Córka Kasprzyk może wygrać show Polsatu

Poznajcie Małgorzatę Bernatowicz, być może przyszłą gwiazdę polskiej sceny muzycznej.
 MashMish MashMish STUDIO 69/

Kim jest?

Małgorzata Bernatowicz ma 24 lata i jest córką znanej aktorki, Ewy Kasprzyk. Nie poszła nigdy w ślady mamy, ale zawdzięcza jej artystyczną duszę i szuka szczęścia w muzyce. Bernatowicz występowała już na scenie. Pod pseudonimem "Sophie" w 2010 roku z Markiem Kościkiewiczem nagrała płytę "Air". Dziś swoich sił próbuje w programie "Must Be The Music. Tylko Muzyka".

Ewa Kasprzyk błyszczała na premierze Super Susan - spektaklu w Teatrze Kamienica w Warszawie. Ale nie tylko ona. Ewa Kasprzyk błyszczała na premierze Super Susan - spektaklu w Teatrze Kamienica w Warszawie. Ale nie tylko ona. Kapif

Więź z matką

W 2008 roku Ewa Kasprzyk i Małgorzata Bernatowicz wspólnie udzieliły wywiadu do "Gali". Mama i córka opowiedziały o więzi, jaka je łączy. Aktorka widzi w córce także przyjaciółkę, o którą, wykonując taki zawód, trudno. Jak wyznała, w świecie show-biznesu nie ma miejsca na prawdziwych przyjaciół.

Bernatowicz nie ukrywa, że jest podobna do mamy. Fizycznie przypomina Kasprzyk sprzed lat, a pokrewieństwo dusz widać podczas rozmowy:

Mama stwarza problemy z niczego, mam to samo. Ona przesadza, nadinterpretuje, nakręca się. Podobnie ja. Na zdjęciach, gdy mama była w moim wieku, jesteśmy podobne. Mam nadzieję, że w jej wieku też będę tak wyglądała czytamy w "Gali" z 2008 roku.
Wielkim zaskoczeniem w ostatnim odcinku Wielkim zaskoczeniem w ostatnim odcinku "Must Be the Music" było pojawienie się Gosi Bernatowicz - córki Ewy Kasprzyk. Bernatowicz, przyznała się w "Tylko muzyka. Must be the music", że mniej więcej miesiąc przed udziałem w castingach do drugiej edycji show, rzuciła studia. Polsat,Kapif

Wyczekiwane dziecko robi karierę

Ewa Kasprzyk wyszła za mąż w wieku 29 lat. Już wtedy dowiedziała się, że szanse na dziecko ma niewielkie. Dlatego ogromną radość przyniosła informacja, że aktorka jednak zostanie matką. Małgorzata Bernatowicz była wyczekiwanym i upragnionym dzieckiem. Gdy się urodziła, Ewa Kasprzyk zrezygnowała z kariery, aby ją wychować. Dziś jest oczkiem w głowie mamy.

Ewa Kasprzyk z córką Ewa Kasprzyk z córką Kapif

Bernatowicz zrezygnowała ze studiów dla muzyki

Małgorzata Bernatowicz jeszcze do niedawna studiowała, ale musiała przerwać naukę. Okazuje się, że córka aktorki ma poważne problemy ze zdrowiem:

Jestem na utrzymaniu mamy, bo musiałam przerwać studia. Miałam problemy, mogłam stracić wzrok. Teraz postanowiłam poświęcić się muzyce. To moja pasja - powiedziała Małgosia w "Pytaniu na śniadanie".

Teraz postawiła na muzykę. Jak widać, decyzja się opłaciła. Bernatowicz dostała się do finału muzycznego show "Must Be The Music", a jej piosenka "Daj mi czas" podbija internet.

MashMish czyli Gosia Bernatowicz MashMish czyli Gosia Bernatowicz Polsat

MashMish

W programie "Mus Be The Music" Małgorzata Bernatowicz radzi sobie znakomicie. Występuje w duecie z Marcinem Kuszewskim i razem tworzą grupę MashMish. Przez castingi przeszli "śpiewająco". Teraz, dzięki piosence "Daj mi czas", dostali się do finału show.

Więcej o:
Komentarze (6)
Córka Kasprzyk może wygrać show Polsatu
Zaloguj się
 • jadzka

  Oceniono 1 raz 1

  dziewczyna ciekawa ale zapewne się nie przyjmie bo ludzie wolą komercyjne g*wno jak Szpaki,Madoxy

 • medzik2005

  Oceniono 3 razy 1

  cornelius TY debilu, twój debilny komentarz tak mną wstrząsnął,że aż musiałam założyć sobie konto na plotku by ci coś napisać. Jak możesz oceniać kogoś, bo jest gruby? wyśmiewać się z tej dziewczyny. Adele jest najlepszym przykładem,że wcale nie trzeba wyglądać jak Britney żeby zrobić karierę muzyczną!!!!!! Sam pewne jesteś pokraką z pryszczami na twarzy i nieświeżym oddechem, pewnie na żywo nikt nie chce z tobą rozmawiać, bo śmierdzisz dlatego próbujesz zaczepiać ludzi w necie.Żal mi ciebie.Jesteś taki cwany,bo anonimowy a w realu pewnie taka z ciebie pusta pała...

 • cornelius

  Oceniono 7 razy 1

  Bedzie fajna,jak przez rok nic do buzi nie wezmie,poza plynami i owocami.
  Nadaje sie,ale do podnoszenia ciezarow...

 • joasiiaa

  Oceniono 3 razy 1

  fajna babka, ma ciepły głosik :)

 • gguciaa

  0

  Ja nie chce żeby oni wygrali MBTM.

 • xunefed

  0

  nie lubie jej ....

  Polska zagrożona !
  http://zagrozonapolska.skroc.pl
  Przeczytaj reportaż , oraz obejrzyj zdjęcia na 3 stronie
  Czy to będzie na prawdę ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX