Na początku lipca 29-letnia Sara Carbonero, znana hiszpańska dziennikarka i prezenterka, pochwaliła się na Facebooku, że jest w ciąży. Na najnowszych zdjęciach można już zobaczyć wyraźnie zaokrąglony brzuszek.
Screen z Facebook.com
Ojcem dziecka jest Iker Casillas, bramkarz Realu Madryt i reprezentacji Hiszpanii. Piłkarz poznał seksowną dziennikarkę w 2009 roku na meczach Pucharu Konfederacji, ale spotykać zaczęli się rok później.
East News
Dziecko pary urodzi się pod koniec grudnia roku lub na początku stycznia.
Sara Carbonero i Iker Casillas poinformowali świat o swoim związku w bardzo oryginalny sposób. Kiedy Carbonero przeprowadzała z Casillasem wywiad, piłkarz nieoczekiwanie... pocałował dziennikarkę. To się nazywa mieć fantazję! W 2012 roku para miała wziąć ślub, który z nieznanych powodów został przełożony i dotąd się nie odbył.
Screen z Facebook.com
W 2009 roku FHM uznał Sarę Carbonero najseksowniejszą dziennikarką na świecie. Ona sama jednak specjalnie się nie tym nie przejęła i podeszła do tego z dystansem.
Elle/Juan Aldabaldetrecu
Oboje są sławni i przez to narażeni na ataki ze strony prasy. Casillas ma większe doświadczenie w radzeniu sobie z nieprzychylnymi opiniami, więc wspiera mniej odporną Carbonero.
Iker Casillas jest nie tylko jednym z najlepszych piłkarzy hiszpańskich, kapitanem drużyny klubowej i reprezentacji kraju. Jest także dobrym człowiekiem.
East News