Najpiękniejsze polskie, młode aktorki

Sukcesy polskich aktorek.
Julia Rosnowska. Julia Rosnowska. KAPIF

Julia Rosnowska

Julia Rosnowska jest od niedawna nową twarzą TVN. Aktorka gra główną rolę w serialu "Julia". 22-latka studiuje w Akademii Teatralnej w Warszawie. Rosnowska grała już m.in. w: "Rodzince.pl", "Londyńczykach" czy "Bez tajemnic".

Piękna blondynka kryje małą tajemnicę. Tak naprawdę nie nazywa się Rosnowska. Jej prawdziwe nazwisko to Krzemińska, dobrze znane w branży telewizyjnej. Jej mama Bernadeta Machała-Krzemińska jest aktorką znana z serialu "Plebania"a jej ojcem jest Stanisław Krzemiński, którego firma Best Film produkuje m.in. "Londyńczyków" i "Bez tajemnic". Znani rodzice nie umniejszają jednak talentu Rosnowskiej chociaż na pewno pomagają w jego rozwijaniu.

Natalia Rybicka. Natalia Rybicka. KAPIF

Natalia Rybicka

Natalia Rybicka nie jest nową twarzą telewizji, ale jest jedną z piękniejszych, młodych aktorek. 24-latka zaczynała w serialu "Plebania" gdzie grała Martę. Teraz Rybicka występuje w "Szpilkach na Giewoncie" gdzie gra Agnieszkę. Oprócz aktorstwa trenuje taniec nowoczesny i disco dance. Rybicka jest dwukrotną mistrzynią Polski w tym tańcu.

 

Agnieszka Sienkiewicz. Agnieszka Sienkiewicz. KAPIF

Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz występuje w serialach od 2002 roku. Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła w 2002 roku w serialu "Samo Życie". 27-latka teraz występuję w "M jak Miłość", w którym gra Kasię Mularczyk.

 

Anna Kaczmarczyk Anna Kaczmarczyk KAPIF

Anna Kaczmarczyk

Anna Kaczmarczyk dała się poznać szerszej publiczności już jakiś czas temu, grając jedną z głównych ról w "Galeriankach". Środowisko filmowe doceniło jej kreację Alicji i dostała nominację do nagrody Złote Kaczki. Kaczmarczyk jest również laureatką Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film".

Karczmarczyk Anna

Młodziutka aktorka, mimo ambitnego startu, zdecydowała się na rozwój kariery w mniej ambitnych polskich serialach. Zagrała epizod w "Na dobre i na złe" oraz "Przystani", a prawdziwą popularność przyniosła jej rola Oli Malinowskiej, dziewczyny Pawła Zduńskiego, pracownicy Oazy w popularnym serialu "M jak miłość". Świetnie zapowiadająca się 20-letnia Anna, jest aktualnie studentką Akademii Teatralnej w Warszawie.

Anna Kaczmarczyk

Agnieszka Wiedłocha   Agnieszka Wiedłocha FORUM

Agnieszka Więdłocha

Agnieszka Więdłocha, absolwentka łódzkiej filmówki to kolejna dobrze zapowiadająca się polska gwiazda. Dużą rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu wojennym "Czas honoru", gdzie zagrała drugoplanową rolę Leny Sajkowskiej. Urzekająca wdziękiem i urodą aktorka, stała się ulubienicą telewidzów, co zaowocowało rolą żony Pawła Zduńskiego (Rafała Mroczka) w serialu dwójki "M jak miłość".

Która młoda aktorka jest najpiękniejsza? Zagłosuj w naszej sondzie.

Agnieszka Więdłocha

Poza pracą w serialach, bardzo ceni sobie grę w teatrze. Można ją zobaczyć na deskach teatru im. St.Jaracza w Łodzi. Miłość do sceny została wielokrotnie odwzajemniona- aktorka to laureatka wielu teatralnych nagród. Fotoreporterzy chwalą ją za profesjonalizm i spontaniczność, a fani kochają jej piękny, życzliwy uśmiech.

Agnieszka Więdłocha

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.