Kinga Preis ma rewelacyjną figurę. I klasę!

Kinga Preis to jedna z najbardziej utalentowanych aktorek w Polsce. Jakiś czas temu postanowiła zmienić swoje życie. Zaczęła od rzucania palenia, potem schudła. Dziś wygląda świetnie i gra u najlepszych.
Kinga Preis Kinga Preis Forum

Kinga Preis

We wtorek była uroczysta premiera filmu "W Ciemności" w reżyserii Agnieszki Holland. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się Kinga Preis. Aktorka wyglądała wręcz obłędnie. Świetna stylizacja (kremowa koszula i czarna spódnica) podkreślały doskonałą sylwetkę gwiazdy. Znakomity wygląd to efekt wielomiesięcznej walki Preis z nadwagą. Zobacz, jak się zmieniała.

Kinga Preis Kinga Preis Forum

Kinga Preis przed metamorfozą

Kilka lat temu Preis rzuciła papierosy. Niestety, odbiło się to na wadze aktorki znanej m.in. z "Ojca Mateusza". Przytyła wtedy 15 kilogramów.

Dzięki tej lekkiej nadwadze grana przez Preis gospodyni była autentyczna. Zbędne kilogramy przeszkadzały jednak Preis w życiu prywatnym.

Kinga Preis Kinga Preis Forum

"Ja się nie zmienię"?!

Kinga Preis nie zamierzała się poddać. Rzuciła palenie, dlaczego więc nie zrzucić 15 kilogramów? Zaczęła stosować dietę. Wyrzekła się słodyczy, zaczęła jeść więcej warzyw i regularne posiłki. Do tego ćwiczenia.

Kinga Preis miała motywację. Czuła się źle w swoim ciele, a to przekładało się na brak zawodowych propozycji. W walce wspierał ją mąż i synek.

Po wielu miesiącach walki z nadwagą Preis tak zaprezentowała się na okładce "Twojego Stylu" we wrześniu zeszłego roku:

Kinga Preis,stylizacje gwiazd

 

Gala "Orły", 2011:

Kinga Preis

Kinga Preis Kinga Preis Forum

Kinga Preis

Dziś szczupła, uśmiechnięta i bez nałogów. Oto nowa Kinga Preis. Gra coraz częściej, nie tylko gospodynie czy kobiety z marginesu. Teraz, dzięki metamorfozie może spokojnie grać seksbomby.

Dziś Preis ma wszystko: kochającą rodzinę, zawodowe propozycje i piękne ciało.

Kinga Preis