One nie wstydzą się swojego wieku i ciała

Ich uroda nie minęła wraz z osiągnięciem pięćdziesiątki. Dojrzałe gwiazdy nadal decydują się na odważne sesje i nie boją się pokazywać swojego ciała. One wiedzą, jak starzeć się z klasą.
Vera Wang Vera Wang www.harpersbazaar.com

Vera Wang jak nastolatka

Znana projektantka, Vera Wang wystąpiła ostatnio w sesji do magazynu Harper's Bazar. Czytelnikom chciała pokazać swój dom, ale nie tylko.

Vera Wang

Vera pozuje do zdjęć w kostiumie kąpielowym. Warto zaznaczyć, że artystka skończyła 62 lata! Pomimo tego, że nie jest już młodą dziewczyną, może pochwalić się figurą nastolatki. Zgrabne i zadbane ciało to zdecydowanie jej atut.

Vera Wang

Przede wszystkim, nie wstydzi się, pomimo swojego dojrzałego wieku, pokazać na łamach poczytnego pisma.

Helen Mirren Helen Mirren www.nymag.com/Agencja Gazeta

Helen Mirren bez skrępowania

Helen Mirren to ceniona brytyjska aktorka. Za rolę w "Królowej" została nagrodzona Oscarem. W 2010 roku mogliśmy ją podziwiać w innej roli.

Helen Mirren

Na łamach "New York Magazine" artystka pozowała nago! 64 - letnia wówczas aktorka pozwoliła sobie na dość odważne zdjęcia w wannie.

Helen Mirren

Fakt, że pomimo przeżytych lat nie czuje zażenowania, kiedy pozwala sobie na sesję bez ubrania budzi szacunek. Podziwiamy za odwagę i brak kompleksów dotyczących cielesności. Helen w wywiadzie dodała:

Jestem ciągle grzeczną dziewczynką, która chce być niegrzeczną.

Wspaniała dojrzała aktorka, która nie boi się mówić o tym co czuję. Taka właśnie jest brytyjska gwiazda! Zdjęcia nagiej Helen zrobiły furorę. Aktorka bez zbędnej krępacji pozuje niczym młoda modelka z magazynów dla dorosłych.

Nie tylko na sesjach Helen jest odważna. Na jednej z gali rozdania Oscarów aktorka pojawiła się w obcisłej sukience w kolorze kawy z mlekiem. Uwagę wszystkich przyciągały piękne, jędrne piersi aktorki.

Helen Mirren

W magazine W magazine W magazine

Madonna tryska energią

Madonna od początku swojej kariery lubiła szokować i nie przestała do dziś. Pomimo tego, że w tym roku kończy 54 lata wciąż decyduje się na gorące sesje. W magazynie "W" towarzyszył jej nawet ówczesny partner Jesus Luz.

W magazine

W magazine

Prawda, że artystka nie wygląda na swoje lata? Madonna ma rewelacyjną figurę. Taki efekt osiągnęła dzięki systematycznym treningom i utrzymaniu odpowiedniej diety. Nic dziwnego, że z takimi warunkami fizycznymi lubi brać udział w sesjach, na które nie zakłada się zbyt wielu ubrań.

Tu do sesji dla magazynu "Interview Magazine".

Madonna

Jane Fonda Jane Fonda Forum

Jane Fonda emanuje kobiecością

Ma 75 lat, a wygląda na połowę mniej! Zgrabne nogi i szczupłe ciało to ogromne atuty Jane Fondy, których pozazdrościć jej mogą młodsze kobiety. Kiedyś była boginią seksu, ale urok z tamtych lat pozostał w aktorce do dziś.

Jane Fonda

Na wielkie wyjścia Jane prezentuje się wyśmienicie! W jej garderobie pełno jest kreacji podkreślających jej kobiece kształty.

Jane Fonda