Najmniejsze pupy show-biznesu

Która pupa najładniejsza? Zagłosuj w naszej sondzie!
Marta Żmuda Trzebiatowska, Adam Król. Marta Żmuda Trzebiatowska, Adam Król. KAPIF

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta należy do najszczuplejszych polskich aktorek. Ma małą i dość płaską pupę. Rzadko ubiera obcisłe stroje. Jej tyłek mogliśmy jednak podziwiać w "Tańcu z gwiazdami", gdzie wystąpiła w parze ze swoim narzeczonym, Adamem Królem.

Dorota Gardias. Dorota Gardias. Forum

Dorota Gardias

Seksowna pogodynka ma małą pupę. Jednak absolutnie nie przeszkadza to uwielbiającym ją mężczyznom, którzy wybrali Dorotę Gardias na Kobietę Roku 2011 w plebiscycie telewizji TVN Turbo. W końcu nie wszystkie kobiety muszą mieć tyłek jak Beyonce.

Magdalena Mielcarz Magdalena Mielcarz KAPIF

Magdalena Mielcarz

Uwielbiamy Magdalenę Mielcarz. Jednak nie da się ukryć, że modelka jest bardzo szczupła. Co za tym idzie, jej tyłek nie należy do największych. Nie szkodzi - i tak robi wrażenie. W tej fioletowej sukni Magda wyglądała zachwycająco.

Natalia Lesz. Natalia Lesz. KAPIF

Natalia Lesz

W dzieciństwie Natalia Lesz chodziła do szkoły baletowej. Rozumiemy, że baletnice muszą być chude, ale piosenkarka zdecydowanie mogłaby przytyć. Jej mała pupa od razu nabrałaby apetyczniejszych kształtów.

Anja Rubik w sukience Marka Fasta Anja Rubik w sukience Marka Fasta FORM

Anja Rubik

Najlepsza polska modelka jest coraz chudsza. Ale co tu dużo mówić, jej pupa może i nie jest okazałych kształtów, ale świat mody jest nią zachwycony. My też. W programie "Top Model" Anja powiedziała Michalinie Manios, że chciałaby mieć taką pupę, jak ona. My zdecydowanie zostalibyśmy przy oryginale.

Kasia Tusk. Kasia Tusk. Screen z Makelifeeasier.pl

Kasia Tusk

Córka premiera należy do bardzo szczupłych osób. Jednym z jej ulubionych elementów garderoby są obcisłe rurki i buty na obcasach - Kasia zdecydowanie nie ma nic przeciwko prezentowaniu niedużej pupy.

Viola Kołakowska. Viola Kołakowska. KAPIF

Viola Kołakowska

Violi Kołakowskiej ostatnio jest coraz mniej. Niebezpiecznie kurczy się też pupa modelki. Mamy nadzieję, że ten proces się zatrzyma. Kilka kilogramów więcej zdecydowanie by nie zaszkodziło. Trzeba przecież mieć na czym usiąść.

Edyta Herbuś. Edyta Herbuś. KAPIF

Edyta Herbuś

Mała tancerka, mała pupa, a dużo seksapilu. Edyta Herbuś jest niewysoka, ma małą pupę, ale niezwykle kształtną i ponętną. Oczywiście nie wstydzi się tego pokazać. Podkreśla swoje kształty obcisłymi strojami, także tymi tanecznymi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.