Te gwiazdy wybrały na partnerów swoich ojców. No prawie...

Czyżby ich ideał męskości został ukształtowany w dzieciństwie?
Kasia Tusk Kasia Tusk Fot. Renata Dąbrowska/AG

Kasia Tusk i Staszek Cudny

Podobno ideałem każdej młodej kobiety jest najpierw jej ojciec i dlatego kiedy dorośnie, szuka albo kogoś, kto jej silnie przypomina ojca, albo wręcz przeciwnie. Spójrzmy zatem, które ze znanych kobiet postanowiły się związać z kimś, kto w jakiś sposób jest podobny do ich ojców.

Staszek Cudny, Stanisław Cudny, Kasia TuskEast News

Narzeczonym Kasi Tusk, córki premiera, jest Staszek Cudny, biznesmen prowadzący własną firmę zajmującą się produkcją listew przypodłogowych. Poza tym że świetnie sobie radzi na trudnym rynku remontowo-budowlanym, pasjami lubi sport, dziedzinę do której powszechnie znaną słabość ma przyszły teść Cudnego, Donald Tusk. Obecny premier już jako bardzo młody człowiek zaangażował się w politykę oraz imał różnych zajęć, np. prac na wysokościach. Zatem Kasia Tusk nie może mówić o braku szczęścia: spod skrzydeł jednego przedsiębiorczego mężczyzny trafiła pod skrzydła drugiego!

Donald Tusk, Kasia TuskKapif/ Twitter.com

Doda, Paweł Rabczewski Doda, Paweł Rabczewski EAST NEWS/VIPHOTO

Doda i Radosław Majdan

Ojciec Dody, Paweł Rabczewski, był kiedyś czołowym polskim ciężarowcem, mistrzem świata i Europy w podnoszeniu ciężarów. Pomimo 6 krzyżyka na karku to wciąż postawny, silny mężczyzna. Czy ojciec sportowiec był jakimś wzorem do naśladowania dla Dody?

01.10.2004 KRAKOW GAZETA WYBORCZA   RADOSLAW MAJDAN - BRAMKARZ KLUBU WISLA KRAKOW UCZESTNICZY W CZACIE INTERNETOWYM , DO GAZETY PRZYSZEDL ZE SWOJA NARZECZONA DOROTA RABCZEWSKA - DODA ELEKTRODA   FOT. PAWEL ULATOWSKI / AGENCJA GAZETAFot. Pawel Ulatowski / AG

Doda i Radosław Majdan, swego czasu jeden z najlepszych polskich bramkarzy, byli małżeństwem przez trzy lata.

Kate Hudson Kate Hudson AG

Kate Hudson i Matthew Bellamy

Partnerem życiowym Kate Hudson jest Matthew Bellamy, gitarzysta i lider zespołu Muse. Nie byłoby w tej informacji niczego nadzwyczajnego, gdyby nie to, że ojciec aktorki, Bill Hudson, był także gitarzystą. Przypadek?

Matthew Bellamy, Kate HudsonEast News

Bil Hudson był gitarzystą zespołu The Hudson Brothers, potem jednak zajął się pisaniem scenariuszy.

Bill HudsonThe Hudson Brothers

HUDSON BROTHERS RAZZLE DAZZLE SHOW, Bill Hudson, Brett Hudson, Mark Hudson, 1974-75East News

 


Angelina Jolie, John Voight Angelina Jolie, John Voight Forum

Angelina Jolie i Brad Pitt

Czasami może wręcz chodzić o fizyczne podobieństwo. Mówi się, że Brad Pitt jest bardzo podobny do Johna Voighta, ojca swojej partnerki, Angeliny Jolie. Sami to oceńcie.

Brad PittAP

Michael Douglas, Catherine Zeta-Jones Michael Douglas, Catherine Zeta-Jones REUTERS/LUCAS JACKSON

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas

Mówi się też, że Michael Douglas jest niezwykle podobny fizycznie do Davida "Dai" Jonesa, ojca swojej żony, Catheriny Zety-Jones. Na tym się jednak podobieństwa kończą, ponieważ David "Dai" Jones był fabrykantem cukierków, podczas gdy Douglas skończył jako świetny aktor. A oto rodzina w komplecie, na zdjęciu załapali się nawet matka i brat aktorki.

 

David "Dai" Jones, Catherine Zeta-Jones, Michael DouglasBroadway.com

Paweł Staliński, Paulina Biernat Paweł Staliński, Paulina Biernat Kapif

Paweł Staliński i Paulina Biernat

Pawła Stalińskiego poznaliśmy dzięki show "Taniec z gwiazdami". Młodemu przystojniakowi zawróciła tam w głowie pewna urocza blondynka, Paulina Biernat. Nie trzeba być wnikliwym obserwatorem, żeby zauważyć jej uderzające podobieństwo do mamy Pawła, znanej aktorki Doroty Stalińskiej. Zresztą porównajcie sami.

.

Liam Hemsworth, Miley Cyrus Liam Hemsworth, Miley Cyrus Forum

Miley Cyrus i Liam Hemsworth

Najpierw sławny tata, a teraz sławny narzeczony. Miley Cyrus jest córką uwielbianego w latach 80-tych ubiegłego stulecia przez kobiety muzyka country, Billy Ray Cyrusa. Od czterech lat jest związana z Liamem Hemsworthem, któremu z kolei sławę (i uwielbienie wśród płci pięknej) przyniosła rola Gale'a Hawthorne'a w "Igrzyskach śmierci".

miley cyrus, billy ray cyrusMiley Cyrus and her father, Billy Ray Cyrus / Fot. Jeff Christensen AP

Kelly Osbourne, Matthew Mosshart Kelly Osbourne, Matthew Mosshart CelebTV

Kelly Osbourne i Matthew Mosshart

Jakie jest prawdopodobieństwo, że córka szalonego muzyka rockowego, Ozzy Osbourne'a zwiąże się z nudnym intelektualistą w okularach? Zapewne duże, skoro jej partner Matthew Mosshart jest szefem kuchni. Niemniej jednak porządek musi być i Mosshart w wolnym czasie komponuje i pogrywa na perkusji.

09.08.2011 SOPOT, OZZY OSBOURNE FOT. PIOTR IDEM   / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE: OZZY OSBOURNEFot. Piotr Idem / Agencja Gazeta

Kate Middleton, książę William Kate Middleton, książę William East News

Książę William, Kate Middleton

Kate Middleton, po ślubie z księciem Williamem, osiągnęła absolutny szczyt w hierarchii społecznej. Niemniej jednak, sama również pochodzi z zamożnej i cieszącej się szacunkiem rodziny. Ojciec księżnej, Michael Middleton jest zamożnym biznesmenem, którego majątek szacuje się na 30 milionów funtów.

Michael MiddletonAP/Stefan Rousseau

Więcej o: