Gwiazdy sprzedają się za wakacje

Wakacyjny lans gwiazd.
Agustin Egurrola, Nina Tyrka Agustin Egurrola, Nina Tyrka kapif

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola najsłynniejszy polski choreograf pojechał na wakacje z żoną Niną Tyrką i córeczką Carmen, oraz z magazynem "Viva". Magazyn zafundował im wczasy na Wyspach Kanaryjskich. Cena takiego pobytu dla 3 osób to minimum 10 tysięcy złotych.

Doda. Doda. screen ze strony facebook.com

Doda

Gwiazda spędziła dwutygodniowy urlop z przyjaciółką Anetą Radzimirską na Wyspach Kanaryjskich. Samozwańcza królowa mieszkała w hotelu, w którym nie było oprócz niej żadnych Polaków. Wyjazd na wakacje zasponsorował Dodzie magazyn "Gala", któremu gwiazda udzieliła wywiadu tuż po rozstaniu z Nergalem. Ile kosztują takie wakacje? Minimum 4 tysiące złotych od osoby.

Małgorzata Socha. Małgorzata Socha. www.KAPIF.pl

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha wyjechała na wakacje do Hiszpanii, zafundowane przez magazyn "Viva". W zamian wystarczyło ładnie pozować i opowiedzieć kilka słów do wywiadu specjalnie dla magazynu.

 Magda i Szymon Majewscy Magda i Szymon Majewscy fot. magazyn Gala

Szymon Majewski

Szymon Majewski i jego żona Magda. Para udała się na wakacje na wyspę Roatan na Karaibach. Razem z nimi na wakacjach był magazyn "Gala". W wywiadzie dla "Gali" opowiadali o swoim małżeństwie, wybuchowych temperamentach i leżeniu na kanapie. 

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz z córką. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz z córką. dwutygodniku ''Gala!'', fot. za ''Galą'' 08.02.2010

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska

Magazyn "Gala" wybrał się do Brazylii na wakacje z Nataszą Urbańską i Januszem Józefowiczem. Artyści pojechali w odwiedziny do Kamili, córki Józefowicza z pierwszego małżeństwa. Koszt podróży do Brazylii to minimum 15 tysięcy.

Aleksandra Kisio Aleksandra Kisio turystyka.pl

Aleksandra Kisio

Aktorka wyjechała do Sewilli, wraz "Galą". Wybrała się w podróż z serii "Itaka & Gala" podróże w stylu gwiazd. To połączenie gwarantuje wysoki standard hoteli (wyłącznie 4- i 5-gwiazdkowe), w najbardziej malownicze zakątki świata. Jedyną opłatą jaką ponoszą gwiazdy, jest brak prywatności. Jak widać jednak niektórzy lubią się tak lansować. Cena takiego wyjazdu to około 4 tysięcy złotych.

Więcej o:
Komentarze (48)
Gwiazdy sprzedają się za wakacje
Zaloguj się
 • chrabia

  Oceniono 11 razy 11

  wszyscy artysci to prostytutki, w oparach lepszych fajek, w oparach wodki, trzecia rzeczpospolita polska ludowa - to samo od nowa..

 • cosma

  Oceniono 9 razy 9

  tfu... ! za garść srebrników , diabłu duszę sprzedadzą !!!

 • fruzka

  Oceniono 8 razy 8

  to takie upadlajace....

 • notoja

  Oceniono 8 razy 8

  hahah co jak co ale ze doda sie sprzedaje to mnie nie dziwi taka juz jest pazerna na pieniądze brzydze sie nią jest odrażająca pod kazdym wzgledem

 • browaryr

  Oceniono 8 razy 8

  ot takie medialne kurewki.

 • koja

  Oceniono 8 razy 8

  Bogatemu to i byk się ocieli.Wysłali by z 20 biednych dzieci na kolnie za te pieniądze.

 • browaryr

  Oceniono 8 razy 8

  a pozniej sie dziwia ze im zdjecia robia nawet przy laniu w krzakach.

 • kerkopithekion

  Oceniono 8 razy 6

  któż to jest u boga Aleksandra Kisio?!!!

 • mp.1976

  Oceniono 6 razy 6

  nasze polskie gazdy są takie gołodupce że nie mają na wakacje ? nieźle ... dobrze chociaż że nie lansują się po Egipcie i Turcji ... choć tu pokazywali raczej przeciętne kierunki, bez fantazji ... ale tego od naszych rodzimych gazd nie wymagam :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX