Barciś z przystojnym synem, olśniewająca Seweryn, czuła Steczkowska - co się działo na premierze w Och-Teatrze

Zobacz, jak gwiazdy bawiły się na premierze spektaklu "Mayday" w teatrze Krystyny Jandy i Marii Seweryn.
Krystyna Janda i Krzysztof Materna. Krystyna Janda i Krzysztof Materna. Kapif

Krystyna Janda i Krzysztof Materna

Krystyna Janda ma rękę do teatrów. Jej Polonia od lat jest jednym z najchętniej odwiedzanych. Bilety na wszystkie spektakle rozchodzą się jak świeże bułeczki. Janda ma kolejny powód do radości: Zarządzany przez jej córkę, Marię Seweryn, Och-Teatr również odnosi coraz większe sukcesy. Może pani Krystyna powinna w przyszłości pomyśleć o pracy w ministerstwie kultury? Krzysztof Materna, który nie szczędził zdolnej pani dyrektor przyjacielskich uścisków, byłby pewnie zachwycony.

krystyna janda, krzysztof materna

Maria Seweryn. Maria Seweryn. Kapif

Maria Seweryn

Gospodyni wieczoru wyglądała olśniewająco. Maria Seweryn zwracała na siebie uwagę nie tylko dobrze dobraną kreacją, ale i, przede wszystkim, promiennym uśmiechem. Z gratulacjami do córki Krystyny Jandy pospieszył m.in. Marek Koterski.

Marek Koterski, Maria Seweryn

Artur Barciś z synem. Artur Barciś z synem. Kapif

Artur Barciś z synem

Artur Barciś przyszedł do teatru z żoną i synem. Widać, że pociechę Barcisia, Franciszka, łączą z ojcem kumpelskie relacje. Panowie pozowali wspólnie do zdjęć i świetnie się bawili w swoim towarzystwie.

artur barciś, dzieci gwiazd, syn artura barcisia

O synu aktora było głośno 4 lata temu. Przez przypadek na jego konto jeden z pracowników banku przelał... 12,5 mln zł. Franciszek wykazał się jednak obywatelską postawą i zgłosił, że doszło do pomyłki.

Rafał Rutkowski z rodziną. Rafał Rutkowski z rodziną. Kapif

Rafał Rutkowski z żoną i dziećmi

Aktor znany m.in. z roli Długiego w serialu "Przepis na życie", zabrał na premierę całą swoją rodzinę. Nie przeszkadzało mu to jednak w zabawie z kolegami po fachu. Rutkowski zaśmiewał się z żartów Krzysztofa Materny. Kto jak kto, ale on potrafi rozbawić każdego!

rafał rutkowski, krzysztof materna

Aneta Todorczuk- Perchuć, Marcin Perchuć. Aneta Todorczuk- Perchuć, Marcin Perchuć. Kapif

Aneta Todorczuk- Perchuć i Marcin Perchuć

Aneta Todorczuk-Perchuć i Marcin Perchuć od lat tworzą zgrany duet. Małżonkowie dają sobie jednak sporo luzu i nie ograniczają wyłącznie do swojego towarzystwa. Aktorka na premierze długo rozmawiała ze swoją dobrą znajomą, Katarzyną Żak, a jej mąż w tym czasie ucinał sobie męską pogawędkę z kolegą Maciejem Wierzbickim.

Teodorczuk Perchuc Aneta, Zak Katarzyna

marcin perchuć

Justyna Steczkowska z mężem. Justyna Steczkowska z mężem. Kapif

Justyna Steczkowska z mężem

Piosenkarka i jej mąż, Maciej Myszkowski, mają za sobą trudny okres. Na szczęście Myszkowski pokonał ciężką chorobę i dziś wszystko wskazuje na to, że dla pary zaczęły się lepsze dni. Steczkowska więcej czasu spędza z rodziną. Podobno nawet trasy koncertowe planuje tak, by ani jednej nocy nie spędzić z dala od ukochanego. Na premierze małżonkowie nie szczędzili sobie czułych gestów. Aż miło popatrzeć na taką miłość!

Steczkowska Justyna maz

justyna steczkowska

Steczkowska Justyna maz kawa pije

Steczkowska Justyna maz kawa pije

Kamila Łapicka. Kamila Łapicka. Fot. KAPIF

Samotna Kamila Łapicka

W przeciwieństwie do Steczkowskiej, Kamila Łapicka wybrała się na premierę bez męża. Trzeba przyznać, że młoda żona aktora pięknieje w oczach!

Wiktor Zborowski będzie jurorem w czasie młodzieżowym konfrontacji w Centrum Kultury Młodych Wiktor Zborowski będzie jurorem w czasie młodzieżowym konfrontacji w Centrum Kultury Młodych Kapif

Wiktor Zborowski i Cezary Żak

Aktor o zniewalającym głosie rzadko pojawia się na salonach. Jednak premiery w Och-Teatrze nie mógł sobie odpuścić. Zborowski wymieniał swoje opinie na temat sztuki "Mayday" z kolegą, Cezarym Żakiem.

Zak Cezary, Zborowski Wiktor

Violetta Arlak. Violetta Arlak. Kapif

Violetta Arlak w tragicznym stroju

Za to coraz częściej na bankietach możemy "podziwiać" Violettę Arlak. Aktorka ma już nawet swój ulubiony, uniwersalny strój imprezowy. Po raz kolejny pojawiła się na salonach w dziwnym, biało- czarnym wdzianku, które uroku raczej jej nie dodaje...

Arlak Violetta Wiola Viola

Zdjęcie z prezentacji nowego sezonu "Hotelu 52" i debiut imprezowego uniformu:

Arlak Violetta Wiola Viola

Janusz Gajos z żoną. Janusz Gajos z żoną. Kapif

Janusz Gajos z żoną, a za nimi...

Wśród zaproszonych gości wypatrzyliśmy też Janusza Gajosa z żoną. Pół kroku za nimi- rektor warszawskiej Akademii Teatralnej, Andrzej Strzelecki.

janusz gajos

Paulina Holtz Paulina Holtz Kapif

Promienna Paulina Holtz

Odtwórczyni roli Agnieszki w kultowym już serialu "Klan" wygląda świetnie. Widać, że Holtz jest szczęśliwą, spełnioną kobietą. Aktorka z przyjemnością obejrzała spektakl z udziałem kolegów z branży.

Holtz Paulina

Stefan Friedman. Stefan Friedman. Kapif

Rozbawiony Stefan Friedman

Stefan Friedman ma zawsze dobry humor. Uśmiech nie schodził więc z jego twarzy także na premierze spektaklu. Aktorowi i satyrykowi towarzyszyła żona.

Magdalena Zawadzka. Magdalena Zawadzka. Kapif

Dojrzała i piękna: Magdalena Zawadzka

Magdalena Zawadzka to pełna ciepła i elegancka kobieta. Aktorka zupełnie nie wygląda na swój wiek! Trudno uwierzyć, że w tym roku pani Magda skończy 68 lat.

Stanisław Soyka Stanisław Soyka Kapif

Odchudzony Stanisław Soyka

Do "Och- Teatru" zawitał też Stanisław Soyka. Muzyk w ostatnim czasie bardzo schudł. Soyka zrzucił aż 25 kilogramów! Trzeba przyznać, że prezentuje się o wiele lepiej, niż jeszcze kilka miesięcy temu.

Soyka Stanislaw Sojka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.