Ciała gwiazd - tego nie powinni pokazywać!

Przykre wpadki.
David i Victoria Beckhamowie. David i Victoria Beckhamowie. David Beckham i Victoria Beckham

Miejsce 7. Victoria Beckham

Push Spice, czyli Victoria Beckham ma poważny problem z trądzikiem. To jedyna rzecz, nad którą żona Davida Beckhama nie ma kontroli. A przecież od lat pracuje nad sobą - zmieniła styl, zrobiła sobie hollywoodzki uśmiech i prawdopodobnie powiększyła piersi. Niestety, to co ma na twarzy nadal spędza jej sen z powiek.I niech nie zmylą was te zdjęcia - to mocny makijaż.

Lady Gaga w trakcie pobytu w Paryżu wzbudziła szok wśród fotoreporterów i przechodniów. Miała na sobie czarną skórzaną kurtkę, do tego czarne kabaretki, niebotycznie wysokie buty i... cielistą bieliznę. Wyglądało jakby była w samej tylko kurtce i rajstopach. Przechodnie oglądali się za nagą gwiazdą, a jej tylko o to chodziło. Lady Gaga w trakcie pobytu w Paryżu wzbudziła szok wśród fotoreporterów i przechodniów. Miała na sobie czarną skórzaną kurtkę, do tego czarne kabaretki, niebotycznie wysokie buty i... cielistą bieliznę. Wyglądało jakby była w samej tylko kurtce i rajstopach. Przechodnie oglądali się za nagą gwiazdą, a jej tylko o to chodziło. AGENCJA FORUM

Miejsce 6. Lady Gaga

Następczyni Madonny ma wszystko - talent, pieniądze i wiernych fanów. Ale jej ciało nie jest idealne. Wielu złośliwych zauważa, że największy problem Gaga ma z... pupą. Ponoć pośladki artystki to istna galareta. Gwiazda nic sobie z tego nie robi i pokazują ją nie tylko na scenie, ale także na co dzień. Odważne kreacje odkrywają to, co powinno być zakryte.

Kate Moss Kate Moss WWW.FACEBOOK.COM

Miejsce 5. Kate Moss

Słynna modelka kocha się pokazywać nago. Paparazzi wiedzą, że zawsze mogą na nią liczyć i dlatego śledzą jej każdy krok. A to pokaże pupę na imprezie albo piersi na jachcie. Ale jest pewna część ciała, którą Kate Moss wręcz nie znosi. To kolana. Obwisłe, które wyglądają jak bulwy. Ponoć Kate Moss wielokrotnie chciała z nimi zrobić porządek, ale okazuje się, że chirurgia plastyczna jeszcze nie jest tak zaawansowana. Niestety, Kate musi się jeszcze trochę pomęczyć.

Paris Hilton. Paris Hilton. Paris Hilton/Fot. NATHAN STRANGE AP

Miejsce 4. Paris Hilton

Paris Hilton już na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie, że coś jest z nią nie tak. Okazuje się, że Paris ma problem z... kaprawym okiem. Opadająca powieka to jej wielka tajemnica. Dziennikarze zachodzą w głowę, co się z tym okiem stało. Geny a może... nieudana ingerencja chirurga? Wielu podejrzewa również, że Hilton przez ostre balangowanie miała jakąś poważną chorobę a pozostałością po niej, jest właśnie kaprawe oko. Ale my i tak ją kochamy. Nawet z kaprawym okiem.

Blog eatbloganddie.com opublikował zdjęcia Madonny bez retuszu. Fotografie zostały wykonane podczas sesji dla Blog eatbloganddie.com opublikował zdjęcia Madonny bez retuszu. Fotografie zostały wykonane podczas sesji dla "W Magazine". eatbloganddie.com

Miejsce 3. Madonna

Królowa Pop swoje lata ma. Nie będziemy zdradzać ile, bo kobiecie się nie wypomina wieku. Ale złośliwi twierdzą, że dawno powinna zaprzestać pokazywania się w skąpych strojach. Jej ciało zostawia dużo do życzenia, a Madonna chwali się każdym skrawkiem skóry. Podobno Madonna korzysta regularnie z pomocy chirurga i poprawia twarz. Ale skąd takie żylaste ciało? I te mięśnie? Nie wygląda to apetycznie.

Tori Spelling. Tori Spelling. imageshack.us

Miejsce 2. Tori Spelling

Córka znanego reżysera i gwiazda serialu "Beverly Hills 90210" ma poważny problem z piersiami. Kiedyś celebrytka poddała się operacji plastycznej biustu. Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planem. Efekt - jej piersi są zdeformowane. Oczywiście Tori zakrywa go jak może, ale zdarza się, że musi pokazać się w sukience z dekoltem. I wtedy wszyscy naprawdę robią oczy. To okropny widok.

Sarah Jessica Parker Sarah Jessica Parker AP Photo/Peter Kramer/AG

Miejsce 1. Sarah Jessica Parker

Gwiazda wielkiego hitu "Seks w wielkim mieście" ma największy problem ze wszystkich  gwiazd. Jej dłonie aż proszą się o ingerencję chirurga. Na twarzy Sarah wygląda znakomicie, nogi ma seksowne a piersi są miłym widokiem. Ale dłonie?! To totalna porażka. Dlaczego ona ma ręce 80-latki?

Więcej o: