Kuszewski wygra "Taniec z Gwiazdami"? 5 powodów

Naszym zdaniem aktor znany z "M jak miłość" ma największe szanse na wygranie 13. edycji show.
Kacper Kuszewski Kacper Kuszewski Kapif

Współczują Markowi Mostowiakowi

Fikcja czasem miesza się z rzeczywistością. Nie jest tajemnicą, że niektórzy widzowie seriali takich jak "M jak Mmłość", widząc tańczącego Kacpra Kuszewskiego w "Tańcu z Gwiazdami" myślą, że tańczy Marek Mostowiak. Widzowie tanecznego show mogą zatem głosować na aktora ze współczucia. Oczywiście w związku z tym, że jego serialowa żona, Hanka Mostowiak, umarła, a on został samotnym ojcem z trójką dzieci.

Kacper Kuszewski Kacper Kuszewski Kapif

Świetnie tańczy

Nie ulega wątpliwości, że Kacper Kuszewski świetnie sobie radzi na parkiecie. Dostaje wysokie noty nie za ładne oczy a za to, że ma naprawdę talent do tańca. Jeżeli widzowie kierowaliby się tylko i wyłącznie tym kryterium, Kuszewski może wygrać!

We wczorajszym odcinku We wczorajszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" Kacper Kuszewski i jego partnerka Anna Głogowska okazali się bezkonkurencyjni. Gorąca samba, którą zatańczyli boso przyniosła im pierwsze miejsce. Aktor wystąpił w rozpiętej koszuli, a tancerka w kusej sukieneczce w panterkę. Choreografia miała w sobie sporą dawkę erotyzmu. Nie wydaje wam się, że stylizacja i wspomniany wyżej erotyzm zawarty w występie Kuszewskiego i Głogowskiej mogły mieć jakiś wpływ na ilość głosów oddanych na nich przez telewidzów? KAPiF

Klata

Dla fanek Kacpra Kuszewskiego to główny powód, dla którego powinien wygrać show. W dwóch odcinkach aktor pląsał w rozpiętej koszuli, pokazując męską, owłosioną klatę. A dla wielu kobiet to atrybut prawdziwego faceta. Pytanie - ile wśród widzów programu jest miłośniczek takiego obrazka. Jeżeli dużo, to Kuszewski może liczyć na głosy.

Kacper Kuszewski Kacper Kuszewski Kapif

Popularność

Kolejnym powodem, dla którego Kacper Kuszewski może wygrać "Taniec z Gwiazdami", jest jego ogromna popularność. Serial, w którym gra aktor, czyli "M jak Miłość" ogląda około 8 milionów ludzi. To miażdżąca liczba, która może przełożyć się na głosy widzów. Do tego Kuszewski ma fanów także w teatrze, w którym też występuje. Wystarczy spojrzeć na ostatnie wyniki głosowania widzów. Na oficjalnej stronie programu Kacper Kuszewski i Anna Głogowska dostali 30,11% wszystkich głosów, czyli najwięcej ze wszystkich par ostatniego odcinka.

Dowodem na to, że aktorzy "M jak Miłość" mają duże szanse na wygranie tanecznego show, jest fakt, że poprzednie edycje wygrali Katarzyna Cichopek, Anna Mucha czy Rafał Mroczek.

Kacper Kuszewski Kacper Kuszewski Kapif

Anna Głogowska

Nie samym Kacprem Kuszewskim "Taniec z Gwiazdami" żyje. Partneruje mu w tańcu Anna Głogowska - weteranka programu. Jeżeli widzowie nie będą chcieli głosować na gwiazdę, jest szansa, że zagłosują na Głogowską. Tancerka jest bardzo lubiana. Do tego jest partnerką życiową prowadzącego show, Piotra Gąsowskiego. Połączył ich program a owocem ich związku jest dziecko. Widzowie uwielbiają takie historie.  Widzowie mogą zatem zagłosować na... miłość. Do tego Głogowska nigdy nie zajęła pierwszego miejsca. Widzowie mogą zatem głosować na nią w ramach "nagrody" za wszystkie porażki w poprzednich edycjach.

Więcej o:
Komentarze (28)
Kuszewski wygra "Taniec z Gwiazdami"? 5 powodów
Zaloguj się
 • senta

  Oceniono 6 razy 6

  Powiem tak : najlepsza para w tej edycji.

 • morcheeba

  Oceniono 5 razy 5

  Alez wnikliwa analiza powodow :-) Ale tak szczerze to tez jemu kibicuje, z trzech powodow: swietnie tanczy, jest dobrym aktorem (nie tylko serialowym) i jawi sie fajnym, szczerym czlowiekiem, a nie bucem. Glogowskiej tez sie nalezy - do tej pory za partnerow miala same lewe nogi, co zreszta sama przyznala ;-)

 • beatky

  Oceniono 3 razy 3

  Myślę, ze w zupełności wystarczy to, że świetnie tańczy i jest bardzo sympatyczny. Czy da się gonie lubić? Jeśli tak to za co? :) Jest spoko, oby wygrał :)

 • instalka

  Oceniono 3 razy 3

  haha, powod wygrania " meska klata" ;)
  Ale przyznaje, ze wyglada w tej rozpiętej koszuli baaardzo apetycznie.Mniam

 • fikka

  Oceniono 3 razy 3

  wygra, bo tanczy najlepiej

 • kuna

  Oceniono 3 razy 3

  Po raz pierwszy w historii programu wygra człowiek, który poprostu dobrze tańczy, a nie gwiazka lansowana na siłę przez media.

 • dak

  Oceniono 6 razy 2

  "Nie jest tajemnicą, że niektórzy widzowie seriali takich jak "M jak Mmłość", widząc tańczącego Kacpra Kuszewskiego w "Tańcu z Gwiazdami" myślą, że tańczy Marek Mostowiak. " Jakim trzeba być bałwanem, żeby takie zdanie napisać??? Ile matka pismaka musiała zjeść śniegu, żeby takiego bałwana ulepić!?

 • dak

  Oceniono 6 razy 2

  "...niektórzy widzowie...widząc tańczącego Kacpra Kuszewskiego w "Tańcu z Gwiazdami" myślą, że tańczy Marek Mostowiak." Epokowe odkrycie Plotka, które wskazuje na to, że pomóc może już tylko psychiatra.

 • andrea

  Oceniono 2 razy 2

  Z powodów wymienionych przez Plotka, to ja proponuję, by Kacper:
  1. nadal fajnie tańczył
  2. przypomniał widzom, jaką ma fajną klatę he,he,he

  to są czynniki, które rzeczywiście, mogą mu pomóc w wygranej.

  a romans Głogowskiej z obleśnym Gąsowskim i fakt, że nie uznał jej "wartej" ślubu, raczej - może zaszkodzić ! powinna już dawno tego oblecha kopnąć w d....tym bardziej, że jest w przeciwieństwie do Gąsa - fajną babką!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX