Kardashianki nie mają szczęścia do legginsów. Tym razem wpadkę zaliczyła Khloe

To wyglądało bardzo kiepsko. Khloe Kardashian wracając z fitness w Beverly Hills raczej nie spodziewała się aż takiej wpadki. Najwyraźniej zapomniała, że po ćwiczeniach również warto skontrolować garderobę. To, co zobaczyli paparazzi było duże i wyraźne.
Khloe Kardashian Khloe Kardashian East News

Khloe Kardashian

Czy kiedy któraś z sióstr Kardashian zakłada legginsy, zawsze musi dojść do wpadki? W środę spotkało to Khloe Kardashian, która w legginsach i ciemnej kurtce wybrała się na fitness. To była naprawdę poważna awaria garderoby!

Khloe Kardasniah Khloe Kardasniah East News

Khloe Kardashian

Paprazzi nawet nie musieli się specjalnie wysilać, żeby zobaczyć to, co Khloe wolałaby raczej ukryć przed ich wszędobylskimi obiektywami. Wystarczyło jednak, że wychodząc z ćwiczeń odwróciła się do nich tyłem i...

Khloe Kardashian Khloe Kardashian Forum

Khloe Kardashian

Wystarczyło, że się odwróciła i błyszczące, półprzezroczyste legginsy zdradziły tajemnicę garderoby Khloe. Gwiazda reality show miała na sobie białe stringi, które nieładnie prześwitywały przez ciemną tkaninę.

Khloe KardashianForum

Kim Kardashian Kim Kardashian EastNews

Kim Kardashian

Rok temu podobna wpadka zdarzyła się Kim Kardashian. Celebrytka, będąca wtedy w trzecim miesiącu ciąży założyła legginsy, które również ukazały bieliznę. Także widoczna na odległość metka nie wyglądała dobrze.

Kim KardashianEastNews

Kim Kardashian i Khloe Kardasniah Kim Kardashian i Khloe Kardasniah Pr Photos

Kim Kardashian i Khloe Kardashian

Siostry najwyraźniej nie mają szczęścia do tego rodzaju garderoby. O wiele lepiej prezentują się w wieczorowych kreacjach.

Kim KardashianPR Photos

Pictured: Khloe Kardashian Mandatory Credit ?? Frederick Taylor/Broadimage The Hollywood Reporter Women in Entertainment Breakfast  12/11/13, Beverly HIlls, California, United States of America  Broadimage Newswire Los Angeles 1+  (310) 301-1027 New York      1+  (646) 827-9134 sales@broadimage.com http://www.broadimage.comFREDERICK TAYLOR/BROADIMAGE/EAST NEWS/Frederick Taylor/Broadimage

Więcej o: