Ślub Popielewicz vs. Sykut. Który fajniejszy?

Śluby gwiazd Polsatu. Który bardziej bajeczny?
Paulina Sykut i Piotr Jeżyna Paulina Sykut i Piotr Jeżyna Kapif

Sukienka Pauliny Sykut

Paulina Sykut to filigranowa brunetka. Zaczynała w "Idolu" a dziś prowadzi "Must Be The Music". Jest w niej coś dziewczęcego, trochę szalonego. Nic więc dziwnego, że Paulina postawiła na nietypową kreację. Z przodu króciutka a z tyłu długi tren. Suknię zaprojektował duet Boho Boko. Nam się bardzo podoba. Do tego zabrakło legendarnego już welonu. Nowocześnie.

Popielewicz do ołtarza zaprowadził tata. Popielewicz do ołtarza zaprowadził tata. www.KAPIF.pl

Sukienka Agnieszki Popielewicz

Agnieszka Popielewicz jest większą tradycjonalistką niż Paulina Sykut. Agnieszka postawiła na długą suknię. Możemy powiedzieć, że nawet klasyczną. Falbanki, przepych i welon. Złośliwi nazwali jej suknię "Bezą". A my powstrzymujemy się od komentarza.

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna Paulina Sykut i Piotr Jeżyna Kapif

Mąż Pauliny Sykut

Wybrankiem prezenterki jest starszy o dziesięć lat Piotr Jeżyna. Są parą od dwunastu lat. Poznała go w drugiej klasie liceum i może liczyć na jego wsparcie w dobrych i złych chwilach. Piotr prezentował się znakomicie. Przy filigranowej Paulinie wyglądał jak mąż z bajki. Postawny z hollywoodzkim uśmiechem.

Po ceremonii znalazła się też chwila dla fotoreporterów. Po ceremonii znalazła się też chwila dla fotoreporterów. www.KAPIF.pl

Mąż Agnieszki Popielewicz

Mężem Agnieszki został Mikołaj Wit. Jest jednym z głównych producentów Polsatu. Stacji w której pracuje Agnieszka. Mikołaj prezentował się równie dobrze, co Popielewicz. Czarny garnitur, muszka i fryzura na Marcina Prokopa. Modnie i elegancko. Może nawet romantycznie.

Agata Młynarska Agata Młynarska Kapif

Gwiazdy na ślubie Sykut

Na ślubie Pauliny Sykut pojawiła się tak naprawdę jedna gwiazda. Była nią Agata Młynarska. To o tyle ciekawe, że na ślubie drugiej gwiazdki Polsatu Agnieszki Popielewicz zabrakło właśnie jej. Dlaczego? Możemy się tylko domyślać, że chodziło o powody osobiste.

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, Dorota Gardias, Cezary Pazura Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, Dorota Gardias, Cezary Pazura KAPIF

Gwiazdy na ślubie Popielewicz

Natomiast na ślubie Agnieszki Popielewicz była plejada gwiazd. Aż miło było popatrzeć, że w show-biznesie aż roi się od przyjaznych relacji. I tak - na ślubie Agnieszki pojawiła się Katarzyna Skrzynecka, Dorota Gardias czy Cezary Pazura.

Więcej o:
Komentarze (54)
Ślub Popielewicz vs. Sykut. Który fajniejszy?
Zaloguj się
 • mad_max

  Oceniono 6 razy 6

  porównywanie ślubów "celebrytek" jest niestety nieuniknione skoro nawet śluby zwykłych śmierteliników są porównywane

 • lala82

  Oceniono 6 razy 6

  Sykut brakuje jeszcze białych kozaczków z koronki :/ dłuzszy przód tak z 15 cm i nie byłoby takiej wioski.tak to wszystko u niej na plus bo look ma dosyc naturalny a to mi si epodoba..Popielewicz nie podoba mi sie wcale z ta bezą

 • armandoo

  Oceniono 4 razy 4

  Nie wiem, nie byłem na żadnym.

 • sarina77

  Oceniono 8 razy 4

  W tej sukience Sykut to nawet wstyd do kościoła wejść. Takie mini z odsłoniętymi ramionami.

 • 1ania112

  Oceniono 4 razy 4

  Oceniać ktory lepszy moze ten kto był na obu slubach!!!!!!!!!!!

 • maddeleine

  Oceniono 3 razy 3

  "Natomiast na ślubie Agnieszki Popielewicz była plejada gwiazd. Aż miło było popatrzeć, że w show-biznesie aż roi się od przyjaznych relacji." Bzdura! Pojawienie się plejady gwiazd na rodzinnej uroczystości świadczy tylko o tym, że Popielewicz pragnie rozgłosu...

 • zmierzchomania

  Oceniono 5 razy 3

  Popielewicz sztucznie się uśmiechała, wszystko było pod publikę.

 • bettii

  Oceniono 3 razy 3

  Sykut podeszła do ślubu chyba bardziej na luzie. Obie wyglądały ładnie, może Popielewicz trochę za bogato, ale i tak ładnie.

 • miola

  Oceniono 5 razy 3

  Sykut się grabi i ma słabe nogi. Sukienka nieodpowiednia.
  Popielowicz nic nadzwyczajnego, taki standard.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX