Homoseksualne gwiazdy wychowują dzieci. Łamią tabu?

Gwiazdy nie wstydzą się już swojej odmiennej orientacji. Coraz częściej łamią kolejny temat tabu - pokazują się publicznie z wychowywanymi przez siebie dziećmi.
Ricky Martin Ricky Martin fot. Vanity Fair

Ricky Martin

W najnowszym wydaniu hiszpańskiego "Vanity Fair" Ricky Martin opowiada o swojej rodzinie. Razem z partnerem Carlosem Gonzalezem piosenkarz wychowuje dwóch synków.

Ricky Martin

"Jestem dla nich i mamą, i tatą" - mówi Ricky w wywiadzie.

Wyglądają na szczęśliwą rodzinkę!

Ricky Martin

Cynthia Nixon. Cynthia Nixon. fot. AP Photo/Matt Sayles

Cynthia Nixon

Gwiazda "Seksu w wielkim mieście", Cynthia Nixon, po rozstaniu z mężem zakochała się w Christine Marinoni. Wychowują wspólnie dwójkę dzieci aktorki z pierwszego małżeństwa - Samanthę i Charliego.

Cynthia Nixon, Christine Marinoni

Jodie Foster Jodie Foster idiva.com

Jodie Foster

Plotki na temat orientacji seksualnej Jodie Foster krążyły przez wiele lat. Aktorka unikała otwartych deklaracji, ale na ceremonii wręczenia nagrody "Women in Entertainment" w 2007 roku otwarcie podziękowała producentce Cydney Bernard za to, że wspierała ją przez lata w dobrych i złych chwilach. Kobiety od dłuższego czasu mieszkały razem i wychowywały dwóch synów Jodie. Kit ma 6 lat, a Charles jest od niego o trzy lata starszy.

Jodie Foster

Elton John, David Furnish. Elton John, David Furnish. AP/Evan Agostini

Elton John

Elton John także zapragnął mieć potomka. Nie wiadomo, kto jest biologiczną matką dziecka, które zostało urodzone przez surogatkę. Mały Zachary Jackson Levon został tuż po porodzie adoptowany przez Eltona Johna i jego partnera, Davida Furnisha.

Elton John, David Furnish

Neil Patrick Harris i David Burtka. Neil Patrick Harris i David Burtka. REUTERS/GUS RUELAS

Neil Patrick Harris

Znany z seriali "Doogie Howser" i "Jak poznałem waszą matkę" Neil Patrick Harris razem z partnerem Davidem Burtką także zdecydowali się na adopcję i pomoc surogatki. Są dwoma tatusiami półtorarocznych bliźniąt: Gideona Scotta i Harper Grace.

Neil Patrick Harris and partner David Burtka

Myślicie, że homoseksualne pary powinny wychowywać dzieci? I czy to nie wpływa na późniejsze zainteresowanie tą samą płcią ich pociech?

Więcej o: