Co ona sobie zrobiła? Kobieta-wampir i jej życie codzienne

Moda na wampiry w świecie książek i filmów trwa. Niektórych tak bardzo pochłonęły historie o krwiopijcach, że postanowili upodobnić się do fikcyjnych bohaterów.
Maria Jose Cristerna Maria Jose Cristerna REUTERS/STRINGER/MEXICO

Maria Jose Cristerna

36-letnia Meksykanka z wykształcenia jest... prawnikiem, a prywatnie matką czwórki dzieci!

Lista modyfikacji, które przeprowadziła Maria jest naprawdę długa. Kobieta ma m.in. tatuaże na całym ciele, implanty imitujące rogi i spiłowane zęby Lista modyfikacji, które przeprowadziła Maria jest naprawdę długa. Kobieta ma m.in. tatuaże na całym ciele, implanty imitujące rogi i spiłowane zęby REUTERS/STRINGER/MEXICO

Maria Jose Cristerna

Kobieta całkowicie zmieniła swoje ciało. Ma dziary dosłownie wszędzie, twarz oszpeciła implantami imitującymi rogi, a zęby spiłowała tak, żeby przypominały wampirze kły. Wszystko to zrobiła z miłości do wampirów i tatuaży.

Maria w sklepie Maria w sklepie REUTERS/STRINGER/MEXICO

Maria Jose Cristerna

Co, poza piciem krwi (mamy nadzieję!) ją odróżnia od wampirów? Cristerna prowadzi na co dzień całkiem normalne życie. Chodzi na zakupy:

Zajmuje się swoimi pociechami:

(Na zdjęciu z synem Samaelem)

Spędza czas w kuchni, gdzie zamiast tajemniczych mikstur przygotowuje normalne posiłki dla swojej rodziny:

Zajmuje się swoimi dziećmi:

Ma też pieska:

A w wolnym czasie lubi spiewać:

I szyć:

Maria spaceruje ze swoim chłopakiem, Davidem Peną Maria spaceruje ze swoim chłopakiem, Davidem Peną REUTERS/STRINGER/MEXICO

Maria Jose Cristerna

Kobieta-wampir chodzi również na randki. Ze swoim chłopakiem, Davidem Peną, spędza dużo czasu.


REUTERS/STRINGER/MEXICO

Maria Jose Cristerna

A jak zarabia na życie? Trudno wyobrazić ją sobie na sali sądowej w eleganckim kostiumie, prawda? Maria połączyła przyjemne z pożytecznym. Otworzyła salon tatuażu.

Innym źródłem utrzymania Marii jest... sprzedaż malowanych czaszek. Tu dekoruje jedną z nich Innym źródłem utrzymania Marii jest... sprzedaż malowanych czaszek. Tu dekoruje jedną z nich REUTERS/STRINGER/MEXICO

Maria Jose Cristerna

Kolejnym źródłem utrzymania Marii jest... sprzedaż malowanych czaszek. Prowadzi też programy telewizyjne, dzięki czemu ma swoją grupę fanów.

Więcej o: