwotnie ambasadorem luksusowego BMW! Specjaliści od marketingu firmy stwierdzili jednak, że bardziej opłacalne będzie zatrudnienie seksownej aktorki, która swoimi wdziękami skusi większą liczbę potencjalnych klientów do kupna auta. Na otarcie łez, do byłego męża Dody zapukali z kontraktem przedstawiciele marki Ford.

radek majdan, radosław majdan, auta gwiazd

Radek dostał wartego prawie 100 tysięcy złotych forda focusa i - dodatkowo - 1 tys. złotych na benzynę... Co miesiąc! Nie ma więc tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Paweł Małaszyński. Paweł Małaszyński. Kapif

Paweł Małaszyński i lexus

Taki piękny samochód nie może być przeciętnego ambasadora! Z tego założenia wyszli pewnie PR-owcy marki Lexux, zapraszając do współpracy przystojnego Pawła Małaszyńskiego. Aktor to klasa sama w sobie, idealnie więc nadaje się do promowania wyjątkowego auta.

Paweł Małaszyński łączy w sobie cechy, które charakteryzują Lexusa CT 200h: perfekcję i wyrazistość - uzasadniał swój wybór kierownik marketingu marki.

Malaszynski Pawel

Ceny promowanego przez aktora modelu zaczynają się w granicach 100 tysięcy złotych. Na jakim poziomie się kończą, wolimy chyba nie wiedzieć.

Magdalena Różczka. Magdalena Różczka. Kapif

Magdalena Różczka i lexus

Małaszyńskiemu jako ambasadorka Lexusa partneruje Magdalena Różczka. Slogan kampanii reklamowej z udziałem aktorki brzmi "Piękna ambasadorka pięknych czterech kółek". Trudno się z tymi słowami nie zgodzić.

Rozczka Magdalena Magda

Zachwycona Różczka tak mówiła o samochodzie, którym mogła pojeździć bez płacenia bagatelnej sumy za kupno:

Bycie ambasadorką tej marki to ogromny zaszczyt. Ten samochód jest wszystkim tym, czego potrzebuje aktywna kobieta w mieście. Bardzo dobrze się nim parkuje i jest po prostu piękny.

Przyznajemy... Trochę zazdrościmy!

Małgorzata Kożuchowska. Małgorzata Kożuchowska. Kapif

Małgorzata Kożuchowska i volvo

Piękna aktorka jest ikoną elegancji i stylu - zupełnie jak kolejne modele volvo, producenta, którego gwiazda jest ambasadorką! Kożuchowska niejednokrotnie zachwalała swój samochód.

Prowadzę bardzo intensywny tryb życia, mój samochód musi odpowiadać na moje potrzeby. Takie właśnie jest C30. Idealnie sprawdza się podczas drogi na plan filmowy, zakupy, jak również pasuje do wieczornego wyjścia na premierę. Jest elementem miejskiej przestrzeni, w której żyję - mówiła w jednym z wywiadów.

  Ma?gorzata Ko?uchowska

Joanna Brodzik. Joanna Brodzik. Mat. promocyjne

Joanna Brodzik i suzuki

Nie każda gwiazda może się pochwalić własną, limitowaną edycją modelu znanej marki! Joannie Brodzik udało się jednak zdobyć auto, sygnowane jej nazwiskiem.

joanna brodzik

Szczegóły techniczne suzuki swift Joanny? Sześć poduszek powietrznych, ABS, klimatyzacja manualna, elektrycznie regulowane szyby, elektrycznie regulowane i podgrzewana lusterka boczne. Jednak coś za coś. Brodzik może się pochwalić  własnym (w pełni tego słowa znaczeniu) autem, ale jego wartość nie jest oszałamiająca. Ten model wart jest niespełna 50 tysięcy złotych.

joanna brodzik

Anna Mucha. Anna Mucha. Kapif

Anna Mucha i mercedes

Mucha to się chyba w czepku urodziła! Nie dość, że jest twarzą prawdziwego króla wśród samochodów - mercedesa, to jeszcze co kilka miesięcy dostaje nowy model do testowania! Specjalistom od marketingu Mercedesa nie przeszkadza nawet fakt, że aktorce zdarza się łamać przepisy, rozbijając się kolejnymi luksusowymi limuzynami po ulicach Warszawy.

anna mucha

Cacko, którym aktualnie jeździ Mucha, kosztuje blisko 200 tysięcy złotych. Ciekawe, czy gwiazda wyłożyłaby tyle z własnej kieszeni?

 Anna Mucha samochod

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.