Ile zarabiają gwiazdy seriali. RANKING

Fortunę!
Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk Kapif

Aneta Zając

Aneta Zając reprezentuje aktorów, którzy zarabiają najmniej. Ale kto z nas pogardziłby 2 tysiącami złotych za jeden dzień pracy?! My na pewno nie. Podobnie zarabia według "Twojego Imperium" Mikołaj Krawczyk, jej partner. Oboje grają w "Pierwszej miłości".

Joannie Koroniewskiej często zdarza się pojawić w nietrafionych kreacjach. Do grona swoich modowych wpadek może z pewnością doliczyć sukienkę, która bardziej przypominała halkę. Pojawiła się w niej na rozdaniu Telekamer. Joanna chyba tak się spieszyła, że zapomniała nałożyć na halkę sukienki... Joannie Koroniewskiej często zdarza się pojawić w nietrafionych kreacjach. Do grona swoich modowych wpadek może z pewnością doliczyć sukienkę, która bardziej przypominała halkę. Pojawiła się w niej na rozdaniu Telekamer. Joanna chyba tak się spieszyła, że zapomniała nałożyć na halkę sukienki... KAPIF

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska wyrasta na prawdziwą gwiazdę "M jak Miłość". Wątek jej bohaterki się rozwija. Dziś Koroniewska może zgarnąć za dzień pracy 3 tysiące złotych! I podobno chcą jej płacić jeszcze więcej!

Artur Żmijewski i Małgorzata Socha Artur Żmijewski i Małgorzata Socha

Artur Żmijewski, Małgorzata Socha

Artur Żmijewski za pracę na planie "Ojciec Mateusz" dostaje 5 tysięcy złotych za jeden dzień zdjęciowy - czytamy w "Twoim Imperium". Podobnie może zarobić Małgorzata Socha za rolę w serialu "Na Wspólnej".

Anna Mucha po raz kolejny została oficjalnym Ambasadorem 4. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO 2011 w Radomiu. Anna Mucha po raz kolejny została oficjalnym Ambasadorem 4. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO 2011 w Radomiu. Fot. Anna Jarecka / Agencja Gazeta

Anna Mucha

6 tysięcy złotych wyciąga na dzień Anna Mucha. Jej dzień pracy wart jest naprawdę dużo kasy. "M jak miłość" czy "Prosto w serce" to seriale w których Mucha potrafi zarobić.

Katarzyna Figura i Grażyna Szapołowska Katarzyna Figura i Grażyna Szapołowska Kapif

Grażyna Szapołowska, Katarzyna Figura

Dwie ikony polskiego kina - Grażyna Szapołowska i Katarzyna Figura. Obie zarabiają według "Twojego Imperium" po 7 tysięcy złotych za dzień zdjęciowy. Obie grają w nowym serialu "Rezydencja" i tam właśnie zarabiają kokosy.

Borys Szyc był największą gwiazdą konferencji prasowej serialu Borys Szyc był największą gwiazdą konferencji prasowej serialu "Przepis na życie". Po części oficjalnej, większość zaproszonych dziennikarzy ustawiła się w kolejce do Borysa Szyca. Aktor ponad godzinę udzielał wywiadów. W pewnym momencie podeszła do niego dziennikarka TVN i poprosiła o wywiad. Borys powiedział jej, że jest głodny i idzie zjeść. Ostatecznie Szyc udzielił wywiadu czekając na posiłek. kapif

Borys Szyc

Wydawać by się mogło, że królem zarobkowym jest Borys Szyc. Nic z tych rzeczy. Aktor jest dopiero na trzecim miejscu. Ale narzekać nie ma na co. Szyc zarabia 10 tysięcy za jeden dzień pracy w "Przepisie na życie".

Tomasz Karolak Tomasz Karolak KAPIF

Tomasz Karolak

Srebro w tym zestawieniu otrzymuje Tomasz Karolak. Popularny aktor, którego ostatnio oglądamy w "Rodzince.pl" za dzień zdjęciowy może zarobić nawet 11 tysięcy złotych - czytamy w "Twoim Imperium".

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska KAPIF

Małgorzata Kożuchowska

Najlepiej zarabia Małgorzata Kożuchowska. Za dzień zdjęciowy na planie serialu "Rodzinka.pl" gwiazda zgarnia 12 tysięcy złotych!

Więcej o:
Komentarze (14)
Ile zarabiają gwiazdy seriali. RANKING
Zaloguj się
 • ewunia18

  Oceniono 7 razy 7

  wlasnie dlatego nie place i nigdy nie zaplace abonamentu

 • fanizymiko

  Oceniono 7 razy 7

  Płać ciemny ludzie abonament RTV. PŁAĆ!!!. Na misję i sztukę wysoką w TVP:))))

 • krystian12

  Oceniono 3 razy 3

  No właśnie jaka w Polsce jest sprawiedliwość jedni dostają dużo forsy a inni nie mają na chleb lub śpią pod mostami . Ten temat jest infantylny .Moje zdanie na ten temat.

 • joasia_15

  Oceniono 5 razy 3

  Na brak kasy to chyba nie mogą narzekać...

 • gagula

  Oceniono 3 razy 3

  wow ! nie pogardziłabym żadną kwotą :)

 • judas1

  Oceniono 3 razy 3

  w dupach się poprzewracało...

 • filmowiec07

  Oceniono 2 razy 2

  To jest NIEMORALNE !!!!

 • agnes898

  Oceniono 4 razy 2

  Też tak chce!!!!!!!!!

 • noltee

  Oceniono 1 raz 1

  a jak mi zapłacą 100zł / godz to będę oglądać TV-sieczkę z ich udziałem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX