Trzy piękne panie Książkiewicz

Poznajcie rodzinę Weroniki.
Weronika Książkiewicz! Aktorka pojawiła się z siostra i mamą Beatą na premierze filmu Weronika Książkiewicz! Aktorka pojawiła się z siostra i mamą Beatą na premierze filmu "Los Numeros". O ile Weronika jest podobna do mamy, to do siostry w ogóle. Kapif

Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz wraca po długiej przerwie do aktorstwa. Ostatnio zagrała w filmie "Los Numeros", który jest mocno promowany w mediach. Hucznie wyglądała także premiera filmu, na której Weronika wyglądała zjawiskowo. Piękne wrażenie robiła także mama Weroniki - pani Beata.

Weronika Książkiewicz z mamą Beatą Weronika Książkiewicz z mamą Beatą Kapif

Beata Książkiewicz

Beata Książkiewicz oprócz tego, że jest przepiękna jest też utalentowana. Jest uznaną choreografką, która opiekuje się szkołą baletową w Santa Cruz na hiszpańskiej Teneryfie. Świat tańca doskonale ją zna. Nic więc dziwnego, że jest też dyrektorem Szkoły Tańca i Baletu Fouette. Bycie gwiazdą Weronika ma zapisane w genach. Przy takiej mamie?

To siostra znanej, polskiej aktorki. Niech was nie zmyli widok tej brunetki. Kompletnie nie jest podobna do sławnej siostry. A jest nią... To siostra znanej, polskiej aktorki. Niech was nie zmyli widok tej brunetki. Kompletnie nie jest podobna do sławnej siostry. A jest nią... Kapif

Kasia Książkiewicz

Kasia jest młodszą siostrą Weroniki. Jej uroda może w tej kwestii zmylić każdego, bo Kasia i Weronika różnią się jak woda i ogień. Weronika została aktorką, a Kasia nadal studiuje. I to w Barcelonie.

Weronika Książkiewicz z mamą Beatą Weronika Książkiewicz z mamą Beatą Kapif

Rodzina w komplecie

Trzy panie Książkiewicz robią wrażenie potrójnie. Są ze sobą bardzo blisko, ale takie wieczory jak premiera filmu Weroniki zaliczają do wyjątkowych spotkań.

Więcej o:
Komentarze (34)
Trzy piękne panie Książkiewicz
Zaloguj się
 • chwilaprawdy

  Oceniono 9 razy 9

  Ech wy plotkowe redaktory z Koziej Wólki bez szkoły. Nie "w kąplecie" tylko "w komplecie". Nie macie takiego programu, który podkreśla czerwonym szlaczkiem błędnie napisane słowa?
  Pamiętajcie tłuki z Plotka - KĄPLET nie jest exclusive. Po polsku piszemy KOMPLET.

 • angina

  Oceniono 7 razy 5

  W kąplecie ???? Co to za słowo ? Coś jak blądynka ?

 • mark77

  Oceniono 3 razy 3

  Piękna dziewczyna i piękna jej rodzina :) Ehh geny :) Nie mogę się doczekać aż internet nie będzie anonimowy - każdy się będzie podpisywał pod tym co pisze a najlepiej gdyby widać było też zdjęcie...

 • magnolka

  Oceniono 5 razy 3

  weronika ma wschodnie rysy twarzy

 • ziazia

  Oceniono 5 razy 3

  pani Beata jest ładniejsza niż jej córki:)

 • carlitos

  Oceniono 5 razy 3

  "kąpletna" kompromitacja redaktorzyny

 • chesterfield

  Oceniono 4 razy 2

  ,,weronika ma wschodnie rysy twarzy "

  A Twoim zdaniem to wada czy zaleta?

 • lancet

  Oceniono 2 razy 2

  ok.

 • bratek2

  Oceniono 2 razy 2

  wszystkie ladne, tylko kazda inaczej. blondynki uroda rzucajaca sie w oczy, ciemnowlosa mloda, swieza i rasowa, jak to brunetka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX