Małgorzata Ostrowska o operacjach plastycznych: Korzystam niezbyt głęboko

Wywiad z Małgorzatą Ostrowską.
Małgorzata Ostrowska Małgorzata Ostrowska screen z YouTube

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska odwiedziła kawalerkę Łukasza Jakóbiaka. W internetowym show "20m2 Łukasza" opowiadała o nowej płycie, którą wydała po pięcioletniej przerwie, o tym, czego żałuje i jak się motywuje. Piosenkarka, kojarzona głównie z latami świetności zespołu Lombard, wypowiadała się spokojnie i rozważnie. Do znudzenia wręcz emanowała spokojem, mówiła że jest szczęśliwa i pogodzona z losem.

Małgorzata Ostrowska Małgorzata Ostrowska screen z YouTube

Małgorzata Ostrowska

Forma programu polega na szczerej rozmowie, ale Łukasz Jakóbiak nie byłby sobą, gdyby nie zadał gościowi jednego z dwóch ulubionych pytań, czyli jaki jest jego stosunek do zdrady lub do operacji plastycznych. Tym razem spytał o to drugie, uderzając w wiek wokalistki:

Bardzo pozytywny, ponieważ w pewnym wieku jest nam bardzo potrzebna. Czy korzystam? Niezbyt głęboko, ale nie wykluczam takiej możliwości - odpowiedziała Ostrowska.
Małgorzata Ostrowska, Łukasz Jakóbiak Małgorzata Ostrowska, Łukasz Jakóbiak screen z Facebook

Małgorzata Ostrowska

Nie wszyscy wiedzą, że wokalistka jest spokrewniona z Gulczasem, jednym z gwiazdorów programu "Big Brother". Niedługo po emisji reality show wydawało się, że Gulczas usiłuje wykorzystać sławę Ostrowskiej. Jakóbiaka interesowało, czy nadal utrzymują ze sobą kontakt.

Spotkaliśmy się nawet jakieś trzy dni temu. Piotr jest teraz zajęty swoim domem, wsiąkł w rodzinę, małe dziecko, Pamiętam takie sytuacje, kiedy spotykaliśmy się gdzieś w mieście, np. na wywiady w jakiejś knajpeczce. To wyglądało tak, że ja się jakoś przemykałam, po czym siedziałam w tej knajpie w kąciku po cichutku. A Gulczas wychodził na ulicę, stawał "jestem!".  Ja mu tego zazdrościłam, zazdroszczę i podziwiam, ponieważ ja nie miałam takiego kontaktu z ludźmi. On ma. Jest stworzony do tego typu programów - powiedziała.
Małgorzata Ostrowska, Łukasz Jakóbiak Małgorzata Ostrowska, Łukasz Jakóbiak screen z Facebook

Małgorzata Ostrowska

Ostrowska nie jest kontrowersyjną gwiazdą, co zaprzecza stereotypowi nawet niegdysiejszych gwiazd rocka, i ma tego świadomość. Z trudem można szukać plotek o niej, co, jak twierdzi, odbija się na popularności i sprzedaży najnowszej płyty. W rozmowie o mediach i świecie show-biznesu pobrzmiewa smutny ton.

Ja jestem taka mało tabloidowa. Mało skandalogenna, ponieważ taka chcę być. Ale cierpi na tym to, że nie wszyscy dowiadują się o mojej nowej płycie, ale jest to dla mnie wartościowsze. Mogłabym przecież kilka historii wyssać z palca [...]. Bardzo ucieszyłam się, że przyszłam do Ciebie. Podoba mi się ta droga pokazywania tego w internecie [...]. Nie czuję się zaszczuta tutaj - wyznała.

Mimo stronienia od tabloidów, jednym z hobby Małgorzaty jest właśnie internet i możliwości jakie on daje:

Lubię sobie pogrzebać w internecie. Mam takie forum, na którym siedzę. Nie zdradzę jakie [...]. Ujawniłam się dopiero po jakimś czasie [...] To jest babskie forum. Trwa to już osiem lat. Mamy o czym sobie popisać, poględzić po babsku - przyznała Ostrowska.

Więcej zobaczycie w najnowszym odcinku "20m2 Łukasza":

Varg