Natalia Oreiro czyli Zbuntowany Anioł kończy 34 lata

Zobacz jak gwiazda dążyła do międzynarodowego sukcesu.
Natalia Oreiro. Natalia Oreiro. SCAN/WWW.MISSOREIRO.COM

Urodziny gwiazd: Natalia Oreiro

Cała Polska poznała ją i pokochała dzięki roli chłopczycy Milagros w "Zbuntowanym Aniele". Jej miłosne rozterki bacznie śledziły miliony. Kiedy zniknęła z polsatowskiego ekranu tysiące Polaków kupiło jej płytę. Przypominając sobie jak się zmieniała na przestrzeni lat stwierdzamy, że czas jakby stanął w miejscu. Dzisiaj Natalia Oreiro kończy 34 lata. Zobaczcie jak wyglądała jej droga do sukcesu.

Natalia Oreiro. Natalia Oreiro. SCAN/WWW.NATALIAOREIRO.COM

Dążenie do celu

Już jako dziecko Natalia czuła powołanie do grania. Jako 12-latka wysłała swoje zgłoszenie do agencji reklamowej. W ciągu 3. lat wystąpiła w ponad 30 spotach, z czego najsłynniejszym jest reklama tamponu. W wieku 16-u lat opuściła rodzinny Urugwaj i przeprowadziła się do Buenos Aires w Argentynie, które dawało jej więcej możliwości na osiągnięcie aktorskich sukcesów.

Natalia Oreiro. Natalia Oreiro. SCAN/WWW.MISSOREIRO.COM

Pierwsze telewizyjne sukcesy

W 1994 roku zagrała niemą rolę w w telenoweli "Inconquistable Corazón". Po zakończeniu zdjęć dostała propozycję zagrania w produkcji "Anna". Rok 1996 okazał się przełomowy dla zawodowego życia Oreiro. Wtedy dostała swoją pierwszą główną rolę w serialu "90-60-90" jako Modelos. Rok później błyszczała w telenoweli "Valeria". W tym samym roku rozpoczęła naukę śpiewu, chcąc w ten sposób podnieść jakość kariery jako aktorki.

Natalia Oreiro. Natalia Oreiro. SCAN/WWW.MISSOREIRO.COM

Pierwsza płyta

Swój kontrakt muzyczny podpisała w 1998 roku z wytwórnią BMG, która wydała jej pierwszy album "Natalia Oreiro". Po skończonej pracy nad płytą przyszła pora na główną rolę w serialu "Zbuntowany Anioł", u boku bożyszcze nastolatek Facunda Arany. Telenowela została sprzedana do ponad sześćdziesięciu krajów na całym świecie i komercyjnie odniosła oszałamiający sukces. W ten sposób Natalia stała się znana na wszystkich kontynentach, a jej utwory, na czele z "Cambio Dolor", były hitami.

Natalia Oreiro Natalia Oreiro SCAN/WWW.MISSOREIRO.COM

Wizyta w Polsce

W 2000 roku wydała drugą płytę "Tu Veneno". Krążek zdobył nominację do nagrody MTV i Grammy. W tym samym roku odbyła również trasę koncertową po świecie, odwiedzając Europę, w tym Polskę. Wystąpiła jako gość nieemitowanego już programu "Na każdy temat Show". Dwa lata później wydała trzecią płytę "Turmalina", która miała nakład półtora miliona egzemplarzy.

Natalia Oreiro. Natalia Oreiro. SCAN/HOLA ARGENTINA!

"Życie nie może czekać"

Od międzynarodowego koncertu Sunsilk otrzymała propozycję bycia twarzą ich marki u boku Marilyn Monroe, Shakiry i Madonny. Oczywiście gwiazda nie mogła odmówić tak wyróżniającej propozycji.

To co najbardziej mnie przyciągnęło to hasło reklamowe: "Życie nie może czekać" - bardzo życiowa maksyma, nawołująca do bycia oryginalnym, do życia chwilą obecną i dążenia do starania się z całych sił. W swoim życiu zawsze dbałam o to, by mojemu stylowi odpowiadał konkretny image, charakterystyczny dla konkretnego okresu, zwłaszcza kiedy dotyczył różnych etapów mojej kariery. Kolor włosów odgrywał dość istotną rolę, gdyż próbuję odnaleźć dla każdego projektu odpowiednie uczesanie i odcień, który identyfikowałby mnie z tą postacią, wzbudzając przy tym zaskoczenie - powiedziała Oreiro.
Natalia Oreiro. Natalia Oreiro. SCAN/WWW.MISSOREIRO.COM

Własna linia ubrań

Trzy lata temu Natalia spełniła jedno ze swoich największych marzeń z dzieciństwa i wraz z siostrą Adrianą stworzyły własną markę ubrań "Las Oreiro". Ich kreacje zostały bardzo szybko dostrzeżone i docenione przez media oraz projektantów robiąc z ich marki jedną z najmodniejszych i wyznaczających nowe trendy linii ubrań w Ameryce Południowej. W ciągu 34 lat osiągnęła więcej niż niejedna światowa gwiazda. Plotek życzy kolejnych sukcesów i śpiewa "Sto lat".