Sara Carbonero pokazała brzuszek. Najseksowniejszej dziennikarce na świecie ciąża służy!

Jedna z najpiękniejszych par sportu i mediów. Sara Carbonero i Iker Casillas spodziewają się pierwszego dziecka. Dziennikarka w ciąży promienieje.
Sara Carbonero. Sara Carbonero. East News

Sara Carbonero

Na początku lipca 29-letnia Sara Carbonero, znana hiszpańska dziennikarka i prezenterka, pochwaliła się na Facebooku, że jest w ciąży. Na najnowszych zdjęciach można już zobaczyć wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Sara CarboneroScreen z Facebook.com

Sara Carbonero. Sara Carbonero. East News

Sara Carbonero i Iker Casillas

Ojcem dziecka jest Iker Casillas, bramkarz Realu Madryt i reprezentacji Hiszpanii. Piłkarz poznał seksowną dziennikarkę w 2009 roku na meczach Pucharu Konfederacji, ale spotykać zaczęli się rok później.

Sara CarboneroEast News

Sara Carbonero, Iker Casillas. Sara Carbonero, Iker Casillas. Facebook.com

Sara Carbonero i Iker Casillas

Dziecko pary urodzi się pod koniec grudnia roku lub na początku stycznia.

Iker Casillas, Sara Carbonero. Iker Casillas, Sara Carbonero. Youtube.com

Sara Carbonero i Iker Casillas

Sara Carbonero i Iker Casillas poinformowali świat o swoim związku w bardzo oryginalny sposób. Kiedy Carbonero przeprowadzała z Casillasem wywiad, piłkarz nieoczekiwanie... pocałował dziennikarkę. To się nazywa mieć fantazję! W 2012 roku para miała wziąć ślub, który z nieznanych powodów został przełożony i dotąd się nie odbył.

Przyjaciele! Nasz ślub został przełożony. Przepraszam za zamieszanie i dziękuję za zrozumienie - napisała wtedy na Facebooku Carbonero.

Sara CarboneroScreen z Facebook.com

Sara Carbonero, Iker Casillas. Sara Carbonero, Iker Casillas. Facebook.com

Uznano ją najseksowniejszą dziennikarką na świecie

W 2009 roku FHM uznał Sarę Carbonero najseksowniejszą dziennikarką na świecie. Ona sama jednak specjalnie się nie tym nie przejęła i podeszła do tego z dystansem.

Uznam to za żart, w pozytywnym sensie - powiedziała dla "Soitu.es".

Sara Carbonero w hiszpańskim ELLEElle/Juan Aldabaldetrecu

Sara Carbonero. Sara Carbonero. Facebook.com

Sara Carbonero i Iker Casillas

Oboje są sławni i przez to narażeni na ataki ze strony prasy. Casillas ma większe doświadczenie w radzeniu sobie z nieprzychylnymi opiniami, więc wspiera mniej odporną Carbonero.

Kiedy poznałam Ikera, był już znany od 11 lat, na dobre i na złe. Poznałam też, co znaczy być narażoną na krytykę. I on pomógł mi radzić sobie z tym wszystkim i śmiać się z siebie. Kiedy przychodzę wyczerpana do domu, zawsze mnie wysłucha. I zawsze na końcu mówi: "Nie przejmuj się, Sara. Żyj swoim życiem. Masz być szczęśliwa, odpocznij, wszystko w porządku" - czytamy jej wypowiedź na stronie "Following Real Madrid".
Sara Carbonero, Iker Casillas. Sara Carbonero, Iker Casillas. East News

Sara Carbonero i Iker Casillas

Iker Casillas jest nie tylko jednym z najlepszych piłkarzy hiszpańskich, kapitanem drużyny klubowej i reprezentacji kraju. Jest także dobrym człowiekiem.

Jestem z nim, ponieważ jest dobry i szlachetny. Wszystkie te wartości, które widzą ludzie, są prawdziwe. A jeżeli z zewnątrz wydaje się być dobrym człowiekiem, to z bliska jest jeszcze lepszy. Dla mnie ważne jest, żeby obok mieć dobrą osobę, ponieważ jej energia zawsze wpływa na mnie pozytywnie - powiedziała Carbonero w cytowanym wywiadzie.

Iker CasillasEast News

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.