Kto nie lubi Józefowicza?

Janusz Józefowicz ma szczególny dar do zrażania sobie ludzi.
Janusz Józefowicz. Janusz Józefowicz. KAPiF

Wróg publiczny?

Znany z porywczego charakteru choreograf co krok udawadnia, że jego zła sława nie jest przesadzona. Wykłóca się ze współpracownikami, tyranizuje podwładnych i, co gorsza, terroryzuje własną żonę. Zobacz , kto już jest na liście osób, z którymi Józefowicz ma na pieńku.

Piotr Gąsowski. Piotr Gąsowski. KAPiF

Piotr Gąsowski

Po głośnej aferze z przekleństwami podczas przerwy na reklamy w ostatnim odcinku 'Tańca z Gwiazdami' Gąsowski z pewnością nie należy już do przyjaciół Józefowicza.

Agnieszka Koniecka. Agnieszka Koniecka. KAPiF

Agnieszka Koniecka

Jeden wróg na planie 'TzG' to jak widać dla nowego jurora za mało. Postarał się więc o kolejnego, tym razem płci żeńskiej. Poszło podobno o rady, które Koniecka dawała Urbańskiej za jego plecami.

Edyta Górniak. Edyta Górniak. KAPiF

Edyta Górniak

Niechęć Górniak do Józefowicza sięga podobno czasów, kiedy piosenkarka występowała w Buffo. Jej wizja kariery trochę odbiegała od tego, co zaplanował dla niej obecny juror 'TzG?'. Jemu jak widać nie było to na rękę.

Agustin Egurrola. Agustin Egurrola. KAPiF

Agustin Egurrola

Egurrola otwarcie wyznał, że do dnia dzisiejszego nie rozmawiał z nowym jurorem 'TzG'. Do mediów raz po raz przedostają się pogłoski o ich wzajemnej niechęci. Bardzo pięknie, panie Józefowicz.