Zbudowali związek na cudzym nieszczęściu cz.2

Stworzyli swoje szczęście kosztem innych... Czyli gorące romanse gwiazd.
Agnieszka Koniecka i Peter Lucas. Agnieszka Koniecka i Peter Lucas. Kapif

Agnieszka Koniecka i Peter Lucas

Peter Lukas dla producentki "Tańca z gwiazdami" Agnieszki Konieckiej odmienił całe swoje życie. Zostawił żonę, z którą był od 1991 roku i zamieszkał w Polsce. W czerwcu 2007 roku Agnieszka urodziła im syna Aleksandra. A żona Lucasa, Elke, wniosła o rozwód.

Ilona Łepkowska, Ewa Wencel. Ilona Łepkowska, Ewa Wencel. kapif

Ilona Łepkowska i Erwin Wencel

W 2006 roku Ilona Łepkowska zakochała się. I odbiła męża aktorce Ewie Wencel, która grała wtedy w serialu "M jak Miłość" (Łepkowska tworzyła scenariusz tasiemca!). Mąż Wencel również zaczął pisywać scenariusze, które bardzo przypadły do gustu Łepkowskiej. Jak widać, spodobało jej się nie tylko to, co pisał. Narodził się między nimi romans. A aktorka zrezygnowała z serialu i wniosła o rozwód.

Magda Mołek i Remigiusz Kasztelnik

Popularna prezenterka przez kilka lat musiała walczyć o miłość z inną kobietą. Jej związek z Remigiuszem Kasztelnikiem trwał 5 lat. Gdy się poznali on był związany z pewną polską menadżerką. W 2005 roku zaczął się romans jego i Mołek. W międzyczasie prezenterka wyznała:

Zabrałam faceta innej. To była dla mnie trudna sytuacja. Wiem, co się wtedy czuje, bo mnie też kiedyś ktoś rzucił dla innej.

Jednak para nie jest już razem. Szczęście w ich przypadku nie trwało zbyt długo.

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska. Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska. kapif

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska

To dla niej Józefowicz zostawił żonę Danutę i dzieci. Ich romans trwał długo, jednak nic z niego nie wynikało, a Natasza wciąż była numerem drugim. Wpadła więc na genialny pomysł i zaczęła spotykać się z kolegą z teatru. To zmotywowało Józefowicza, który od razu zdecydował się na rozwód.

W 2008 roku wzięli ślub, który odbył się w ich dworku w Jajkowicach. Owocem ich miłości jest córka Kalina. Razem pracują i wychowują dziecko. Ponoć Natasza jest jego muzą. Ona mówi do niego: Mistrzu.

Iwona Pavlovic. Iwona Pavlovic. kapif

Iwona Pavlovic i Wojciech Oświęcimski

Jurorka "Tańca z Gwiazdami" zostawiła męża dla biznesmena Wojtka Oświęcimskiego, którego poznała na imprezie u znajomych. Romans zaczął się od SMS-ów. Wojtek zdobył do niej numer telefonu i napisał kilka słów. Po pewnym czasie znajomość przerodziła się w coś większego. Pavlović zostawiła męża Arkadiusza i zamieszkała z Wojtkiem i trójką jego dzieci.

Patrycja Krogulska i Remigiusz Kasztelnik

Ta historia to prawdziwa telenowela. Krogulska była żoną Mateusza Damięckiego i po zaledwie ośmiu miesiącach wniosła o rozwód. Damięcki bardzo cierpiał, a ona szybko znalazła się w ramionach kolegi z pracy, Remigiusza Kasztelnika, który wcześniej związany był z Magdą Mołek. Jakby tego było mało, w przeszłości był też w związku z siostrą Damięckiego - Matyldą.

Więcej o:
Komentarze (28)
Zbudowali związek na cudzym nieszczęściu cz.2
Zaloguj się
 • mika17

  Oceniono 13 razy 9

  Na dobra sprawe, zeby nie zostac zaliczonym do tego grona, trzeba byc z kims od przedszkola...

 • kawucha

  Oceniono 10 razy 6

  polujecie na gołe dupy gwiazd. wystające sutki, a już sukces jak macie foto gwizdka bez gaci, a tu sadzicie takie pseudo wzniosłe tytuły na miarę pisma katolickiego, ludzie kto wam pisze te teksty??!!

 • dominique_roark

  Oceniono 6 razy 6

  Czemu do Kasztelnika tak się garną? Jest okropny.

 • kerkopithekion

  Oceniono 5 razy 5

  a ten adonis o aparycji fryzjera, ten jakiś Kasztelnik, to kto to w ogóle jest poza tym że puchar przechodni...?

 • markuz

  Oceniono 11 razy 3

  a gdzie Plotku Markowska ,ktora nie tylko odbiła męża innej ale i dala d..y z premedytacją w dzień, kiedy pierwsza żona obecnego (ale jeszcze wtedy nie) jej męża rodziła ich 1 dziecko.To trzeba miec tupet i d..ę.Ha ha Markowska jest najlepsza.

 • jkjk

  Oceniono 5 razy 3

  plotek może już tak nie wnikaj kto ,co , ile zbudował i ile w tym było nieszczęścia.

 • kuwaka

  Oceniono 11 razy 3

  tytul jak z brazylijskiej telenoweli.Jestem wstrzsnieta!!! jak oni mogli!!!! Mogliscie opublikowac jeszcze opinie ksiedza proboszcza

 • Albin Kolano

  Oceniono 2 razy 2

  Misiaki zapomniały, że rozpad małżeństwa Wenclów zdarzył się w ich domu za przyczyną Bogusława Lindy, który po pijaku wydupczył Wenclową i na tym czynie przez pana Wencla został przyłapany. Get your facts straight.

 • fukushima1921

  Oceniono 4 razy 2

  ch..j ci na imie hej plotek ch..j ci na imie!!!!
  pokaz morde wydawco tego newsa,ciekawe co ty masz za uszami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX