Gwiazdy i ich wykształcenie cz. 5

Kto jest najlepiej wykształcony?
Wojciech Łozowski. Wojciech Łozowski. materiały prasowe

Łozo

Nie skończył żadnych studiów, mimo, że zaczynał kilka kierunków. Ukończył liceum za granicą, a później dostał się na zarządzanie i marketing  na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, później przeniósł się na ekonomię do Warszawy... Rzucił szkołę, został prezenterem MTV i zajął się muzyką.

Ania Dąbrowska. Ania Dąbrowska. FORUM/WWW.FORUMGWIAZD.COM.PL

Ania Dąbrowska

Anna Dąbrowska ukończyła szkołę muzyczną pierwszego stopnia w klasie kontrabasu, potrafi także grać na gitarze basowej oraz fortepianie. Studiowała psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Magda gessler Magda gessler k

Magda Gessler

Magda Gessler z wykształcenia jest malarką. Ukończyła kierunek malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Madrycie.

Magda Mołek

Ukończyła studia na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku: politologia ze specjalizacją dziennikarską.

Krystyna Janda Krystyna Janda KAPIF.PL/KAPIF

Krystyna Janda

Absolwentka Państwowego Liceum Plastycznego. W 1975 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie

Borys Szyc był największą gwiazdą konferencji prasowej serialu Borys Szyc był największą gwiazdą konferencji prasowej serialu "Przepis na życie". Po części oficjalnej, większość zaproszonych dziennikarzy ustawiła się w kolejce do Borysa Szyca. Aktor ponad godzinę udzielał wywiadów. W pewnym momencie podeszła do niego dziennikarka TVN i poprosiła o wywiad. Borys powiedział jej, że jest głodny i idzie zjeść. Ostatecznie Szyc udzielił wywiadu czekając na posiłek. kapif

Borys Szyc

Ukończył XXVI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi. Jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończył w 2001 roku.

Tomasz Lis. Tomasz Lis. KAPiF

Tomasz Lis

Tomasz Lis ukończył I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze. Jako student IV roku dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim wygrał otwarty konkurs na dziennikarza telewizyjnego TVP. W 1992 wyjechał na 9 miesięcy na stypendium naukowe na Uniwersytet Loyola w Nowym Orleanie.

Więcej o: