Z jak Zdrada, czyli kto się wypiął na "M jak miłość"

Gwiazdy opuszczają "M jak miłość".
Krystian Wieczorek Krystian Wieczorek KAPIF

Krystian Wieczorek

Krystian Wieczorek zrezygnował z roli w "M jak miłość" na rzecz serialu "Julia", który od stycznia będzie można oglądać w TVN.  Aktor dostał w nim główną rolę męską i ponoć dwa razy większe pieniądze. Nic więc dziwnego, że postanowił odejść. Niestety, w ten sposób trafił na słynną czarną listę Ilony Łepkowskiej. Kto jeszcze wypromował się dzięki "M jak miłość" i odszedł?

Hanka Mostowiak, Małgorzata Kożuchowska. Hanka Mostowiak, Małgorzata Kożuchowska. m-jak-milosc.pl

Małgorzata Kożuchowska

Kożuchowska zrezygnowała z granej od lat roli Hanki Mostowiak. Aktorka postanowiła spróbować swoich sił w nowej produkcji TVP - "Rodzinka.pl", u boku Tomasza Karolaka. W wydanym oświadczeniu napisała, że dziękuje za wspólne lata pracy. Z zemsty Łepkowska ją uśmierci, oczywiście w "M jak miłość".

 Katarzyna Cichopek Katarzyna Cichopek KAPIF.PL/KAPIF

Katarzyna Cichopek

Zdrada Kasi zaczęła się od zdawałoby się niewinnego romansu z Polsatem, czyli np. prowadzenia "Jak oni śpiewają". Aktorka coraz częściej pojawia się w popularnych programach tej stacji. Coraz mniej gości za to na antenie Dwójki, gdzie w serialu "M jak miłość" wciela się w rolę Kingi Zduńskiej.

ANNA MUCHA ANNA MUCHA KAPIF

Anna Mucha

Od czasu do czasu pojawia się w serialu, jednak Anna skupiła się bardziej na produkcjach konkurencyjnej stacji TVN. Przez jakiś czas mogliśmy ją oglądać w "You can dance", " Usta usta"  oraz nowej produkcji TVN "Prosto w serce".

Marieta Żukowska Marieta Żukowska kapif

Marieta Żukowska

Aktorka miała najwyraźniej dość grania roli infantylnej Marzeny, bo zniknęła. Wystąpiła za to w serialu "Majka" produkowanym przez TVN. Tam zagrała niezbyt sympatyczną, ale jakże atrakcyjną Aleksandrę.

Laura Samojłowicz Laura Samojłowicz Kapif

Laura Samojłowicz

Serialowa Majka z "M jak miłość" wyjechała za granicę. Ponieważ... aktorka skupiła się na grze w polsatowskim serialu "Hotel 52".

Więcej o: