Gwiazdy sprzedają się za wakacje

Wakacyjny lans gwiazd.
Agustin Egurrola, Nina Tyrka Agustin Egurrola, Nina Tyrka kapif

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola najsłynniejszy polski choreograf pojechał na wakacje z żoną Niną Tyrką i córeczką Carmen, oraz z magazynem "Viva". Magazyn zafundował im wczasy na Wyspach Kanaryjskich. Cena takiego pobytu dla 3 osób to minimum 10 tysięcy złotych.

Doda. Doda. screen ze strony facebook.com

Doda

Gwiazda spędziła dwutygodniowy urlop z przyjaciółką Anetą Radzimirską na Wyspach Kanaryjskich. Samozwańcza królowa mieszkała w hotelu, w którym nie było oprócz niej żadnych Polaków. Wyjazd na wakacje zasponsorował Dodzie magazyn "Gala", któremu gwiazda udzieliła wywiadu tuż po rozstaniu z Nergalem. Ile kosztują takie wakacje? Minimum 4 tysiące złotych od osoby.

Małgorzata Socha. Małgorzata Socha. www.KAPIF.pl

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha wyjechała na wakacje do Hiszpanii, zafundowane przez magazyn "Viva". W zamian wystarczyło ładnie pozować i opowiedzieć kilka słów do wywiadu specjalnie dla magazynu.

 Magda i Szymon Majewscy Magda i Szymon Majewscy fot. magazyn Gala

Szymon Majewski

Szymon Majewski i jego żona Magda. Para udała się na wakacje na wyspę Roatan na Karaibach. Razem z nimi na wakacjach był magazyn "Gala". W wywiadzie dla "Gali" opowiadali o swoim małżeństwie, wybuchowych temperamentach i leżeniu na kanapie. 

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz z córką. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz z córką. dwutygodniku ''Gala!'', fot. za ''Galą'' 08.02.2010

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska

Magazyn "Gala" wybrał się do Brazylii na wakacje z Nataszą Urbańską i Januszem Józefowiczem. Artyści pojechali w odwiedziny do Kamili, córki Józefowicza z pierwszego małżeństwa. Koszt podróży do Brazylii to minimum 15 tysięcy.

Aleksandra Kisio Aleksandra Kisio turystyka.pl

Aleksandra Kisio

Aktorka wyjechała do Sewilli, wraz "Galą". Wybrała się w podróż z serii "Itaka & Gala" podróże w stylu gwiazd. To połączenie gwarantuje wysoki standard hoteli (wyłącznie 4- i 5-gwiazdkowe), w najbardziej malownicze zakątki świata. Jedyną opłatą jaką ponoszą gwiazdy, jest brak prywatności. Jak widać jednak niektórzy lubią się tak lansować. Cena takiego wyjazdu to około 4 tysięcy złotych.