Julia Kamińska jest szczupła i piękna!

Młoda aktorka wraca na salony.
Julia Kamińska. Julia Kamińska. KAPIF

Julia Kamińska

Na czwartkowym pokazie najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego pojawiła się dawno niewidziana Julia Kamińska. W 2010 roku wszędzie było jej pełno. Odniosła duży sukces grając w serialu TVN "BrzydUla". Widzowie pokochali ją jako nieśmiałą okularnicę Ulę Cieplak, nieszczęśliwie zakochaną w Marku Dobrzańskim (Filip Bobek). Za te rolę w 2010 roku zdobyła Telekamerę dla najlepszej aktorki. Przyjęła także propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami". To była bardzo dobra decyzja - Julia w parze z Rafałem Maserakiem zdobyła Kryształową Kulę.

Julia Kamińska. Julia Kamińska. KAPIF

Metamorfoza

To właśnie od występu w "Tańcu z gwiazdami" zaczęła się wielka metamorfoza Julii Kamińskiej. Młoda aktorka zaczęła dbać o to, co ubiera (bo wcześniej bywało nie najlepiej), jej styl stał się elegancki. Zmieniła kolor włosów na rudy i zaczęła się odchudzać. I wtedy zniknęła. Wróciła do rodzinnego Trójmiasta dokończyć studia na germanistyce.

Julia Kamińska. Julia Kamińska. KAPIF

Wielki powrót

Teraz powraca. Nigdy nie wyglądała lepiej. Wróciła do brązowego koloru włosów. Jest jeszcze szczuplejsza. Wygląda po prostu rewelacyjnie w długiej kobaltowej kreacji, która podkreślała kolor jej oczu.

Aktorka wraca także do telewizji. Już na wiosnę w TVN7 zobaczymy nowy serial komediowy z jej udziałem, pt. "Reguły gry". Oprócz Kamińskiej zagrają: Maciej Zakościelny, Paweł Wilczak, Jan Jankowski i Katarzyna Kwiatkowska. Serial oparty jest na amerykańskim "Rules of engagement". Opowiada o przyjaciołach: singlu, małżeństwie z 12-letnim stażem i parze narzeczonych oraz o ich opiniach o związkach.

Julia Kamińska. Julia Kamińska. KAPIF

Męskie towarzystwo

Julia Kamińska pojawiła się na imprezie w towarzystwie tajemniczego bruneta.

Jakiś czas temu spotykała się z głównym scenarzystą "BrzydUli", 44-letnim Piotrem Jaskiem. Ale to nie jest ten pan.

Julia Kamińska. Julia Kamińska. KAPIF

Piękna Julia

Julia bawiła się rewelacyjnie. Z uśmiechem na ustach pozowała fotoreporterom. Widać, że świetnie się czuje w takim seksownym wcieleniu. Czekamy na więcej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.