Trzy piękne panie Książkiewicz

Poznajcie rodzinę Weroniki.
Weronika Książkiewicz! Aktorka pojawiła się z siostra i mamą Beatą na premierze filmu Weronika Książkiewicz! Aktorka pojawiła się z siostra i mamą Beatą na premierze filmu "Los Numeros". O ile Weronika jest podobna do mamy, to do siostry w ogóle. Kapif

Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz wraca po długiej przerwie do aktorstwa. Ostatnio zagrała w filmie "Los Numeros", który jest mocno promowany w mediach. Hucznie wyglądała także premiera filmu, na której Weronika wyglądała zjawiskowo. Piękne wrażenie robiła także mama Weroniki - pani Beata.

Weronika Książkiewicz z mamą Beatą Weronika Książkiewicz z mamą Beatą Kapif

Beata Książkiewicz

Beata Książkiewicz oprócz tego, że jest przepiękna jest też utalentowana. Jest uznaną choreografką, która opiekuje się szkołą baletową w Santa Cruz na hiszpańskiej Teneryfie. Świat tańca doskonale ją zna. Nic więc dziwnego, że jest też dyrektorem Szkoły Tańca i Baletu Fouette. Bycie gwiazdą Weronika ma zapisane w genach. Przy takiej mamie?

To siostra znanej, polskiej aktorki. Niech was nie zmyli widok tej brunetki. Kompletnie nie jest podobna do sławnej siostry. A jest nią... To siostra znanej, polskiej aktorki. Niech was nie zmyli widok tej brunetki. Kompletnie nie jest podobna do sławnej siostry. A jest nią... Kapif

Kasia Książkiewicz

Kasia jest młodszą siostrą Weroniki. Jej uroda może w tej kwestii zmylić każdego, bo Kasia i Weronika różnią się jak woda i ogień. Weronika została aktorką, a Kasia nadal studiuje. I to w Barcelonie.

Weronika Książkiewicz z mamą Beatą Weronika Książkiewicz z mamą Beatą Kapif

Rodzina w komplecie

Trzy panie Książkiewicz robią wrażenie potrójnie. Są ze sobą bardzo blisko, ale takie wieczory jak premiera filmu Weroniki zaliczają do wyjątkowych spotkań.