Gwiazdy romansują na wiosnę. Kto i z kim?

Trudno o bardziej romantyczną porę roku niż wiosna. Wszystko budzi się do życia, a miłość wisi w powietrzu, również w show-biznesie. Przedstawiamy Wam nowe związki, a także takie, które trwają już jakiś czas, ale dopiero niedawno zostały publicznie ujawnione.
Weronika Marczuk, Rafał Maserak. Weronika Marczuk, Rafał Maserak. KAPIF

Weronika Marczuk i Rafał Maserak

A to niespodzianka. Chociaż może wcale nie taka duża - nie od dziś wiadomo, że Rafał Maserak lubi romansować ze swoimi partnerkami tanecznymi. No i oczywiście lubi doświadczone i starsze od siebie kobiety. Swoje uczucie potwierdzili w magazynie "Show", ale nie chcieli za dużo mówić. Wypowiedział się za to ich znajomy:

Przy Rafale Weronika odżyła. Nie przestaje się uśmiechać.

Zakochali się w sobie w trakcie 3-miesięcznych treningów do turnieju tańca Elixa 2012. Na parkiecie było naprawdę gorąco. Para zajęła pierwsze miejsce.

Marczuk Weronika, Maserak Rafal

Weronikę i Rafała dzieli 12 lat. On ma za sobą głośny związek ze starszą o 17 lat Małgorzatą Foremniak, a ostatnio był z Anitą Leśniak. Para nawet zamieszkała razem, a tancerz świetnie się dogadywał z córką byłej już ukochanej. Natomiast Marczuk była związana z młodszym o pięć lat Maciejem Gołyźniakiem. Czy tym razem odnajdą szczęście w miłości?

Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska. Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska. KAPIF

Paulina Andrzejewska i Mateusz Damięcki

Jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów od niedawna związany jest z tancerką i choreografką Pauliną Andrzejewską. W zeszłym roku wszystkich zaskoczyła wiadomość o rozwodzie Mateusza Damięckiego z Patrycją Krogulską. Byli małżeństwem tylko 8 miesięcy.

 Mateusz Dami?cki partnerka Patrycja

Aktor podobno długo nie mógł pozbierać się po rozstaniu. Ale wszystko wskazuje na to, że już doszedł do siebie i znalazł szczęście u boku Pauliny. Blondynka jest absolwentką Państwowej Szkoły Baletowej, gdzie aktualnie uczy. Jest również tancerką w teatrze Roma.

Mateusz Dami?cki Paulina Andrzejewska

Jak ocenianie nową parę?

Adam Adam "Nergal" Darski. www.KAPIF.pl

Nergal i Pati Sokół

Książę ciemności jest podobno zakochany! Jego wybranką jest młoda i śliczna piosenkarka. Jak donosi magazyn "Show", Nergal poznał Pati Sokół na imprezie urodzinowej producenta Rinke Rooyensa. W kwietniu wybierają się razem do Stanów Zjednoczonych. Wokalistka w Los Angeles nagrała swoją debiutancką płytę.

Nergal zaistniał w polskim show-biznesie, gdy związał się z Dodą. Miała być wielka nieskończona miłość, a wyszło inaczej.

N/z  Prezentacja nowej ramowki Polsatu Warszawa , Polska . 2010-02-18 fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM Warsaw, Poland. 2010-02-18  photo by Krzysztof Kuczyk/FORUM

Później był związek z blondwłosą modelką, a następnie nadszedł czas Wodzianki.

Warszawa, 08.12.2011. After party po finale The Voice of Poland. N.z Adam Darski NERGAL z dziewczyna Dominika "wodzianka" Dominika Zasiewska. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Teraz w życiu lidera Behemotha pojawiła się kolejna brunetka. Czy to będzie prawdziwa miłość?

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski fot. KAPIF

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski

Ta miłość trwa już kilka miesięcy, ale dopiero niedawno para zdecydowała się na publiczny "coming out". Co wiosna robi z ludźmi :) Ten związek zaszokował opinię publiczną. Oboje byli w związkach małżeńskich, a ich rodziny uważano za bardzo szczęśliwe. Zwłaszcza Zamachowski był postrzegany jako wzorowy ojciec czworga dzieci. A tu takie zaskoczenie.

