Są fotoreporterzy? Są też Patrycja Pająk i Patrycja Wojnarowska. Razem lansują się Międzyzdrojach

Nowa przyjaźń w show-biznesie?
Patrycja Pająk, Patrycja Wojnarowska Patrycja Pająk, Patrycja Wojnarowska East News

Patrycja Pająk i Patrycja Wojnarowska

Wystarczyła jedna fotka, jaką sobie Patrycja Wojnarowska zrobiła z nadzieją polskiego rapu, żeby zaczęto o niej mówić jako o "dziewczynie Pikeja". Teraz po Międzyzdrojach prowadza się z inną wschodzącą gwiazdą - Patrycją Pająk. Obie za wszelką cenę chcą zrobić karierę. Teraz pokazowo obnoszą się przed obiektywami z sympatią, jaką czują do siebie nawzajem. Będziemy wkrótce mówić o Wojnarowskiej jako o "przyjaciółeczce Patrycji Pająk"?

Patrycja Pająk, Patrycja WojnarowskaEast News

Patrycję Pająk poznaliśmy za sprawą kuriozalnego procesu o implanty. Jedna z lokalnych gazet napisała, że były chłopak zażądał od niej, żeby mu oddała pieniądze za powiększenie piersi. Pająk w lot chwyciła szansę od losu na zrobienie kariery i urządziła z tego małą pokazówkę.

Postanowiłam oddać mu te implanty, o które tak walczył. Dostałam propozycję od producenta, że wymieni na nowe implanty, a te stare oddam - powiedziała wtedy w programie "Na językach".

Natomiast jeżeli chodzi o Patrycję Wojnarowską, to najpierw poznaliśmy jej biust, potem pupę, a teraz świat pozna jej umiejętności aktorskie. A jeżeli jej nie wyjdzie z aktorstwem, zapewne poznamy pozostałe części jej ciała.

Patrycja WojnarowskaWBF

Patrycja Wojnarowska, Patrycja Pająk Patrycja Wojnarowska, Patrycja Pająk Kapif

Wystąpią w wideoklipie

"Przyjaciółeczki" coraz śmielej sobie poczynają przed kamerą. Panie zostały zaangażowane do udziału w wideoklipie zagranicznego artysty.

Bardzo się cieszę - powiedziała Wojnarowska portalowi Flesik.pl. - Przede wszystkim dlatego, że bardzo podoba mi się numer, do którego kręcimy teledysk. A poza tym łączę trochę przyjemne z pożytecznym, bo będę pracować z ludźmi, z którymi łączą mnie bliskie relacje. Niedługo będzie miała miejsce również premiera mojego singla. Aktualnie pracuję nad scenariuszem do klipu. Dostałam również dwie bardzo ciekawe propozycje filmowe. Z wykształcenia jestem aktorką - przypomniała.

Pamiętaliście?

Wojnarowska Wojnarowska KAPIF

Wystąpią w horrorze 3D

Pająk i Wojnarowicz zagrają też razem w filmie. To będzie horror 3D. Twórcy filmu na swojej stronie internetowej podają garść szczegółów o udziale przyjaciółek w tej produkcji.

Patrycja Pająk, która będzie również koproducentem filmu, wcieli się w postać starszej z sióstr Włodarczyk, Karoliny, której postać w najnowszej wersji fabuły przeszła metamorfozę od skromnej, acz pięknej kobiety, do drapieżnego wampa, świadomego swojej atrakcyjności i skrupulatnie z tego korzystającego. Z kolei Patrycja Wojnarowska wcieli się w postać Weroniki Włodarczyk, która z typowej filmowej szarej myszki zmieniła się w zawziętą konkurentkę swojej filmowej siostry w staraniach o względy przystojnego Kacpra Przybylskiego (rola jeszcze nieobsadzona).

Miejmy nadzieję, że udział Patrycji Wojnarowskiej i Patrycji Pająk walnie się przyczyni do nakręcenia horroru z prawdziwego zdarzenia.

Patrycja PająkKAPiF

Patrycja Wojnarowska, Patrycja Pająk Patrycja Wojnarowska, Patrycja Pająk East News

Patrycja Wojnarowska i Patrycja Pająk

Co sądzicie o tak wyraziście eksponowanej sympatii obu celebrytek? Warto pamiętać, że przyjaźń przed obiektywem bywa gorąca, ale krótka jak zimny błysk flesza.