Syn Moniki Olejnik miał wesele w restauracji syna Adama Gesslera. Zobaczcie jej wnętrze

W piątkowy wieczór Monika Olejnik bawiła się na weselu swojego 28-letniego syna Jerzego Wasowskiego juniora i jego świeżo poślubionej żony, Justyny. Państwo młodzi zaprosili gości do "Warszawy Wschodniej", modnej (i drogiej) restauracji na warszawskiej Pradze na terenie "Soho Factory". Lokal należy do Mateusza Gesslera, syna znanego przedsiębiorcy, obecnie tonącego w długach, Adama Gesslera. Prowadzi go razem ze swoim przyjacielem, Robertem Kondzielą. Na znanym portalu społecznościowym znajdują się zdjęcia z wnętrza lokalu. Zobaczmy zatem, jak wygląda od środka restauracja, w której odbyło się przyjęcie weselne.
Mateusz Gessler, Dworzec Wschodni Mateusz Gessler, Dworzec Wschodni Facebook.com

Można przyjść i ugotować sobie obiad

"Warszawa Wschodnia", jak rzadko który lokal, oferuje swoim gościom możliwość... samodzielnego ugotowania obiadu.

W naszej restauracji czekają na Ciebie dwie w pełni wyposażone kuchnie, każda na 12 gości. Możesz w niej gotować sam, z przyjaciółmi, z teściową, przyszłym mężem lub... Robertem Kondzielą czy Mateuszem Gesslerem - zachęcają smakoszy właściciele na stronie internetowej lokalu.

Obsługa lokalu oferuje pomoc przy przyrządzeniu posiłku, łącznie z możliwością zaśpiewania, choć akurat tę opcję lojalnie odradzają.

Mateusz Gessler, Dworzec WschodniFacebook.com

Klasę lokalu doceniają zarówno biznesmeni jak i światek artystyczny. Tutaj właśnie odbyła się m.in. jedna z konferencji Polsatu. Tutaj też podczas jednego z typowych dla show biznesu spotkań Piotr Zelt pochwalił się swoją 2-letnią córeczką.

Mateusz Gessler, Dworzec WschodniFacebook.com

Mateusz Gessler, Dworzec Wschodni Mateusz Gessler, Dworzec Wschodni Facebook.com

Jest synem znanego satyryka

Wnętrze "Warszawy Wschodniej" pomimo surowych ścian jest jednocześnie eleganckie i przytulne. Wykwintnie podane potrawy obiecują prawdziwą ucztę. Przyjęcie weselne w takim miejscu musi zapewne być czymś wyjątkowym, należycie podkreślającym charakter takiego wydarzenia jak ślub.

Mateusz Gessler, Dworzec WschodniFecebook.com

Pan młody, czyli Jerzy Wasowski junior, to syn znanego satyryka Grzegorza Wasowskiego, byłego męża Moniki Olejnik, którego jednak zabrakło na imprezie weselnej.

Grzegorz WasowskiKapif
Za to Olejnik przyszła w towarzystwie swojego obecnego partnera, Tomasza Ziółkowskiego.

Mateusz Gessler, Dworzec Wschodni Mateusz Gessler, Dworzec Wschodni Facebook.com

Ślub za 100 tysięcy?

Portal Se.pl skrupulatnie policzył, ile może kosztować wesele w "Warszawie Wschodniej". Nie są to małe kwoty. Na wynajem i udekorowanie sali, wynajęcie zespołu muzycznego i catering dla 100 osób trzeba w sumie wydać ok. 100 tysięcy złotych!

Mateusz Gessler, Dworzec WschodniFacebook.com

Media wciąż piszą o weselu Jerzego Wasowskiego juniora i Justyny, zatem i o "Warszawie Wschodniej" jest głośno. Śmiało więc można powiedzieć, że wesele było huczne i przysporzyło lokalowi reklamy. Ciekawe zatem, czy państwo młodzi (lub rodzina) zapłacili za przyjęcie weselne całą sumkę, czy też otrzymali jakiś ekstra rabat za promowanie lokalu. Jak myślicie?

Monika OlejnikScreen Facebook.com