 Aleksandra Justa, Zbigniew Zamachowski z ?on?

n.z. Aleksandra Zamachowska z dziecmi. Aukcja charytatywna na rzecz SOS Wiosek Dzieciecych, hotel Rialto. Warszawa, grudzien 2007 r. Marcin Dlawichowski/Forum

W programie "Raz lepiej, raz gorzej" w telewizji TTV, który Monika Richardson prowadzi z Romanem Czejarkiem ostatnio wyznała:

Ja mam najpiękniejszego partnera na świecie. Akurat nie jest ode mnie wyższy. Jesteśmy partnerami w każdej sprawie.

Zamachowski i Richardson niedawno zamieszkali razem i wydają się bardzo szczęśliwi.

monika richardson, zbigniew zamachowski

Jan Kliment i Ada Fijał. Jan Kliment i Ada Fijał. Kapif

Ada Fijał i Jan Kliment

A to kolejna nowa taneczno-aktorska para. Jak donosi fakt.pl, znany z "Tańca z gwiazdami" Jan Kliment rzucił właśnie swoją wieloletnią partnerkę, Lenkę Tvrzovą. Tancerz zakochał się w Adzie Fijał!

Kliment Jan partnerka

Czeski playboy nigdy nie ukrywał, że ma słabość do płci przeciwnej. Przypisywano mu romanse z tanecznymi partnerkami, m.in. z Weroniką Marczuk. Lenka musiała więc wysłuchiwać wielu plotek. Aż w końcu jedna okazała się prawdą. Czy Jan i Ada do siebie pasują?

Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj Krawczyk. Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj Krawczyk. KAPIF

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk

Ten związek rodził się w atmosferze skandalu, a Agnieszkę Włodarczyk nazwano największą femme fatale ostatnich miesięcy. Zarzucano jej, że rozbiła związek Mikołaja Krawczyka z Anetą Zając, z którą aktor ma roczne bliźniaki.

Jednak na łamach magazynu "Party" para opowiedziała, jak naprawdę wyglądały początki ich związku:

Ludzie i tak mnie już ocenili, chociaż nie znają faktów. A w tej całej sytuacji nie ma osób ani dobrych, ani złych. Nie rozbiłam żadnego związku. Ja i Mikołaj byliśmy wolnymi ludźmi, już po rozstaniach - wyznała aktorka.

Krawczyk z Zając rozstali się podobno już w grudniu.

Oboje jesteśmy dorosłymi ludźmi i zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nie ma sensu ciągnąć tego dalej. Nie było kłótni ani wrzasków - powiedział.

Krawczyk twierdzi też, że choć z Agnieszką od razu znalazł wspólny język, nie było mowy o żadnym romansie, dopóki oboje związani byli z poprzednimi partnerami. I tak miłość z serialu przeniosła się do prawdziwego życia. Jak Wam się podoba ta para?

Monika Głodek i Robert Janowski Monika Głodek i Robert Janowski Kapif

Monika Głodek i Robert Janowski

Po zaskakującym i głośnym rozwodzie z Katarzyną Janowską, prowadzący "Jaka to melodia" znalazł nową miłość. I już nie ukrywa się z tym uczuciem. W magazynie "Show" wyznał:

Monika pracuje trochę w Stanach, trochę w Polsce. Jest uśmiechniętą, pełną życia kobietą. W najśmielszych marzeniach nie przewidywałem, że tak będzie.

Janowski Robert partnerka

Para poznała się w rodzinnych stronach Roberta w Inowrocławiu - czytamy również w "Show". Janowski ma za sobą już dwa nieudane małżeństwa. Czy do trzech razy sztuka?

Maciej Dowbor. Maciej Dowbor. Kapif

Maciej Dowbor i tajemnicza brunetka

To było jedno z najgłośniejszych rozstań ostatnich miesięcy. Po dziewięciu latach Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zakończyli swój związek. Prezenter w grudniu wyprowadził się z ich wspólnego domu. Para dzieli się opieką nad córką Janinką.

Koroniewska Joanna, Dowbor Maciej

Przyczyną rozstania był podobno romans Dowbora.

To osoba, z którą Maciej miał okazję pracować. Pochodzi z Krakowa i jest związana z branżą medialną - informuje nasze źródło.

Na razie wiadomo tylko, że to ładna brunetka. Para była widziana ostatnio w Krakowie i nie szczędziła sobie czułości.

Ona nie chce pokazywać się publicznie z Maćkiem w obawie, że zostanie potępiona jako ta, która rozbiła rodzinę - powiedziała w rozmowie z "Party" koleżanka Dowbora.
Więcej o: