Gwiazdy i ich wykształcenie cz. 5

Kto jest najlepiej wykształcony?
Wojciech Łozowski. Wojciech Łozowski. materiały prasowe

Łozo

Nie skończył żadnych studiów, mimo, że zaczynał kilka kierunków. Ukończył liceum za granic±, a póĽniej dostał się na zarz±dzanie i marketing  na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, póĽniej przeniósł się na ekonomię do Warszawy... Rzucił szkołę, został prezenterem MTV i zaj±ł się muzyk±.

Ania D±browska. Ania D±browska. FORUM/WWW.FORUMGWIAZD.COM.PL

Ania D±browska

Anna D±browska ukończyła szkołę muzyczn± pierwszego stopnia w klasie kontrabasu, potrafi także grać na gitarze basowej oraz fortepianie. Studiowała psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Magda gessler Magda gessler k

Magda Gessler

Magda Gessler z wykształcenia jest malark±. Ukończyła kierunek malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Madrycie.

Magda Mołek

Ukończyła studia na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku: politologia ze specjalizacj± dziennikarsk±.

Krystyna Janda Krystyna Janda KAPIF.PL/KAPIF

Krystyna Janda

Absolwentka Państwowego Liceum Plastycznego. W 1975 roku ukończyła Państwow± Wyższ± Szkołę Teatraln± w Warszawie

Borys Szyc był największ± gwiazd± konferencji prasowej serialu Borys Szyc był największ± gwiazd± konferencji prasowej serialu "Przepis na życie". Po czę¶ci oficjalnej, większo¶ć zaproszonych dziennikarzy ustawiła się w kolejce do Borysa Szyca. Aktor ponad godzinę udzielał wywiadów. W pewnym momencie podeszła do niego dziennikarka TVN i poprosiła o wywiad. Borys powiedział jej, że jest głodny i idzie zje¶ć. Ostatecznie Szyc udzielił wywiadu czekaj±c na posiłek. kapif

Borys Szyc

Ukończył XXVI Liceum Ogólnokształc±ce w Łodzi. Jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie, któr± ukończył w 2001 roku.

Tomasz Lis. Tomasz Lis. KAPiF

Tomasz Lis

Tomasz Lis ukończył I Liceum Ogólnokształc±ce w Zielonej Górze. Jako student IV roku dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim wygrał otwarty konkurs na dziennikarza telewizyjnego TVP. W 1992 wyjechał na 9 miesięcy na stypendium naukowe na Uniwersytet Loyola w Nowym Orleanie.

Więcej o: